آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
باشگاه دانشجویان پیام نور - موضوعات گوناگون - وبلاگ ها
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
خروجی آر اس اس

موضوعات گوناگون

1. چهارشنبه سوری | آداب و رسوم پارسیان

چهارشنبه آخر سال را چهارشنبه سوری می گويند و مراسم ويژه آن در شب چهارشنبه صورت می گيرد برای مراسم مقداری بوته خار درخانه ها فراهم می شود و کوچک و بزرگ از روی آن می پرند و می گويند :

زردی من از برای تو ٭
    ٭ سرخی تو از برای من
    در گوشه و کنار کوی و برزن نيز بچه ها آتش های بزرگ می افروزند و از روی آن می پرند و ترانه (سرخی تو از …) می خوانند. بعضی از زنان عقيده ...
  2. سرزمین نجیب زادگان

باغ ارم | نمایی از پارس

حافظیه | نمایی از پارس

...
  3. سلام به همه دوستان

کی میتونه دراین زمونه بگه من مسلمونم؟
    مسلمون بودن و ابراز کردنش وتن دادن به خط مشی هاش باعث سرخوردگی و ارزش کم گذاشتن به حرفها میشه.
    من نصیحت نمیخوام .فقط هرکی که اینو میخونه باخودش روراست باشه.یادمون باشه برای انسان بودن خلق شدیم . وقتی ببینیم آدما باخودشون روراست نیستن ، ماهم بهشون اعتماد نمیکنیم. با این وجود به کجا داریم میریم. ماباخودمون روراست نیستیم.ممنون ازتوجهت
  4. من نه عاشق بودم

من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهی كه بلغزد بر من ... من خودم بودم و یك حس غریب كه به صد عشق و هوس مِِی ارزد
  5. میگویند شیشه ها احساس ندارند

میگویند شیشه ها احساس ندارند
    پس چرا وقتی
    من روی شیشه بخار گرفته نوشتم: دوستت دارم
    آرام گریست
صفحه 16 از 16 اولیناولین ... 6141516
آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری