آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
باشگاه دانشجویان پیام نور - s.afra - وبلاگ ها
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
خروجی آر اس اس

s.afra

1. بهاری دیگر

خوش بحال سهراب،چشمهایش را شست ،جور دیگر میدید!
    قایقی ساخت و رفت،رفت اما نشکست چینی نازک تنهایی او!
    ولی ای همسفران، به سراغ من اگر می آیید،
    نرم آهسته بیاید،مدتی هست ترک خورده زغم چینی نازک تنهایی من
    مدتی هست که دلتنگ بهاری هستم...

2. تولد

تاریخ تولدت مهم نیست، تاریخ "تبلـــورت" مهم است ...!اهل کجا بودنت مهم نیست ،"اهــل و بـجـا" بودنت مهم است ...!منطقه زندگیت مهم نیست ، "منطــق زنـدگـیت" مهم است ...!وگذشته ی زندگیت مهم نیست ؛امــروزت مهم است که از چه گذشته ای وچه چیزی برای فرداهایت میسازی..
  3. روزگار

زیر یکی از چشمانــــــــــم را

کبود کـــــــــرده

مشتـــــــــــ بزرگ روزگــــــــــار . . . !

4. سهراب

آری تو راست می گویی آسمان مال من است,پنجره,فکر,هوا,عشق زمین مال من استاما سهراب تو قضاوت کن بر دل سنگ زمین جای من است؟من نمی دانم که چرا این مردم,دانه های دلشان پیدا نیستصبر کن ای سهراب قایقت جا دارد من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارمبه سراغ من اگر می آیید,تند و آهسته چه فرقی دارد؟تو به هر جور دلت خواست بیامثل سهراب دگر جنس تنهایی من چینی نیست که ترک بردارد...مثل مرمر شده است چینی نازک تنهایی من...
  5. یا ایهاالناس...

((یا ایهاالناس انتم الفقرا الی الله والله هوالغنی الحمید))
    (سوره فاطر-آیه 15)
    برای بی نهایت شدن باید صفر شد:
    (فقر وجودی انسان او را بی نهایت می کند ))
    اگر انسان خود را در دستگاه آفرینش عددی به حساب آورد .به همان عدد محدود
    میشود . ولی اگر بداند که صفر است و در مخرج یکتای عالم
    سر به سجده بندگی نهد....بی شک بینهایت میشود..فقط کافیست بدانیم

آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری