آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
باشگاه دانشجویان پیام نور - عشق و دلدادگی - وبلاگ ها
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
خروجی آر اس اس

عشق و دلدادگی

1. دوستت دارم‌ها را، نگه می‌داری برای روز مبادا!!

دوستت دارم‌ها را، نگه می‌داری برای روز مبادا
    دلم تنگ شده‌ها را، عاشقتم‌ها را…
    این‌ جمله‌ها را که ارزشمندند الکی خرج کسی نمی‌کنی!
    باید آدمش پیدا شود!
    باید همان لحظه از خودت مطمئن باشی و باید بدانی که فردا، از امروز گفتنش پشیمان نخواهی شد!
    سِنت که بالا می‌رود کلی دوستت دارم پیشت مانده، کلی دلم تنگ شده و عاشقتم مانده که خرج کسی نکرده‌ای و روی هم تلنبار شده‌اند!
    ...
    دسته ها
    عشق و دلدادگی
  2. این رسم روزگاره...(متن عاشقانه)

این رسم روزگاره...
    کسي را که خيلي دوست داري، زود از دست مي دهي **از آنکه خوب نگاهش کني. **از آنكه او را در آغوش بگيري . ** از آنکه تمام حرفهايت را به او بگويي ، **از آنکه همه لبخندهايت را به او نشان بدهي مثل پروانه اي زيبا، بال ميگيرد و دور مي شود ، و تو خيال ميكردي تا آخر دنيا مي توني هر روز طلوع آفتاب را با او تماشا كني .

رسم روزگاره:
    کسي که از ديدنش
    ...
    دسته ها
    عشق و دلدادگی
  3. سوز عشق

فکر کردن به تو ، کار شب و روز من شده ، بس که حالم گرفته است ، چشمانم غرق در اشکهایم شده ….
    دیگر گذشت ، تو کار خودت را کردی ، دلم را شکستی و رفتی ….
    همه چیز گذشت و تمام شد ، این رویاهای من با تو بود که تباه شد…
    انگار دیگر روزی نمانده برای زندگی ، انگار دیگر دنیای من بن بست شده ، راهی ندارم برای فرار از غمهایم…
    این هم جرم من بود از اینکه برایت
    ...
    دسته ها
    عشق و دلدادگی
  4. معمای عشق

از استاد دینی پرسیدند عشق چیست؟ گفت:حرام است.

از استاد هندسه پرسیدند عشق چیست؟ گفت:نقطه ای که حول نقطه ی قلب جوان میگردد.

از استاد تاریخ پرسیدن عشق چیست؟ گفت:سقوط سلسله ی قلب جوان.

از استاد زبان پرسیدند عشق چیست؟ گفت:همپای love است

از استاد ادبیات پرسیدند عشق چیست؟ گفت : محبت الهیات است .

از استاد علوم پرسیدند
    ...
    دسته ها
    عشق و دلدادگی
  5. مشعل و سطل آب

مردی در عالم رویا فرشته ای را دید که در یک دستش مشعل
    و در دست دیگرش سطل آبی گرفته بود و در جاده ای روشن وتاریک راه می رفتمرد جلو رفت و از فرشته پرسید : این مشعل و سطل آب را
    کجا می بری ؟فرشته جواب داد : می خواهم با این مشعل بهشت را آتش بزنمو با این سطل آب ؛ آتش های جهنم را خاموش کنم . آن وقتببینم چه کسی واقعا" خدا را دوست دارد
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری