بالا
لامپ رشد گیاه

دانلود نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور با پاسخنامه

دانلود نمونه سوالات فراگیر پیام نور

فروشگاه پایان نامه و مقاله

تایپ متن و مقاله و پایان نامه

نظرات وبلاگ

1. محدیس آواتار ها
    فوق العاده بود
  2. محدیس آواتار ها
  3. s.afra آواتار ها
  4. s.afra آواتار ها
  5. s.afra آواتار ها
  6. s.afra آواتار ها
  7. Isooda آواتار ها
  8. Isooda آواتار ها
  9. nerisious آواتار ها
    خدایا قضاوتی نمیکنم که ایا دارند قضاوت می کنند ... ولی بیاموز ندانسته و نسنجیده قضاوت نکنند
    بروزرسانی شده 05-27-2013 در 12:41 AM توسط nerisious
  10. یکی مثل خودت آواتار ها
  11. Isooda آواتار ها
  12. paksersht آواتار ها
    توضیح نمیخواد داداش جواد دارن مکتب جدیدیشون تبلیغ میکنن منم دوست دارم با ایشون کمی حرف بزنم خیلی دوست دارم رفهمم چه جور آدمی هستن ودلالیشون بشنوم برای این نطق زیبا متاسفانه بدلیل امتحانات ونبود وقت کم میام باشگاه ولی حتما میام ومیخوام خیلی محکم وبا دلایلی زیاد از خدای خودم دفاع کنم همون خدای که آقا فرامرز بهش میگن جزییات همون خدایی که ساده داره بهش توهین میشه ومتاسسسسسسسسفانه همه ساکتن ومیگن هرکسی اعتقادی داره !!
  13. javad jan آواتار ها
    سلام به همگی
    والا من دقیقا دلیل زدن این مطلب رو توسط داداش فرامرز نمیدونم
    امیدورام بیاد بهمون توضیح بده
    اما همه خوب مبدونیم که اگه آدم فقط با عقل ناقصش قرار بود زندگی کنه و مشکلی هم نداشته باشه
    پس الان باید دنیا گلستان میبود
    اما با وجود این دین و مذاهبی که مارو یاد خدا میندازه و نمیزاره که هر کاری که عقل ناقصمون میگه رو انجام بدیم ، تازه اینجاییم
    وااااااااااااااااای به روزی که دین هم نداشته باشیم و ادعا کنیم که خودمون عقل کلیم
    دیگه اونوقت باید به جای آشغال ، شبا مرده و میت و هزار کثافت دیگه رو از خیابونا جمع میکردیم
    عقل فقط و فقط در سایه دین ارزش داره
    فقط در سایه دین
  14. saharnaz_71 آواتار ها
    یه تشکر باید از اقای Intellectual

چون این حرفاتون باعث شد که من نتیجه بگیرم...خیلی بیشتر تو دینم تحقیق و تفحص کنم تا در مقابله اینگونه حرفا که تو دنیای امروز داره زیاد میشه حرفی برای گفتن داشته باشم

همه ی افتخارم این است که دینم حتی شده به اسم اسلامه

اما تا مسلمان واقعی شدن راه بسیار است....
  15. saharnaz_71 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Redboy64
    چیزی نمیشه گفت
    این مکتب ازپایه پوچه و حتی در حد نظر دادن هم نیست

همینکه اومدین سر زدین یه دنیا ممنون
  16. O M I D آواتار ها
    چیزی نمیشه گفت
    این مکتب ازپایه پوچه و حتی در حد نظر دادن هم نیست

17. saharnaz_71 آواتار ها
    Isooda - امروز 09:07 AM

امروز این مطلبو خوندم تو چند تا سایت هم یه سرچی زدم ولی در کل میتونم بگم که این فرقه ای که شما این همه تبلیغشو میکنی فقط هیجانات آدمو قلقلک میده چون خیلی از کارایی که دین ما میگه انجام ندید یا بدید رو به خود آدم محول میکنه مثل همون لحظه که پیرزنه رو هل میدی زیر اتوبوس مطمئنا من این کارو بکنم حس خوبی بعدش نخواهم داشت
    اگر که بخوای تصور کنی یه همچین جامعه ای به وجود بیاد که یه آدم با عقل ناقصش خیلی از قوانینشو به وجود آورده تازه بهشم عمل کنه من یکی که توی این جامعه احساس امنیت نمیکنم شمارو نمیدونم

ممنونم ازت ایسودا جان

موافقم

خداوند قوه عقل رو به همه ی ما داده

اما راه رو هم بهمون نشون داده!

البته خداوند فرموندند که راه درست اینه

حالا اگه بری سعادت رو در پیش داره و اگه نه که والظالین....

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ: به نام خداوند بخشنده بخشایشگر[188]اَلْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعالَمینَ: ستایش مخصوص خداوندى است که پروردگار جهانیان است.اَلرَّحْمنِ الرَّحیمِ: بخشنده و بخشایشگر است.مَالِکِ یَوْمِ الدّینِ: (خداوندى که) صاحب روز جزا است.
    اِیّاکَ نَعْبُدُ وَ اِیّاکَ نَسْتَعِینُ: (پروردگارا) تنها تو را مى پرستیم و تنها از تو یارى مى جوییم.
    اِهْدِنَا الصِّراطَ الْمُسْتَقیمَ: ما را به راه راست هدایت فرما!
    صِراطَ الَّذینَ اَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ: راه کسانى که آنان را مشمول نعمت خود ساختى،
    غَیْرِ الْمَغْضُوبِ عَلَیْهِمْ وَ لا الضّآلّینَ: نه راه کسانى که بر آنان غضب کردى و نه گمراهان

انشاالله...

18. saharnaz_71 آواتار ها

در حال حاضر هم اگه اهل سریال دیدن باشید میتونید سریال zero hour رو که داره پخش میشه رو دانلود کنید و ببینید. در این سریال به فلسفه این گروه پرداخته میشه.
    در این مکتب اشاره میشه که خوبی و بدی به دین ربطی نداره. یعنی شما میتونید به هیچ دینی اعتقاد نداشته باشین ولی دست یه پیرزن رو که میخواد از خیابون رد بشه رو بگیرین و اون رو ردش کنید. یا میتونید در عین حالی که دارید ردش میکنید اگه دیدین که اون پیرزنه داره در همون حال به یه ماشین عبوری که توش یه خانوم با دوتابچه کوچیک نشستن ، حالا به هر دلیلی ناسزا میگه، پیرزنه رو هولش بدید تا بره زیره اتوبوسی که از طرف مقابل میاد!!!
    چه فلسفه ای!!!!

و چقدر جالب

در دین شریف اسلام یجایی هست میگه:

اسلام برای تمام ابعاد رفتار انسان حتی برخورد با دشمنان حکم اخلاقی دارد

اخلاق برای تمام رفتارهای انسان ها سایه افکنده و ان را تعدیل میکند.

به عنوان مثال اگر دشمن در حین جنگ امانتی را به شما سپرده به هیچ عنوان حق خیانت ندارید!!!!!!!!!!!!

تا این حد اسلام توجه کرده اونوقت یه پیرزن....

جای تامل وجود دارد....
  19. شهر ساز آواتار ها
  20. saharnaz_71 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Isooda
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین