بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


خروجی آر اس اس

download69

بهترین پزشکان متخصص زنان و زایمان تهران

دادن امتیاز به پست
[B]متخصص زنان کیست؟[/B]
پزشکی زنان یا بیماری‌های زنان و زایمان، یکی از رشته‌های تخصصی پزشکی می‌باشد. تشخیص و درمان بیماری‌های زنان مانند قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، سرطانهای رحم، سرطان تخمدان، سرطان دهانه رحم، سرطان واژن، نزدیکی دردناک، کیست تخمدان، پیچ‌خوردگی تخمدان، عفونت دستگاه تناسلی (واژینیت) و ... در این رشته مورد بحث قرار می‌گیرند.


همچنین بارداری، سیر و کنترل آن و انجام زایمان طبیعی یا عمل سزارین و عوارض آن نیز در این بخش قرار دارند. بیماری‌هایی مانند اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌رحمی، سقط خودبه‌خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و ... یکی از زیر شاخه‌های پزشکی زنان ، Cosmetic Gynecology می‌باشد و جراح زیبایی زنان مبادرت به انجام جراحی‌هایی نظیر پرینورافی ( تنگ کردن واژن ) ، لابیاپلاستی ( کوچک کردن لبه‌های خارجی واژن ) و تزریق چربی در لابیاماژور و واژن می نماید.

[B]چرا باید به متخصص زنان مراجعه کرد؟[/B]
[URL="https://doctor-yab.ir/Search/City-7/Takhasos-6/"][B]متخصص زنان[/B][/URL] پزشکی است که در زمینه‌ی سلامت زنان، به خصوص دستگاه تناسلی آن‌ها و واژن تخصص دارد. اولین معاینه نوجوانان میبایست توسط متخصص زنان در سن 13 تا 15 سالگی انجام شود.


این متخصصین در زمینه‌ی بارداری و زایمان زنان نیز آموزش دیده‌اند اما به طور کلی در زمینه‌های مختلف از پریود و باروری تا بیماری‌های مقاربتی از جمله تبخال تناسلی و زگیل تناسلی و اختلالات هورمونی همگی به آن‌ها مربوط می‌شود.


[B]معرفی بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران[/B]
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که می خواهید به متخصص زنان مراجعه کنید اما مردد هستید که باید پیش کدام متخصص زنان بروید که بهتر باشه و ممکنه که شما رو روزها درگیر خودش کنه! خوب مشکلی نیست [URL="https://doctor-yab.ir"][B]دکتریاب[/B][/URL] مشکل شما رو به آسونی حل کرده و با فراهم کردن لیستی از بهترین پزشکان زنان تهران را برای شما فراهم کرده که با توجه به مشخصات و میزان محبوبیت و نظرات دیگر بیماران و مراجعه کنندگان به راحتی می توانید پزشک مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.
[URL="https://doctor-yab.ir/Search/City-7/Takhasos-6/"][B]بهترین متخصص زنان در تهران[/B][/URL]
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته ها
دسته بندی نشده

نظرات