PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به«شهر من شیراز»نزدیک می شویم

shima_glk
04-07-2015, 04:54 AM
مجموعه تلويزيوني «شهر من شيراز» به تهيه‌كنندگي و كارگرداني محمد بنايي از شنبه 22 فروردين از شبكه دو سيما پخش خواهد شد.

«شهر من شيراز» يك ملودرام اجتماعي خانوادگي است كه با هنرنمايي زيبا بروفه (نرگس)، مهدي اميني‌خواه (محسن)، پرستو صالحي(عفت)، حسن جوهرچي (علايي)، روشنك عجميان (بهاره)، راميتن خداپناهي (خسرو)، حديث فولادوند (فرزانه)، فلامك جنيدي (سميرا)، رامين ناصر نصير (غفار)، زهرا سعيدي (طلعت)، جمشيد جهان زاده، فريده دريامج، پروين ملكي، محمد برسوزيان همراه با كلارا كرونا هنرمند ايتاليايي توليد و پخش مي‌شود.

اين سريال در 13 قسمت 30 دقيقه‌اي به سفارش گروه خانواده و فرهنگ شبكه دو و بر اساس فيلمنامه‌اي از علي اكبر محلوجيان توليد شده است.
اين مجموعه تلويزيوني قصه زندگي چهار زن ( زيبا بروفه، پرستو صالحي، روشنك عجميان و حديث فولادوند ) را روايت مي‌كند كه هر كدام به نوعي درگير مسائل خانوادگي و اجتماعي هستند و مي كوشند از زير بار مشكلات سر بلند بيرون بيايند.
اين سريال هر شب ساعت 21:30 از شبكه دو سيما پخش مي‌شود.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیما

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif