PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان بيايد دست به دست هم دهيم ( لطفا توجه كنين )

azad1362
07-03-2009, 10:19 PM
دوستان بيايد دست به دست هم دهيم

مدتها از راه اندازي اين باشگاه ميگذره ولي كاربرانش كمه

تواين قسمت بياين راههاي افزايش كاربران باشگاه و افزايش امار رو بذاريم

راههايي رو كه گفته ميشه و ميگين رو لطفا عمل كنين

اينا چند تا از كارايي هستش كه خودم انجام دادم به شما هم توصيه ميكنم:

1- تو امضاي خودتون تو باشگاه هاي ديگه به باشگاه با نام "باشگاه دانشجويان پيام نور لينك بدين"

2- دوستاتون رو تشويق به عضويت در باشگاه كنين

3- تو سايتهاي تبليغ رايگان به باشگاه لينك بدين

4- از سايت يا وبلاگ خودتون به باشگاه لينك بدين

5- تو مسنجر دوستانتون رو به باشگاه دعوت كنين

6- تو دانشگاه تون باشگاه رو تبليغ كنين

كار ديگه اي اگه انجام دادم اضافه ميكنم :169:

زود باشين شروع كنين ( اين كوچكترين راه تشكريه كه هم من هم شما ميتونيم از اقا حسين و اقا طه بكنيم) پس وقت رو از دست ندين

Borna66
07-03-2009, 10:30 PM
با سلام
دوست عزيز خيلي ممنون از اين حركت قشنگتون.
واقعا ما خوشحال ميشيم كه باشگاه دانشجويان پيام نور روز به روز بهتر و كامل تر مي شود با وجود كاربران و مديران عزيزي همچون شما و.....
اميدوارم همه طرز تفكر قشنگ شما رو داشته باشند و دست به دست هم بدهند و باشگاه رو پرمحتوا تر از هر روز كنند.به اميد آن روز..
روزگارخوش

pdfstore.ir
07-04-2009, 06:41 PM
کیومرث جان موافق نظر شما هستم .... خودم هم حتما سعی خودم را خواهم کرد :300:

saeed.d
07-04-2009, 08:19 PM
منم سعی خودمو میکنم و برای اولین کار فردا صبح که دانشگاه هستم ( امتحان آخری ) با مسئول کامپیوتر دانشگاه صحبت می کنم تا لینک باشگاه رو تو سایت دانشگاه بزاره . امیدوارم موافقت کنه !

MIN@MAN
07-13-2009, 02:06 PM
ايده خوبي هست .اگر همه دوستان كمك و همياري كنند كه خيلي خوب ميشه براي باشگاه

yalda
07-13-2009, 04:15 PM
منم موافقم. البته قبل امتحانات که دوستان لطف کردن نمونه سوالات ترم قبل رو واسم گذاشتن تو دانشگاه به هم رشته ای های خودم آدرس سایت رو گفتم..... از این به بعد سعی میکنم بیشتر دوستام رو تشویق کنم چون واقعا مفیده و مدیراش فعال. تشکر میکنم از همه اعضای باشگاه مخصوصا مدیران که زحمت زیادی واسه باشگاه میکشن. ممنون دست همتون درد نکنه

yashar
07-19-2009, 05:07 PM
ساخت یک لینک باکس مختص سایتها و وبلاگهای پیام نور (دارای بنر کلوب در ابتدای لینک باکس) و قرار دادن اون در تمامی وبلاگهای می تونه مفید باشه.

LOLOAMAN
07-20-2009, 02:17 AM
سلام موفق باشی
عزیز دلمی
آره منم برای دوستام و بقیه دانشجویان پیام نور و ... تبلیغ این سایت زیبا را میکنم
آفرین
تاختی میریم و تاختی بر می گردیم
ها اگه گفتی از کیه ؟

baransafa
10-27-2011, 08:41 AM
سلام :72:
منم همه سعی خودمو میکنم:36:

shohreh89
10-31-2011, 11:31 AM
سلام منم هركاري از دستم بر بياد انجام ميدم گرچه قبلا دست بكارشده بودم.:72::72::39::36::109::109::109:

ya30ien
11-01-2011, 10:45 AM
دوستان من فکر میکنم اگه یکم به کاربران هم منفعت بدید آمار بالاتر میره
مثلا برای افرادی که داخل سایت فعال هستند تبلیغات رایگان انجام بدید
یا مثلا هر هفته سوالاتی رو طرح کنید و از میون افرادی که پاسخ صحیح دادن به قید قرعه در حد وسعتون هدیه ای بدی مثلا شارژ و ..
البته اینم یک نظر بود

ttrasn
11-22-2011, 06:28 PM
منم یه پیشنهاد دارم.فکر میکنم باشگاه برای فعالتر شدن و شلوغتر شدن نیاز به یه چیزی داره که کاربرا براش رقابت کنن.مثلا یه امتیاز به فعالا داده بشه.یا به قول دوستمون جایزه بدین.البته اگه بخوام کاملش کنم باید بگم که با افزایش فعالیت یک کاربر بهش یه امتیازی داده بشه.حالا روش یکم بیشتر فکر میکنم تا فردا تو یه تاپیک جداگونه اعلام میکنم:15:

Borna66
11-26-2011, 10:51 PM
سلام منم هركاري از دستم بر بياد انجام ميدم گرچه قبلا دست بكارشده بودم.:72::72::39::36::109::109::109:

دوستان من فکر میکنم اگه یکم به کاربران هم منفعت بدید آمار بالاتر میره
مثلا برای افرادی که داخل سایت فعال هستند تبلیغات رایگان انجام بدید
یا مثلا هر هفته سوالاتی رو طرح کنید و از میون افرادی که پاسخ صحیح دادن به قید قرعه در حد وسعتون هدیه ای بدی مثلا شارژ و ..
البته اینم یک نظر بود

منم یه پیشنهاد دارم.فکر میکنم باشگاه برای فعالتر شدن و شلوغتر شدن نیاز به یه چیزی داره که کاربرا براش رقابت کنن.مثلا یه امتیاز به فعالا داده بشه.یا به قول دوستمون جایزه بدین.البته اگه بخوام کاملش کنم باید بگم که با افزایش فعالیت یک کاربر بهش یه امتیازی داده بشه.حالا روش یکم بیشتر فکر میکنم تا فردا تو یه تاپیک جداگونه اعلام میکنم:15:

با سلام
ممنون از ارایه نظرات شما عزیز و منتظره حضور و فعالایت شما عزیزان در باشگاه هستیم

باتشکر

روزگار خوش

افرودیت
12-02-2011, 09:38 PM
عده ای متحیرند در شک و یقین عده ای... ناگاه منادی دراید ز کمین...

789456
12-04-2011, 09:55 AM
اگر میخواین بازدید امارش بره بالا نمونه سوالاتونو رایگان کنید من خودم قبلاا که نمونه سوالا رایگان بود اینجا زیاد سر میزدم ولی از وقتی پولی شد رفتم سایتای دیگه که سوالاتو رایگان در اختیار میگذاشتن یه دانشجوی پیام نور این سایت میاد برای نمونه سوالا و اینجور چیزا وگرنه کسی اینجا برای تفریح و سرگرمی نمیاد چون اگر کسی بخواد دنبال سایتی برای سرگرمی باشه سایتای بسیار قویتری از اینجا وجود داره.به نظر من با پولی کردن سوالات خود مسیولین سایت امار سایتشونو پایین اوردن