بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

نظرات وبلاگ

1. sarun آواتار ها
    خیلی زیبا بود.
  2. راما آواتار ها
    واسه من اصلاً این طوری نبوده نیست و نخواهد بود (اشکال داره)
    اگر یک عشق درکوران مبارزه قرار بگیره باید ازش گذشت، عشق باید اسطوره ای باشه تا ماندگار بشه اصلاً عشق و عاشقی کیلو چند سال 2012 دنیا میخواد نابود بشه و همه بنگ می ریم هوا اونوقت تو آسمانها باید عاشق هم بشیم و خوش بگذرونیم دیگه از فال و این چیزا هم اونجا خبری نیست .........
    چند روزی است که حالم ديدنی است ** حال من از اين و آن پرسيدنی است
    گاه بر روی زمين زل می‌زنم ** گاه بر حافظ تفأل می‌زنم
    حافظ ديوانه فالم را گرفت ** يک غزل آمد که حالم را گرفت:
    ما ز ياران چشم ياری داشتيم ** خود غلط بود آنچه می پنداشتيم
  3. Terminator آواتار ها
    هیجی مثل دیکشنری و مترجم متن آنلاین گوگل نمیشه
    Google Translate
  4. golenarges آواتار ها
    ba salamo tashakor az komaketun
    man karayike goftino kardam login shodam
    vali moshkele man ine ke man win7 nasb kardam yahoo massenger khub kar neikune
    dar zemn sheklaki ke dar avale safhe bud hala neshun nemide
    age komak konin mamnun misham
  5. 987654321 آواتار ها
    درباره من درست میگه.
  6. mamady آواتار ها
    من متولد بهمنم اما هنوز عاشق نشدم تا بدونم حرفاتون صحت داره يا نه ؟
  7. مریم شیرکوند آواتار ها
    سلام شعری که بالای صفحه درج شده از ویلیام شکسپیر نیست بلکه از یک شاعر ایرانیه فکر می کنم از خانم ژاله اصفهانی باشه لطفا تصحیح فرمائید
  8. شرافت آواتار ها
  9. صوفیا آواتار ها
    زیادم خنده دار نبود فکر کردم بیام اینجا چه خبره از خنده روده بر میشم
  10. صوفیا آواتار ها
    دقیقا از این بهتر نمیشه بازم مثل همیشه
  11. ATHENA آواتار ها
    حالب بود
  12. DEH-AB آواتار ها
    بسیار عالی بود
  13. reza tatafi آواتار ها
    سلام-ممنون ازجمله قشنگی که ازملاصدرا نوشتی-بسیار قشنگ بودو دراین زمونه پرکاربرد
  14. Aerith آواتار ها
    شايد در ظاهر بي احساس باشد ولي قلبي گرم و پر ز عشق دارد.
    دقیقا همینطوره...
  15. hasti آواتار ها
    مرداد:عاشق مغرور
  16. آتی222 آواتار ها
    من متولد فروردینم ولی اصلا اهله عشق و عاشقی نیستم حالا ایراد از من یا مطلبه شما؟
  17. pnugirl آواتار ها
    واسه منم خیلی جالب بود. ممنون
  18. pnugirl آواتار ها
    خیلی مطلب جالبی بود
  19. mohsen.srn آواتار ها
    راستی مایکل یه آهنگ به اسم ،Tabloid Junkie داره که اولش یه سری از شایعاتی رو که رسانه ها از خودشون ساخته و پخش کرده بودند رو پخش می کنه که این خبر اولین اون هاست. Jackson slept in a hyperbaric oxygen chamber to slow the aging process
  20. mohsen.srn آواتار ها
    سلام... این خبر تنها یک شایعه است که البته اوایل مایکل خودش بهش دامن زد.
    مایکل جکسون - ویکی‌پدیا
    منبع ویکیپدیا: "در ۱۹۸۶، رسانه‌های شایعه پرداز (تبلویدها)، داستانی منتشر کردند که ادعا می‌کرد جکسن برای حفظ جوانی در زیر چتر اکسیژن پر فشار می‌خوابد: تصویری از او، درحالی که زیر یک جعبهٔ شیشه‌ای دراز کشیده بود همراه با خبر منتشر شد. با وجود اینکه این ادعا نادرست بود، جکسن خود به این داستان جعلی پر و بال داد. او در حال تبلیغات برای فیلم جدیدش «کاپیتان EO» بود و می‌خواست تصویری علمی تخیلی از خود ارائه دهد. او برای پیدا کردن ظاهری عضلانی، یک فرو رفتگی روی چانه اش قرار داد. سپس در فیلم سه بعدی فرانسیس فورد کاپولا، «کاپیتان EO» به ایفای نقش پرداخت. این فیلم گران ترین فیلم کوتاه در آن زمان بود، و بعدا جزئی از پارک‌های تفریحی دیزنی شد. دیزنی لند فیلم را به مدت ۱۱ سال در قسمت سرزمین فردا نمایش داد، در حالی که والت دیزنی ورلد این اثر را در قسمت پارک تفریحی اپکات (Epcot) از ۱۹۸۶ تا ۱۹۹۴ به نمایش در آورد. جکسن یک شامپانزهٔ دست آموز بنام بابلز خرید و با او دوست شد. این رفتار جنبه‌ای غیر متعارف از شخصیت او را نشان می‌داد. در سال ۲۰۰۳، خواننده ادعا کرد که بابلز از دستشویی او استفاده می‌کرد و اتاق خوابش را تمیز می‌نمود. بعدا گزارش شد که جکسن استخوان‌های مرد فیل نما را خریداری کرده‌است. این خبر کذب بود, اما داستانی بود که باز خود جکسن در اختیار رسانه‌های شایعه پرداز قرار داده بود. این داستان‌ها الهام بخش ساخت لقب توهین آمیز «جکوی خل و چل» (Wacko Jacko) شد. این لقب در سال بعد به گوش جکسن رسید و در نهایت برای او بسیار بسیار ناخوشایند بود. او با فهمیدن اشتباهش از درز دادن داستان‌های ساختگی به رسانه‌ها دست برداشت. اما به خاطر سودی که به جیب رسانه‌ها سرازیر می‌شد، آن‌ها خودشان شروع به انتشار داستان‌های ساختگی کردند."
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین