بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 دانلود نمونه سوالات نیمسال اول 95-94 پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


خروجی آر اس اس

تمام مطالب وبلاگ

 1. هزینه درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر

  برای درمان هموروئید بدون جراحی و با لیزر نمی توان قیمت مشخصی را اعلام کرد. دکتر بواسیر را بررسی و معاینه می کند و بر اساس میزان رشد و وضعیت بیماری اعلام قیمت می کند.

  هموروئیدكتومی


  هموروئیدكتومی عمل جراحی سنتی برای برداشتن بواسیر میباشد. در حین عمل بواسیر شما تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی قرار میگیرید تا متحمل درد
  ...
 2. آیا هر خونریزی نشان دهنده هموروئید است ؟


  خونریزی و ناراحتی های رکتال از نشانه های رایج بیماری بواسیر است، اما این خونریزی می تواند نشانه ای از سایر بیماری های جدی تر باشد. هموروئید به تورم و گشاد شدن عروق در ناحیه مقعد اطلاق می شود این بیماری خطر چندانی به همراه ندارد و معمولاً می توان از طریق تغییر سبک زندگی و تغییر رژیم غذایی بهدرمان هموروئید (درمان بواسیر) پرداخت. اما توجه به علائم هموروئید مانند خونریزی ضروری است زیرا که ...
 3. انواع بواسیر (هموروئید) داخلی درجه یک تا چهار،عکس بواسیر

  درجه بندی هموروئید براساس میزان بیرون زدگی آن از کانال مقعد انجام می شود. هرقدر این بیرون زدگی بیشتر باشد درجه ی آن نیز بالاتر است. اینکه هموروئید در چه سطحی قرار دارد بسیار حائز اهمیت است. پزشک براساس درجه هموروئید می تواند برای انتخاب شیوه درمان بیماری هموروئید تصمیم بگیرد. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به درجات هموروئید را مشاهده نمایید.
  تصویر بالا عکس بواسیر داخلی درجه یك می باشد كه به هنگام
  ...
 4. روش های درمان سریع و فوری درد بواسیر یا هموروئید

  درمان بواسیر یا هموروئید معمولاً جزء موارد اورژانسی محسوب نمی شود، اما در صورتی که علائم این بیماری تشدید شود به گونه ای که سلامت فرد را به خطر اندازد و یا بیمار متحمل درد و سختی زیادی شود، نیاز به درمان فوری دارد. انتخاب روش درمان سریع و فوری بواسیر بستگی به نوع عارضه و میزان پیشرفت آن دارد که در ادامه به مهمترین روش های درمان سریع بواسیر می پردازیم :
  درمان با لیزر

  درمان بواسیر با لیزر سریع ترین و قطعی ترین روش درمان این بیماری است که اگر بواسیر در مراحل پیشرفته باشد و دچار ...
 5. شیاف آنتی هموروئید،نحو مصرف،عوارض و شرایط نگهداری

  شیاف آنتی هموروئید با نام تجاری ایپروئید شناخته می شود، این دارو می تواند در بهبود بیماری های مجرای مقعدی از جمله بواسیر (هموروئید داخلی)، شقاق،فیستول و التهاب روده مورد استفاده قرار گیرد. این شیاف می تواند علائم بیماری بواسیر مانند درد، خونریزی و التهاب را به سرعت از بین ببرد. از مهمترین اثرات استفاده از شیاف آنتی هموروئید می توانیم به قابض، ضد التهاب و ضد درد و بی حس کننده موضعی اشاره کنیم.
  مکانیسم اثر و موارد مصرف شیاف آنتی هموروئید

  داروی آنتی هموروئید را می توان ...