بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


خروجی آر اس اس

مامه خه مه

ابرو گوندش عرس ایران شد

دادن امتیاز به پست
طبق خبری که چند شب پیش در برنامه mega magazin از کانال star پخش شد.
عنوان شد که رضا ضراب همان آقایی است که نامش جدیدا با ابرو گوندش گفته می شود که دوست ایرانی ابرو گوندش است که با وی ازدواج کرده است .
ابرو گوندش که بالاخره در سال ۲۰۱۰ با دوست پسر ایرانی اش که از سال ۲۰۰۹ با او آشنا شده بود یعنی رضا ضراب، تاجر ثروتمند تبریزی مقیم استانبول ازدواج کرد. این ازدواج طی یک مراسم پنهانی و تنها با حضور نزدیکان در استانبول صورت گرفت . ابرو گوندش در این مدت طولانی که با رضا ضراب بود بالاخره اعتراف کرد و خبر ازدواجش با رضا ضراب را شرح داد و گفت من با رضا ضراب یک ساله که هستم و همچنین در بین خانواده مان به رسمیت ازدواج کردیم و از کسانی که در کنار ما بودند تشکر میکنم . طبق گفته های ابرو او هفته ی پیش بصورت علنی عقد کرده و در روز کنسرتش این خبر را به خبرنگاران اعلام کرده و گفته شاهدین ازدواجشان خانواده شان بوده اند .
در خبر آمده که ابرو در خانه و تنها با تعداد ۶ نفر از آشنایان نزدیک ازدواج کرد . ابرو به جای لباس عروس یک لباس سفید رو ترجیح داده بود و آخر هفته ۳ روز با رضا به تعطیلات خواهد رفت. ابرو سومین بار ازدواج میکنه اولین ازدواج در سن ۱۶ سالگی بوده بعد دومین بار با وکیل ازدواج کرد واین برای سومین بار است که ازدواج میکند و به همین راحتی ابرو عروس ایرانیها شد.
حالا کل این مسائل یک طرف ، بحث های پیرامون رضا ضراب از طرف دیگر توجه مردم علی الخصوص ایران را به خود توجه کرده است و در آینده پس از انتشار این خبر ها نیز بیشتر به خود جلب خواهد کرد . آنهم اینست که مردم ترکیه به رضا ضراب حساسیت زیادی پیدا کرده اند و به دلیل اهمیت موضوع و ازدواج یک پسر ایرانی با ابرو ، نیز مردم ترکیه به نوعی نسبت به این عمل واکنش نشان داده و به اصطلاح حسودی می کنند به این صورت که آنها معتقدند که رضا ضراب ایرانی نیست بلکه به عقیده آنها رضا ضراب اذربایجانی هست و دلیل آن را مشهور بودن رضا ضراب در باکو و تهیه شعرهای آلبوم جدید گونل (گونل که اصالتا آذربایجانی است) می دانند.
رضا ضراب ایرانی و متولد تبریز است و آقا رضا متولد سال ۱۳۶۲ است و هم اکنون ۲۷ سال دارد و در زمان جنگ خانواده ضراب به دوبی رفته و رضا پسر کوچک خانواده در ترکیه مانده و آنجا به فعالیت می پردازد که پس از چند سال پدر رضا ضراب پس از بازگشت به ایران نیز کارخانه فولاد سازی تاسیس میکند . این کارخانه هم اکنون به نام حسین ضراب ، پدر رضا ضراب است و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد . مدیر عامل این کارخانه حسین ضراب و رئیس هیئت مدیره کارخانه نیر رضا ضراب است . آگهی تاسیس کارخانه کلا بنام خانواده ضراب می باشد . خانواده رضا ضراب یک خانواده کاملا مذهبی و مومن هستند و کل اعضای خانواده پیرامون شغل تجارت کم و بیش فعالیت داشته اند که از جمله فعالیت های پدر رضا ضراب را میتوان : شرکت بین المللی واردات و صادرات ، کشتیرانی (در استانبول ترکیه) ، کارخانه فولاد سازی (در تیکمه داش آذربایجان شرقی) ، صرافی (در دبی) و خلاصه تجارت بین کشور ایران با کشورهای همسایه دانست که همین امر باعث می شود که از رضا ضراب هم یک تاجر ساخته شود . لازم به ذکر است که خود رضا ضراب هم اکنون ، یک شرکت تجاری بزرگ با عنوان کارخانه کشتی سازی رویال در استانبول ترکیه دارد که در اصل متعلق به پدرش است و چند سالی است که در ترکیه و در استانبول زندگی میکند به عنوان تاجر ایرانی در ترکیه فعالیت می کند .
پدر رضا ضراب که پدر یک خانواده اصیل ایرانی است ، به نوعی ازدواج پسرش با ابرو را مناسب نمیدید و به دلیل مسائل عرفی ابرو را عروس مناسبی برای خانواده نمی دانست اما مادر رضا ضراب در تماس تلفنی با ابرو رضایت خودش را اعلام کرد و برای ابرو و پسرش آرزوی خوشبختی کرد و به دنبال آن پدر رضا ضراب هم موافت خود را اعلام کرد و بدین ترتیب در مراسم عقد ابرو و پسرشان شرکت کردند . در این بین سیبل جان هم ازدواج ابرو را با رضا ضراب تبریک گفت و برای ابرو آروزوی بچه دار شدن کرد و به او هدایایی هم داد ! ابرو و رضا در خانه ای که در Kemerburgaz قرار دارد قرار است با هم زندگی کنند که این خانه را هر ماه ۱۰ bin TL اجاره کردند و همچنین یک سری تغییرات در خانه داده شد که ۱۰۰ bin TL بابت این تغییرات خرج شده است.
طبق تحقیقاتی که انجام شد این اطمینان حاصل گردید که شعرهای آلبوم جدید گونل را همین رضا ضراب ایرانی ساخته است اما ساخت آهنگهای گونل و یا شعرهای آلبوم جدید او دلیل بر این نمیشود که وی ایرانی نیست و آذربایجانی است . البته مسائل حاشیه ای زیادی هم در مورد رضا ضراب به وجود امده که رضا ضراب از ۱۷ سالگی با گونل دوست بوده که صحت آن را تایید نمیکنیم به این دلیل که با این احتساب یعنی گونل ۱۳ ساله بوده که با رضا ضراب دوست بوده که از نظر ما توجیه منطقی ندارد . در تحلیل های خود سایتهای مختلف ترکیه آمده است که رضا ضراب ایرانی است .
اما برای علاقه مندان به ابرو شاید جالب باشه که چرا خود رضا ضراب صراحتا اعلام نمیکنه اهل کجاست ؟!! چرا نمیگه که ایرانیه تا ایرانیها هم در خوشحالی اون سهیم باشند ؟!! علت اصلی که رضا خودش را از خبرنگارها مخفی میکنه اینه که بخاطر اینکه مشکلی برایش در ایران بوجود نیاد خودش را از خبرنگاران و دوربین های خبری دور می کند .
در جدیدترین گزارش mega magzin آمده است که ابرو در ایران طرفدارهای زیادی دارد
و رضا هم یکی از طرفدارهای ایرانی ابرو بوده است ،
بنظر میرسد این عامل باعث شده که مدیر سایت فارسی ابروگوندش از وی دلخور گردد .

نظرات

  1. mmoslehi آواتار ها
    براي آقاي رضا و همسرش ابرو آرزوي خوشبختي مي كنم