بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


خروجی آر اس اس

download69

معرفی متخصص ارتودنسی خوب در تهران

دادن امتیاز به پست
رشته ارتودنسی یک تخصص در رشته دندان پزشکی است. این کلمه مرکب است از دو واژه لاتین "ارتو" به معنای راست و درست و "ادوس" یا مشتق آن "دنس" به معنای دندان. ارتودنسی یکی از مهمترین رشته های تخصصی دندانپزشکی است. همچنین اولین تخصص معرفی شده در دندانپزشکی و دومین تخصص ایجاد شده در کلیه رشته های پزشکی می باشد.

[B]متخصص ارتودنسی[/B]

ارتودنسی در بسیاری از کشورهای دنیا با تفاوتهایی آموزش داده می‌شود. در ایران یک دندانپزشک پس از ۶ سال تحصیل دندانپزشکی و اخذ مدرک دکترای عمومی دندانپزشکی می‌تواند در آزمون پذیرش دستیار (رزیدنت) تخصصی دندانپزشکی شرکت کند و در صورت قبولی وارد این دوره تخصصی شود. طول دوره رسمی [URL="https://doctor-yab.ir/Search/City-7/Takhasos-1041/"]تخصص ارتودنسی[/URL] در ایران ۳ سال است.

در ایران متخصصین مورد تأیید وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی، کلمه متخصص را در مهر طبابت خود قید می‌کنند که با جستجو در اطلاعات پزشکان در درگاه سازمان نظام پزشکی و هم چنین در [URL="https://doctor-yab.ir/"]موتور جستجوی دکتریاب[/URL] قابل بررسی است.


[B]معرفی بهترین پزشکان متخصص ارتودنسی در تهران[/B]

موتور جستجوی دکتریاب سعی کرده به کمک نقطه نظرات بیماران مراجعه کننده و هم چنین پایش مناسب اقدام به جمع آوری اطلاعات پزشکان کرده است که شما می توانید با مراجعه به لینک زیر به لیست بهترین پزشکان ارتودسی تهران دسترسی پیدا کنید.


[URL="https://doctor-yab.ir/Search/City-7/Takhasos-1041/"][B]متخصص ارتودنسی خوب در تهران[/B][/URL]

نظرات