بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

نظرات وبلاگ

1. reza tatafi آواتار ها
    روراستی جای خودشو میخواد. گاهی وقتا ازمون انتظار میره که جای روراست بودن کمی ملاحظه کار باشیم. این بینهایت خوبه که شما سعی دارید روراست باشید.خودم ازین ملاحظه کردنا خسته شدم اما اگه بخوام کم بیارم فایده ای نمیتونه برام داشته باشه.وقتی من این متنو نوشتم بعد پشیمون شدم که چرا راحت حرف زدم که نصیحت بشم.
    پیشنهاد میدم یه مدتی ملاحظه کردنو امتحان کنید.
  2. فرناز88 آواتار ها
    دوست عزیز هزاران راه و فکر غلط تو اجتماع وجود داره شما حرص نخور مهم اینه که اعتقاد و باور شما از درس خوندن چیه ؟
    از نظر من دانشگاه حکم یک راه و مسیر رو داره که مارو به هدفمون میرسونه و ما این مسیر شاید سخت رو فقط و فقط برای رسیدن به هدفمون طی می کنیم حالا پایان این راه چه بهمون جایزه ( مدرک ) بدن وچه ندن.
    بروزرسانی شده 01-16-2010 در 03:29 PM توسط فرناز88
  3. فرناز88 آواتار ها
    دوست عزیز هزاران راه و فکر غلط تو اجتماع وجود داره شما حرص نخور مهم اینه که اعتقاد و باور شما از درس خوندن چیه ؟
    از نظر من دانشگاه حکم یک راه و مسیر رو داره که مارو به هدفمون میرسونه و ما این مسیر شاید سخت رو فقط و فقط برای رسیدن به هدفمون طی می کنیم حالا پایان این راه چه بهمون جایزه ( مدرک ) بدن وچه ندن.
  4. tania آواتار ها
    سلام
    همه می گن روراستی خوبه ولی من که ازش هیچ خوبی ندیدم چون هروقت روراست بودم وباصداقت حرفم رو زدم از اون علیه خودم استفاده کردند. بیشترین ضربه های زندگیم رو همین روراستی بهم زد ولی بازهم بهم می گن روراست باش درحالیکه هروقت راست گفتم بهم گفتن دروغ می گی وباور نمی کنن ولی هرکس به اونها دروغ می گه به راحتی باورمیکنن وقبولش دارند گاهی فکر می کنم توی یک دنیای وارونه زندگی می کنم .نمی دونم شایدمن خیلی احمقم که همیشه روراستم؟!
  5. Borna66 آواتار ها
    به نظره من ادمي بايد خودش باشد نه كسي ديگر.
    فقط مي تونه از تجربيات آ كارها پند بگيرد نه اينكه مقلد محض باشه
  6. ایده آواتار ها
    اگر به کشورهای دیگر سری بزنید ان وقت مسلمانهای واقعی بیشتری را پیدا می کنی که در نهایت بی نیازی و یا در اوج نیاز مالی دچار سرخوردگی نشده اند و با خو دشان همیشه روراستند.همیشه مشت نشانه خروار نیست .البته در ایران عزیزمان قطعا افراد روراست زیادی وجود دارند فقط قابل شناسایی نیستند.رضای عزیز من با اطمینان به شما می گویم که مسلمانم .انسانیت ربطی به مذهب ندارد .همسایه کناری من هندو است همسایه دیگرم مسیحی است تقریبا اغلب مذاهب دنیا در اطرافم زندگی می کنند ولی همگی انسانهای شریف و تحصیل کرده ای هستند که میتوان به انها اعتماد کرد .رضای عزیز اگر شرایط محیطی در جهت خواسته هایت نبست وبا اطرافیانت ترا نمی فهمند حق داری عصبانی شوی .می توانی محیطت را تغییر بدهی ولی افکار دیگران به راحتی تغییر نمیکند .می توانی مسلمان باقی بمانی و به اوج موفقیت هم برسی فقط از میان میلیونها راه کافی است به صدها راه بپردازی . قلبت را به خدا بسپار تا به ارامش برسی
  7. yousefr آواتار ها
    دانشجو یعنی جوینده ی دانش. داخل دانشگاه راه رو باید به ما نشون بدهند و پیمودن را با خودمونه.
  8. sheez آواتار ها
    من هم با نظر مدیر باشگاه موافقم هم صدف خانم هم همه به نظر من همه یه جورایی حق دارن
  9. sadaf2009 آواتار ها
    من با نظر مدیریت باشگاه موافقم البته شما هم یه جورایی راست میگین ولی مهم اینه که ما خودمون چه استفاده ای از محیط دانشگاه بکنیم متوجه منظورم که شدین
  10. sunyboy آواتار ها
    خوش اومدید

خب فعلا گروه های باشگاه بیشترشون خالی هستند بهتره توی باشگاه فعالیت کنید تا با بچه ها آشنا بشید!
  11. Aerith آواتار ها
    بهمون بگن ((دانش)) خر بهتره!!!! آخه فرت و فرت میریم کتاب و جزوه میخریم!!!!!
  12. sunyboy آواتار ها
    خب دوست عزیز در تمام دنیا این سیستم هست!! ولی یکم با هم فرق دارن!! از دست من و شما هم کاری بر نمیاد!! پس باید سعی کنیمدر امد کمتری را با پاس کردن دروس انتخابی به دانشگاه بدیم!! در ضمن هر کس عقیده خاصی دارد بری شخص بنده مدرک مهم نیست!! برای من در کنار مدرک مهارت خاص رشته خودم هست!! که به امید خدا و تلاش خودم در رشته خودم مهارت خوبی دارم!!

با احترام مدیریت باشگاه