بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


خروجی آر اس اس

jody70

فیستول چیست؟ درمان فیستول با لیزر

دادن امتیاز به پست
[COLOR=#333333][FONT=iransanse]چنانچه ارتباط نامتعادل و غیرعادی به صورت یک لوله، بین اندام ها و یا رگی که دارای بافت پوششی است ایجاد شود، عارضه ای به نام فیستول ایجاد می شود. چنانچه این پرسش برای شما ایجاد شده که فیستول چیست؟
باید بدانید [URL="http://jarah.clinic/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%84/"]فیستول[/URL] بیماری است که ممکن است در بخش های خاصی از بدن ایجاد شود. اما اصلی ترین مکانی که اغلب دچار این بیماری می شود، مقعد می باشد. براساس طبقه بندی سازمان جهانی بهداشت این بیماری می تواند در محدوده چشم، در سیستم گردش خون، سیستم تنفسی، در سیستم گوارشی، سیستم ماهیچه‌ای، در سیستم ادراری تناسلی و به علت بیماری های مادرزادی ایجاد شود. اما باید به طور اختصاصی می توان در ارتباط با فیستول مقعد بیان کرد که، در اطراف روده بزرگ و در نزدیکی مقعد غده هایی وجود دارند که با ترشح موادی نقش به سزایی در سلامت بدن ایفا می کنند. ترشحات این غدد به داخل روده ی بزرگ تخلیه می شود. اگر این دهانه ها بسته شوند، غدد دچار عفونت (آبسه) می گردند. اما لازم به ذکر است که هر آبسه ای سبب ایجاد فیستول نمی شود.
[/FONT][/COLOR][IMG]http://jarah.clinic/wp-content/uploads/2018/04/fistul-300x266.jpg[/IMG][COLOR=#333333][FONT=iransanse]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=iransanse]می توان گفت بهترین راه [URL="http://jarah.clinic/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%84/#h3-4-1"][B]درمان فیستول با لیزر[/B][/URL] می باشد. با بررسی مزایای لیزر نسبت به جراحی باز می توان به این مسئله پی برد. در عمل با لیزر از بی حسی موضعی استفاده می شود بنابراین احتیاجی به بیهوشی و بستری شدن بیمار در بیمارستان نمی باشد. خونریزی ناشی از عمل با لیزر در مقایسه با جراحی بسیار کمتر است. برخلاف جراحی که دوران نقاهت یک تا دو ماهه دارد، با این روش فرد به راحتی می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. به وسیله عمل با لیزر فرد دچار درد شدید نمی شود و به نسبت عمل با جراحی درد کمتری احساس می کند.
مطالب مرتبط: [URL="http://goli.mizbanblog.com/post/96"]درمان هموروئید با رژیم[/URL]
[URL="http://goli.mizbanblog.com/post/95"]جراحی برای هموروئید داخلی[/URL][/FONT][/COLOR]
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته ها
دسته بندی نشده

نظرات

  1. hedie_dhb آواتار ها
    متاسفانه بیماری فیستول مقعدی از جمله بیماریهای پردردسری است که درمان آن به سادگی نبوده و گاهی نیاز به بارها جراحی مکرر دارد از آنجایی که این بیماری باعث آسیب شدید در ناحیه مقعد خواهد شد می تواند با علائم و عوارض بسیاری همراه باشد ولی بدون بررسی حضوری نمی توان این علائم را فقط به بیماری فیستول نسبت داد و از نبود سایر بیماریهای مقعدی گوارشی در شما مطمئن شد. بنابراین برای درمان قطعی این بیماری باید هرچه زودتر اقدام کرد و برای بررسی وضعیت خود حضوری مراجعه کنید. نگران جراحی آن نباشید با روش نوین لیزری میتوانید بدون درد و خونریزی تحت بیحسی موضعی و در محیط کلینیک بدون نیاز به بستری شدن در محیط عفونی بیمارستان و قرار گرفتن در معرض انواع داروهای بیهوشی سرپایی درمان شده و از روز بعد زندگی عادی و روزمره خود را بدون نیاز به مراقبت خاص روشهای سنتی یا کمک دیگران آغاز کنید و خوشبختانه با کمک این روش نه تنها عوارض کمتر بوده احتمال ابتلا به بی اختیاری روده نیز محدود خواهد بود.
    برای مطالعه ادامه مشاوره های پزشکی توسط متخصص کلورکتال میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید:
    فیستول مقعد چیست؟ و علل ایجاد انواع این بیماری دردناک - ایران کلینیک