آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
باشگاه دانشجویان پیام نور - ارسال های جدید وبلاگها - وبلاگ ها
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
خروجی آر اس اس

ارسال های جدید وبلاگها

1. ما که هیچ مزایایی ندیدیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimak2012 نمایش پست ها
    من فعلا در دانشگاه سراسري تحصيل مي كنم...راستش مي خندم به اين معايبي كه بچه ها مي گويند!به اين مي خندم كه همگان اينجا فكر مي كنند دانشگاههاي سراسري چه چيز باحالي هستند!لابد استادها همه توپ....كتابها همه عالي...در و ديوار اصلا ساخته شده براي علم و تحصيل و خبري هم از دلقك بازي مسئولين
    ...
  2. شروع ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال اول 91-92 دانشگاه پیام نور

سلام دوستان .من ورودی جدیدم 91. حسابداری پیام نور سپیدان اوردم. راستش هیچ اطلاعی از شهر ,دانشگاه, شرایط , امکاناتش ندارم.و اینکه ایا خوابگاه واسه دخترا وجود داره یا نه؟ متاسفانه هر چقدر سرچ زدم هیچ سایتی واسه پیام نور سپیدان وجود نداشت. لطفا کمکم کنید .چطور باید ثبت نام و انتخاب واحد کنم و اگه سایت و یا شماره ای از دانشگاه دارید ممنون میشم بزارید؟
  3. زندگی

زندگی بافتن یک قالیست نه همان نقش نگاری که خودت می خواهی نقش از قبل مشخص شده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین خوب بباف نکند اخر کار قالی بافته ات را نخرند
  4. خاطرات واقعی افراد مبتلا به ایدز

خاطرات يک خانم مبتلا بهHIV :

همسرم مدت زيادي بيمار بود و هيچ پزشكي تشخيص درستي از بيماري او نداده بود. در نهايت تشخيص دادند همسرم مبتلا به ايدز است و من و يكي از فرزندانم نيز مبتلا شده ايم.
    براي مراسم چهلم همسرم به مدرسه بچه ها رفتم و اولياء مدرسه را دعوت كردم. وقتي فهميدند فرزندم هم HIV مثبت است او را از مدرسه اخراج كردند و او هم قرباني پدر و مادر خود ...
  5. زنان و ایدز

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری