PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دفتر مدیریت بخش ای تی

pdfstore.ir
07-04-2009, 08:20 PM
سلام دوستان

کارهای انجام شده در این بخش به شرح ذیل می باشد:

1- ادغام مطالب مشابه
2- انتقال مطالبی که مربوط به این بخش نبود (بیشتر مطالب مربوط به بخش اخبار ای تی بود که به قسمت خودش منتقل شد)
3- مطالبی که با عنوان کمک و درخواست که از تاریخ آن گذشته بود بسته شد
4- بعضی از مطالب هم مهم شد تا بقیه دوستان بهش توجه کنند

از شما کاربران محترم درخواست دارم لطفا از این تاریخ به بعد از زدن تاپیکهای تکراری و موضوعات مشابه جدا خودداری کنید

درضمن اگر پیشنهاد یا انتقاداتی دارید لطفا توی این تاپیک برای اینجانب قرار دهید تا از نقطه نظرات شما استفاده کنم

ضمنا به اطلاع می رساند که تالار تخصصی ای تی در قسمت کامپیوتر و اینترنت درست شده است که با بخش های ذیل فعلا بخش بندی شده است . این بخش هم باقی خواهد ماند.
1- زندگی الکترونیکی
تجارت الکترونیکی
دولت الکترونیکی
2- مقالات ای تی
3- کتاب و منابع ای تی
4- اخبار ای تی

با تشکر فراوان
پری :88:

pdfstore.ir
07-04-2009, 08:38 PM
از شما دوست عزیز خواهش می کنم توی تالار تخصصی it هم سر بزنید و مطالب خودتان را برای دوستان دیگرتان ارسال کنید تا همگی استفاده کنیم

با تشکر

Borna66
07-04-2009, 10:15 PM
سلام دوستان

کارهای انجام شده در این بخش به شرح ذیل می باشد:

1- ادغام مطالب مشابه
2- انتقال مطالبی که مربوط به این بخش نبود (بیشتر مطالب مربوط به بخش اخبار ای تی بود که به قسمت خودش منتقل شد)
3- مطالبی که با عنوان کمک و درخواست که از تاریخ آن گذشته بود بسته شد
4- بعضی از مطالب هم مهم شد تا بقیه دوستان بهش توجه کنند

از شما کاربران محترم درخواست دارم لطفا از این تاریخ به بعد از زدن تاپیکهای تکراری و موضوعات مشابه جدا خودداری کنید

درضمن اگر پیشنهاد یا انتقاداتی دارید لطفا توی این تاپیک برای اینجانب قرار دهید تا از نقطه نظرات شما استفاده کنم

ضمنا به اطلاع می رساند که تالار تخصصی ای تی در قسمت کامپیوتر و اینترنت درست شده است که با بخش های ذیل فعلا بخش بندی شده است . این بخش هم باقی خواهد ماند.
1- زندگی الکترونیکی
تجارت الکترونیکی
دولت الکترونیکی
2- مقالات ای تی
3- کتاب و منابع ای تی
4- اخبار ای تی

با تشکر فراوان
پری :88:

از شما دوست عزیز خواهش می کنم توی تالار تخصصی it هم سر بزنید و مطالب خودتان را برای دوستان دیگرتان ارسال کنید تا همگی استفاده کنیم

با تشکر

با سلام
خوب دوستان با رعايت نكات كه دوست عزيزموت pari ارايه كردند.ما خوشحال ميشويم شما عزيزان در اين بخش بازديد و فعاليت مفيدي انجام دهيد.
باتشكر.طه
روزگار خوش

Y@SiN
07-08-2009, 12:37 AM
خوشحال ميشم من هم اگر بتونم كميكي به دوستان بكنم:38:

pdfstore.ir
07-09-2009, 12:20 PM
خوشحال ميشم من هم اگر بتونم كميكي به دوستان بكنم:38:

سلام یاسین جان
منت زیادی سرم می زاری و بی اندازه خوشحال می شم دوست عزیز :226:

yashar
10-05-2009, 03:52 PM
به امید پیشرفت روز به روز it باشگاه

pdfstore.ir
10-06-2009, 10:31 PM
به امید پیشرفت روز به روز it باشگاه

پیشرفت نیاز به تلاش تک تک افراد داره ... پس با همکاری همدیگر بیاییم تلاش کنیم تا به موفقیت برسیم

:263::263::263:

HeshaM
10-07-2009, 12:33 AM
خوبه ............. موفق باشید

pdfstore.ir
10-11-2009, 02:29 AM
خوبه ............. موفق باشید

ممنون از لطفت :247:

pdfstore.ir
12-26-2009, 12:30 AM
دوستان عزیزی که از بخش بازدید می کنند خواهشمند است درصورت امکان اگر نظر یا پیشنهادی دارند جهت هر چه بهتر شدن این بخش لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر
پری