بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

نظرات وبلاگ

1. dhemo آواتار ها
    [RIGHT][COLOR=#58595B][FONT=IRANSansNumber][COLOR=#000000]سلام من برای کیست مویی مادرم بردمش [/COLOR][URL="http://cliniczarei.com/"][COLOR=#000000]کلینیک زارعی[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] پیش دکتر زارعی واقعا دستش شفاس [/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#58595B][FONT=IRANSansNumber][COLOR=#000000]تو سایتش هم روشهای خونگی برای کاهش درد [/COLOR][URL="http://cliniczarei.com/hemorrhoids/"][COLOR=#000000]بواسیر[/COLOR][/URL][COLOR=#000000] دوران بارداری و کلا مراقبت های و درمان های اون دوره رو توضیح داده شمارشو از همونجا میتونی برداری مطبش هم میدون ونک بود.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/RIGHT]
  2. hedie_dhb آواتار ها
    متاسفانه بیماری فیستول مقعدی از جمله بیماریهای پردردسری است که درمان آن به سادگی نبوده و گاهی نیاز به بارها جراحی مکرر دارد از آنجایی که این بیماری باعث آسیب شدید در ناحیه مقعد خواهد شد می تواند با علائم و عوارض بسیاری همراه باشد ولی بدون بررسی حضوری نمی توان این علائم را فقط به بیماری فیستول نسبت داد و از نبود سایر بیماریهای مقعدی گوارشی در شما مطمئن شد. بنابراین برای درمان قطعی این بیماری باید هرچه زودتر اقدام کرد و برای بررسی وضعیت خود حضوری مراجعه کنید. نگران جراحی آن نباشید با روش نوین لیزری میتوانید بدون درد و خونریزی تحت بیحسی موضعی و در محیط کلینیک بدون نیاز به بستری شدن در محیط عفونی بیمارستان و قرار گرفتن در معرض انواع داروهای بیهوشی سرپایی درمان شده و از روز بعد زندگی عادی و روزمره خود را بدون نیاز به مراقبت خاص روشهای سنتی یا کمک دیگران آغاز کنید و خوشبختانه با کمک این روش نه تنها عوارض کمتر بوده احتمال ابتلا به بی اختیاری روده نیز محدود خواهد بود.
    برای مطالعه ادامه مشاوره های پزشکی توسط متخصص کلورکتال میتوانید به سایت زیر مراجعه کنید:
    فیستول مقعد چیست؟ و علل ایجاد انواع این بیماری دردناک - ایران کلینیک
  3. اُتوناین آواتار ها
    من پیش دکتر عابدیان عمل کردم کاملن درمان شدم منکه خیلی راضی ام چون چند بار یا درمان خونگی انجام دادم و 1 بار هم عمل کردم باز برگشت اما این بار لیزر کردم خداروشکر ریشه کن شذ
  4. clinicmahna آواتار ها
    بواسیر یا هموروئید یک بیماری نشیمنگاهی است که حتما باید جراحی شود و با درمان های دیگر به هیچ وجه به طور قطعی درمان نمیشه در حال حاضر یکی از بهترین روش های درمان بواسیر یا هموروئید با لیزر است که خیلی راحت انجام میشه و هیچ گاه باز نمی گردد.
    یکی از مراکز معتبر درمان بواسیر با لیزر کلینیک مهنا می باشد که دارای کادر مجرب می باشد و از به روز ترین و مجهز ترین دستگاه های روز دنیا برخوردار می باشد.
  5. بهارسبحانی آواتار ها
    یه مساله ای که متاسفانه ما ایرانی باهاش ذرگیریم شرم و خچالت بیجا در خصوص بیماری های نشیمنگاهی هستشخیلی از بیماری ها مثل بواسیر اگه سریع اقدام بشه درمان بواسیرو آسون می کنه یعنی میشه با داروهای خونگی بیماری و حل کرد اما ما منتظر میشیم تا حاد بشه بعد سراغ دکتر میریم البته الان دیگه خوشبختانه درمان بواسیر با لیزر هم انجام میشه که دیگه خیلی راحتته بیمار هیچی نمی فهمه از جراحی دوران نقاهت هم نداره در کل اگه پیشگیری کنیم خیلی بهتر از درمان
  6. monakodbkh آواتار ها
    سلام
    روش لیزر درمانی برای بواسیر خونی هم کاربرد داره ؟
    من بخاطر رژیم های سهتی که گرفتم دچار یبوست شدید و در نتیجه دچار
    بواسیر خونی شدم چون درمان نکردمش :(
  7. hedie_dhb آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط reyhanbd
    سلام
    من 6ماهه باردارم و چندوقتی بود که مشکوک بودم که بیماری بواسیر دارم
    ولی مطمئن نبودم که شقاق باشه یا بواسیر
    تو نت سرچ کردم اولین پیجی که اومد مجموعه
    ایران کلینیک بود رفتم برای معاینه برخورد پرسنل و پزشک خیلی خوب بود
    چون این بیماری یکم سخت هست برخورد پزشک و پرسنل و محیط کلینیک برام خیلی مهمه
    بخاطر شرایط بارداریم بهم درمان با لیزر رو پیشنهاد دادند
    هنوز تصمیم نگرفتم لطفا اگه تجربه ای دارین باهام به اشتراک بذارین
    پیشاپیش ممنونم از دوستان
    ممنون از معرفیتون من روش های درمان بواسیر این سایت رو مطالعه کردم
    مطالب مفیدی بود
    فک میکنم بی خطرترین که درد نداشته باشه روش لیزر درمانی باشه
  8. saharmoradi آواتار ها
    واقعا درمان بواسیر با لیزر خیلی خوبه ، من چند ماه پیش این بیماری رو داشتم و از درمان های خانگی استفاده کردم اما متاسفانه موثر نبودند تا اینکه به پیشنهاد چنتا از دوستام در کلینیک نشیمنگاه بیماریم رو با لیزر درمان کردم
  9. naeimehHt آواتار ها
    سلام هموزوئید میتونه تو هر زمانی اتفاق بیفته چون دلیل اصلیش خشکی آب و هوا و نخوردن آب به میزان کافیه قبل از اینکه این بیماری بیرون بزنه میشه درمانش کرد چه درمان های خونگی چه با داروهای شیمیایی
    من خودم مجب.ر شدم عمل کنم و تو [URL="http://clinicdarman.com/"][COLOR=#000000]کلینیک پایتخت[/COLOR][/URL] عمل کردم و خیلی هم از کارشون راضی بودم
    اگر نیاز پیدا کردید مرکز خوبیه
  10. reyhanbd آواتار ها
    سلام
    من 6ماهه باردارم و چندوقتی بود که مشکوک بودم که بیماری بواسیر دارم
    ولی مطمئن نبودم که شقاق باشه یا بواسیر
    تو نت سرچ کردم اولین پیجی که اومد مجموعه
    ایران کلینیک بود رفتم برای معاینه برخورد پرسنل و پزشک خیلی خوب بود
    چون این بیماری یکم سخت هست برخورد پزشک و پرسنل و محیط کلینیک برام خیلی مهمه
    بخاطر شرایط بارداریم بهم درمان با لیزر رو پیشنهاد دادند
    هنوز تصمیم نگرفتم لطفا اگه تجربه ای دارین باهام به اشتراک بذارین
    پیشاپیش ممنونم از دوستان