بالا
 دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

 دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

 دانلود نمونه سوالات نیمسال اول 95-94 پیام نور

 فروشگاه پایان نامه و مقاله


خروجی آر اس اس

تمام مطالب وبلاگ

 1. درمان خانگی شقاق با استفاده از آب،روغن زیتون،سرکه سیب و خوراکی فیبر دار


  شقاق که با نام علمی فیشر مقعدی هم شناخته می شود یکی از شایع ترین بیماری های مقعدی است. این بیماری بر اثر ایجاد یک ترک یا شکاف طولی مشخص در پوست یا غشای اطراف ناحیه ی مقعد به وجود می آید. این ترک ممکن است در اثر عوامل متعدی به وجود بیاید که از شایع ترین آنها می توان به یبوستاشاره کرد.
  یبوست زمانی به وجود می آید که آب بدن کم می شود و میزان حرکات روده ها کاهش
  ...
 2. درمان فیستول با لیزر و مزایای آن نسبت به عمل جراحی سنتی


  فیستول مقعدی از شایع ترین بیماری های گروه مقعدی است که تنها روش قطعی و موثر درمان آن برای مدت ها انجام عمل جراحی بود ولی امروزه با پیشرفت دانش و فناوری روش درمانی نوینی کشف شده است که عوارض بسیار کمتری دارد و میزان اثربخشی آن هم بسیار بالاتر است و آن روش درمان با لیزر است .
  روش درمان با لیزر چند سالی است که برای درمان بسیاری از بیماری ها جایگزین روش عمل
  ...
 3. انواع فیستول


  شاید تا به حال نام فیستول مقعدی را شنیده اید . فیستول مقعدی از شایع ترین بیماری های مقعدی است که برای بسیاری از افراد در هر سنی ممکن است به وجود بیاید . این بیماری در اثر اتصال غیر طبیعی دو ارگان یا بافت جداگانه ی بدن رخ می دهد . بافت ها و ارگان های بدن برای اینکه عملکرد ...
 4. درمان کیست مویی با روش های خانگی


  کیست مویی یا سینوس پیلونیدال یکی از شایع ترین بیماری های مقعدی است . علت اصلی ایجاد این بیماری هنوز به طور دقیق مشخص نشده است ولی بنا بر یک تحلیل کلی این بیماری می تواند ناشی از بازگشت مو به داخل پوست باشد . بدن این موی بازگشته به داخل را به عنوان یک عامل بیگانه تلقی می کند و واکنش دفاعی را در برابر آن آغاز می نماید .
  کیست مویی معمولا در پوست اطراف ناحیه ی باسن و کمر رخ می دهد
  ...
 5. مزایای درمان کیست مویی با لیزر نسبت به عمل جراحی کیست مویی


  تا سالها تنها روش قطعی درمان کیست مویی انجام عمل جراحی و برش و تخلیه ی کیست بود . ولی با پیشرفت هایی که در دانش پزشکی به وجود آمده است اخیرا روش درمانی بهتری به وجود آمده که بسیار موثر تر و کم عارضه تر است و آن روش درمان با لیزر است .


  کیست مویی یا سینوس پیلونیدال از شایع ترین بیماری های مقعدی است که در اثر پیچیدن
  ...