بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

خروجی آر اس اس

حديس

1. ساده که میشوی

ساده که میشوی
    همه چیز خوب میشود
    خودت
    غمت
    مشکلت
    غصه ات
    هوای شهرت
    آدمهای اطرافت
    حتی دشمنت
    یک آدم ساده که باشی
    برایت فرقی نمیکند که تجمل چیست
    که قیمت تویوتا لندکروز چند است
    فلان بنز آخرین مدل ، چند ایربگ دارد
    مهم نیست
    نیاوران کجاست
    ...
  2. اطمینان مرد زاهد و مومن از حفظ ناموسش

نقل قول نوشته اصلی توسط حديس نمایش پست ها

اطمینانمرد زاهد و مومن از حفظ ناموسش
    ﺯﻥ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﻋﻘﺪ ﻣﺮﺩ ﺯﺍﻫﺪﻭ ﻣﻮﻣﻨﯽ ﺩﺭ ﺁﻣﺪ. ﻣﺮﺩﺑﺴﯿﺎﺭ ﻗﺎﻧﻊ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺯﻥ ﺗﺤﻤﻞﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺳﺎﺩﻩ ﺯﯾﺴﺘﯽ ﺭﺍﻧﺪﺍﺷﺖ. ﺭﻭﺯﯼ ﺗﺎﺏ ﻭ ﺗﻮﺍﻥ ﺯﻥﺑﻪ ﺳﺮ ﺭﺳﯿﺪ ﻭ ﺑﺎﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖﺭﻭ ﺑﻪ ﻣﺮﺩ ﮔﻔﺖ: ﺣﺎلـا ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻪﻫﺎﯼ ﻣﻦ ﺗﻮﺟﻪ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﯽ، ﺧﻮﺩﺑﻪ ﮐﻮﭼﻪ ﻭ ﺑﺮﺯﻥ ﻣﯽﺭﻭﻡ ﺗﺎ ﻫﻤﮕﺎﻥ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺗﻮ ﭼﻪ ﺯﻧﯽ ﺩﺍﺭﯼ ﻭﭼﮕﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺑﯽ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﻣﯽﮐﻨﯽ، ﻣﻦ ﺯﺭ ﻭ ﺯﯾﻮﺭﻣﯽﺧﻮﺍﻫﻢ !

ﻣﺮﺩ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺑﺎﺯ ﮐﺮﺩ ﻭﺭﻭﺑﻪ ﺯﻥ ﻣﯽگوﯾﺪ: ﺑﺮﻭ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺩﻟﺖ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ! ﺯﻥ ﺑﺎ ﻧﺎ ﺑﺎﻭﺭﯼ ﺍﺯﺧﺎﻧﻪ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪ، ﺯﯾﺒﺎ ﻭﺯﯾﺒﻨﺪﻩ! ﻏﺮﻭﺏ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺁﻣﺪ .
    ...
  3. عشق کوروش

عشق کوروش

دختری به کوروش کبیر گفت من عاشقت هستم کوروش گفت لیاقت تو برادرم است که از من زیباتر است وپشت سر شما ایستاده است دخترک برگشت ودید کسی نیست کوروش گفت اگر عاشق بودی پشت سرت را نگاه نمی کردی.......

اگر از غصه دق کنیم والله رواست... (چه آسان از دست دادیم تمدنی که کوروش کبیر سالها برای آنها زحمت کشید)

کوروش کبیر میگوید: بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همه اش رنج است, پس اگر همچون خود نیافتی مثل خدا تنها باش
  4. حقه جالب موسی مندلسون برای عشق

حقه جالب موسی مندلسون برای عشق

موسی مندلسون پدر بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود. قدّی بسیار کوتاه و قوزی بد شکل بر پشت داشت. موسی روزی در هامبورگ با تاجری آشنا شد که دختری بسیار زیبا و دوست داشتنی به نام فرمتژه داشت. موسی در کمال ناامیدی، عاشق آن دختر شد، ولی فرمتژه از ظاهر و هیکل از شکل افتاده او منزجر بود.
    زمانی که قرار شد موسی به شهر خود بازگردد، آخرین شجاعتش را به کار گرفت تا به ...
  5. درد من .....

دردم ایــــن نـــیـسـت کـــــه او عــــاشــــق نـــیــسـت ، دردم ایــــن نــیــسـت کــــــــه...
    مــعــشـــوق مــن از عــشــق تـهــی اسـت ، دردم ایــــــن است کــــــه ..
    .بــــا دیـــــدن ایـــــن ســردی هــــا ... مـــــن چـــــرا دل بـــســتــم؟!!

از بس كه ديوانه اي ههههههههههههه
    دسته ها
    طنز و سرگرمی
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین