PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دخترانه - ورود آقایان اکیدا ممنوع

صفحه ها : [1] 2

pnugirl
09-15-2008, 12:04 PM
کجا آقا سرتو انداختی پایین وارد می شی؟ اینجا دخترانه است. مگه نمی بینی دم در نوشتیم ورود آقایان ممنوع
خوب دخترای گل سایت بیاید اینجا پایه یه دوستی خوب و واقعی رو با هم بریزیم. شاید توی آینده خارح از این فضای مجازی و توی زندگی واقعی تونستیم لحظات خوبی را با هم داشته باشیم

فریبا
09-15-2008, 01:14 PM
سلام .خوبی ؟
خیلی تاپیک توپش خواهد شد .
من اولیش . اوکی
من که فریبا هستم اما اسمت رو نمیدونم هنوزااا:228:

pnugirl
09-15-2008, 02:09 PM
من که خیلی دوست دارم ما دخترا با هم دوست شیم
من سارا هستم
20 سالمه

فریبا
09-17-2008, 04:24 PM
خوشبختم سارا جون.
کدوم شهری؟من اراکم

pnugirl
09-17-2008, 05:29 PM
فریبا جون
من تهرانم

sahra
09-19-2008, 03:20 PM
سلام
منم صحرام
بااینکه نه دیدمتون نه میشناسمتون ولی دوستتون دارم خیلی:16:

samira
09-19-2008, 03:50 PM
سلام به همگی
منم اومدم:163:

pnugirl
09-20-2008, 12:54 PM
سلام به همگی
خوش اومدی

pnugirl
09-20-2008, 12:57 PM
سلام
منم صحرام
بااینکه نه دیدمتون نه میشناسمتون ولی دوستتون دارم خیلی:16:سلام عزیزم
من هم همتون رو خیلی دوست دارم:16:

pnugirl
09-20-2008, 12:57 PM
خوب بروبچ یه موضوع واسه آغاز یه بحث دخترونه پیشنهاد کنین

فریبا
09-20-2008, 04:00 PM
سلام
منم صحرام
بااینکه نه دیدمتون نه میشناسمتون ولی دوستتون دارم خیلی:16:

سلام به همگی
سلام سلام .خوش آومدین

خوب بروبچ یه موضوع واسه آغاز یه بحث دخترونه پیشنهاد کنین
یه بحث دخترونه....
به نظر من یه بحثی که خیلی معمولیه رو شروع کنیم مثلا اینکه دوستی با پسرها رو خوب میدونین یا نه ؟ و چرا ؟
بقیه هم بیان نظر بدن که موضوع چی باشه

pnugirl
09-23-2008, 05:53 PM
خوب همین موضوع خوبه.
فریبا جون بحث رو شروع کن

فریبا
09-23-2008, 06:30 PM
سلام سارا جون .باشه . من شروع میکنم .
اهم اهم(صداهای قبل از شروع ایراد سخنرانی)
راستش من به عنوان یه دختر دانشجو این مساله واسم تبدیل به یه سوال شده .آری یا نه؟
ببینین عقل من و طرز تفکرم میگه که دوستی با جنس مخالف هیچ بد نیست /چرا؟ چون ما الان جز قشر تحصیلکرده یا شاید روشنفکر به حساب می آییم . از این دید دوستی با پسر میتونه تازه مفید هم باشه .
شما یک دوستس داری مثل بقیه دوستات فقط جنسیتش فرق میکنه . این دوست خیلی جاها راهنمای خوبیه تو زندگیت . خیلی جاها کمکته و ...
اما وقتی بر میگردیم توی جامعه و شرایط رو میسنجیم میبینیم که گفته های من فقط یک ایده آل رو نشون میده چون جامعه دوستی رو به شدت سرکوب میکنه و هرگز حاضر نیست از بعد دیگه ای به این قضیه نیگاه کنه .
حالا واسه من یکی سوال شده طرف عقل خودم رو بگیرم یا دید مردم جامعه رو ؟؟؟؟

pnugirl
09-23-2008, 06:43 PM
خوب فریبا جون
تقابل بین عقل و احساس برای همه وجود داره. من خودم هم توی دوراهیی قرار دارم که تو می گی. اما با یه قسمت هایی از حرفات مخالفم.
اولا اینکه می گی جامعه دوستی رو سرکوب می کنه. گمون می کنم دوستی توی جامعه خیلی جا افتاده. یعنی دیگه لااقل جوونا خودشون اینو می پذیرن. یعنی هیچ جوونی فکر نمی کنه اگر اون دختره با یه پسر دوسته کار بدی می کنه. برای همه پذیرفته شده است. البته اون تقابله هنوز از طرف بزرگترها دیده می شه که به نظر من توی نسل بعدی اون هم از بین می ره
و اینکه می گی یه دوست مثل بقیه دوستات. می دونی روحیه و اخلاقیات پسرها و دخترها از نظر من خیلی با هم متفاوته. نمی شه گفت من اگر با یه پسر صحبت کنم با اینکه با یه دختر حرف بزنم دقیقا همون حالت وجود داره. ضمن اینکه دخترا خیلی سادن و خیلی زود اعتماد می کنن. معمولا پسرها از این حسن نیت دختر خانم ها سوء استفاده می کنن
اما به طور کلی من با دوستی بین دختر و پسرها موافقم و اعتقاد دارم اگر یه دوستی پاک بدون اون حس هوس باشه به هردوتا کمک می کنه

سلام سارا جون .باشه . من شروع میکنم .
اهم اهم(صداهای قبل از شروع ایراد سخنرانی)
راستش من به عنوان یه دختر دانشجو این مساله واسم تبدیل به یه سوال شده .آری یا نه؟
ببینین عقل من و طرز تفکرم میگه که دوستی با جنس مخالف هیچ بد نیست /چرا؟ چون ما الان جز قشر تحصیلکرده یا شاید روشنفکر به حساب می آییم . از این دید دوستی با پسر میتونه تازه مفید هم باشه .
شما یک دوستس داری مثل بقیه دوستات فقط جنسیتش فرق میکنه . این دوست خیلی جاها راهنمای خوبیه تو زندگیت . خیلی جاها کمکته و ...
اما وقتی بر میگردیم توی جامعه و شرایط رو میسنجیم میبینیم که گفته های من فقط یک ایده آل رو نشون میده چون جامعه دوستی رو به شدت سرکوب میکنه و هرگز حاضر نیست از بعد دیگه ای به این قضیه نیگاه کنه .
حالا واسه من یکی سوال شده طرف عقل خودم رو بگیرم یا دید مردم جامعه رو ؟؟؟؟

فریبا
09-23-2008, 06:55 PM
خوب فریبا جون
تقابل بین عقل و احساس برای همه وجود داره. من خودم هم توی دوراهیی قرار دارم که تو می گی. اما با یه قسمت هایی از حرفات مخالفم.
اولا اینکه می گی جامعه دوستی رو سرکوب می کنه. گمون می کنم دوستی توی جامعه خیلی جا افتاده. یعنی دیگه لااقل جوونا خودشون اینو می پذیرن. یعنی هیچ جوونی فکر نمی کنه اگر اون دختره با یه پسر دوسته کار بدی می کنه. برای همه پذیرفته شده است. البته اون تقابله هنوز از طرف بزرگترها دیده می شه که به نظر من توی نسل بعدی اون هم از بین می ره
و اینکه می گی یه دوست مثل بقیه دوستات. می دونی روحیه و اخلاقیات پسرها و دخترها از نظر من خیلی با هم متفاوته. نمی شه گفت من اگر با یه پسر صحبت کنم با اینکه با یه دختر حرف بزنم دقیقا همون حالت وجود داره. ضمن اینکه دخترا خیلی سادن و خیلی زود اعتماد می کنن. معمولا پسرها از این حسن نیت دختر خانم ها سوء استفاده می کنن
اما به طور کلی من با دوستی بین دختر و پسرها موافقم و اعتقاد دارم اگر یه دوستی پاک بدون اون حس هوس باشه به هردوتا کمک می کنه
مرسی که اومدی تو بحث .
اونایی رو که قرمز کردم یعنی باهاشون موافق نیستم . ببین تقابل حس و عقل نیست . دوگانگی در عقاید پذیرفته شده ی عقله .
اینکه میگی جوونا پذیرفتن رو مطمئنی؟؟؟ یعنی اگه پسره همسایه یا یه آشنا شما رو با یه مرد غریبه ببینه تصوری نمیکنه ؟
درسته نسل بعد ممنکه راه بیفتن اما پس ما چی ؟ قربانی ؟
کاملا موافقم که روحیات دخترها و پسرها متفاوته اما اگه گفتم که مثه دوستی دخترا با هم .منظورم بدون وارد کردن احساسات عشقولانه بود .
دخترا ساده ان و زود اعتماد میکنن قبول . اما وقتی من میگم دوستی که عشقولانه نباشه واسه همینه . شاید آخرش آدم چوب اعتمادش رو بخوره اما ارزش داشته لابد .نشده که از دوستی با یه دختر پشیمون باشی؟؟؟
دوستی پاک بدون حس هوس یعنی چی؟ میشه توضیح بدی؟

pnugirl
09-24-2008, 07:17 PM
[/color]
مرسی که اومدی تو بحث .
اونایی رو که قرمز کردم یعنی باهاشون موافق نیستم . ببین تقابل حس و عقل نیست . دوگانگی در عقاید پذیرفته شده ی عقله .
اینکه میگی جوونا پذیرفتن رو مطمئنی؟؟؟ یعنی اگه پسره همسایه یا یه آشنا شما رو با یه مرد غریبه ببینه تصوری نمیکنه ؟
درسته نسل بعد ممنکه راه بیفتن اما پس ما چی ؟ قربانی ؟
کاملا موافقم که روحیات دخترها و پسرها متفاوته اما اگه گفتم که مثه دوستی دخترا با هم .منظورم بدون وارد کردن احساسات عشقولانه بود .
دخترا ساده ان و زود اعتماد میکنن قبول . اما وقتی من میگم دوستی که عشقولانه نباشه واسه همینه . شاید آخرش آدم چوب اعتمادش رو بخوره اما ارزش داشته لابد .نشده که از دوستی با یه دختر پشیمون باشی؟؟؟
دوستی پاک بدون حس هوس یعنی چی؟ میشه توضیح بدی؟
با لفظی که تو به کار بردی بیشتر موافقم. دوگانگی در عقاید پذیرفته شده ی عقل
نه، نمی کنه. نمی دونم توی شهر شما و جو اونجا چه جوریه اما توی تهران پذیرفته شدست.نمی گم اگر پسر فامیل ببینه ها! اونا از روی لج معمولا پیتت رو می ریزن رو آب. اما فقط از روی لجشون
به هر حال یکسری باید قربانی عقاید شن
نه فقط احساسات عشولانه است. می گم همون خصوصیات اخلاقی هم خواسته یا ناخواسته وارد می شن
یعنی اینکه طرفین باور کنن این تفاوت های جسمی مهم نیست و این تفاوت ها نیست که اون ها رو بهم وابسته کرده و سبب دوستیشون شده

pdfstore.ir
10-18-2008, 02:33 AM
سلام دوستان
من هم پری هستم تهران هستم لطفا من را هم بپذیرید :100:

X2008
10-18-2008, 11:09 AM
سلام دوستان.
راستش من با نظر شما کاملا مخالفم. اسلام هم مخالفه. شما عزیزان فقط از دید جامعه و خودتان این مهم رو ارزیابی کردین.ولی دیدگاه والا فقط دیدگاه خداست. خدا با دوستی و رابطه ی هرچند سالم بین دختر و پسر مخالفه و دلایل محکمی هم داره. یکی از این دلایل که من خیلی بهش ایمان دارم حفظ حیا و عفت دختر هست. امیدوارم اینها رو به حساب تحمیل عقایدم نذارید فقط بیان عقاید بود. متشکرم

Fahime.M
10-18-2008, 07:38 PM
سلام دوستان.
راستش من با نظر شما کاملا مخالفم. اسلام هم مخالفه. شما عزیزان فقط از دید جامعه و خودتان این مهم رو ارزیابی کردین.ولی دیدگاه والا فقط دیدگاه خداست. خدا با دوستی و رابطه ی هرچند سالم بین دختر و پسر مخالفه و دلایل محکمی هم داره. یکی از این دلایل که من خیلی بهش ایمان دارم حفظ حیا و عفت دختر هست. امیدوارم اینها رو به حساب تحمیل عقایدم نذارید فقط بیان عقاید بود. متشکرم
عزیزم میشه بگی خدا کجا این حرفو زده ...
ممنون میشم بهم بگی:26:

pdfstore.ir
10-20-2008, 01:40 AM
من هم منظور x2008 را نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدی

ارتباط دوستانه دختر و پسر چه ربطی به از بین رفتن عفت دختر می شه

X2008
10-20-2008, 01:54 AM
عزیزم میشه بگی خدا کجا این حرفو زده ...
ممنون میشم بهم بگی:26:
جایی که شما اونجا تشریف نداشتید. لطفا به جای مطالعه ی کتابای عاشقانه کمی در مورد دینتون تحقیق کنید. شاید به جایی رسیدید.
بازم بیان عقاید بود لطفا ناراحت نشید.

X2008
10-20-2008, 01:56 AM
من هم منظور x2008 را نفهمیدم میشه بیشتر توضیح بدی

ارتباط دوستانه دختر و پسر چه ربطی به از بین رفتن عفت دختر می شه
لطفا شما نظر تون رو بدید تا معلوم بشه کدوم وری هستید بعد در مورد نظر من کنجکاوی کنید. ممنون می شم.

Fahime.M
10-20-2008, 04:09 PM
جایی که شما اونجا تشریف نداشتید. لطفا به جای مطالعه ی کتابای عاشقانه کمی در مورد دینتون تحقیق کنید. شاید به جایی رسیدید.
بازم بیان عقاید بود لطفا ناراحت نشید.
نشد خانومی من اهل خوندن کتابای عاشقونه نیستم
من خیلی با احترام ازت پرسیدم شما هم می بایست بهتر حرفتونو میگفتین چون دارید به کسی که نمیشناسیدش این حرف رو میگید شما از کجا میدونید که تا حالا درمورد دینم کتاب نخوندم یا به قول شما تحقیق نکردم
حالا هم به جای این طور حرف زدن منطقی تر جواب سوالم رو بدین...
ممنون از شما

pdfstore.ir
10-20-2008, 08:02 PM
من مخالف دوستی پسر با دختر نیستم چون گاهی مواقع خیلی هم مفید است چون به هم کمک می کنند که اولا تنها نباشند دوما توی کارشون هم فکری می کنند گاهی هم توی درسها بهم کمک می کنند
البته من موافق دوستی سالم هستم

حالا تو بگو نظرت چی هست

samira
10-20-2008, 09:48 PM
واااااااای چه خبره!!!
بچه ها یکم آرومتر.....

samira
10-20-2008, 09:51 PM
عزیزان به نظر من که میکین هیچ احساساتی توش نباشه، این شدنی نسیت.چون ممکن نیست بین دو نفر از جنس مخالف کاملا بدون احساس باشه!!!

Fahime.M
10-21-2008, 12:05 PM
میبینم که سحر خانم هنوز جواب سوالمو ندادن.....

X2008
10-21-2008, 03:05 PM
من فقط عقایدم رو بیان کردم . ولی شما می خواهین عقاید من رو زیر سوال ببرید.
خواهرای گلم زندگی همیشه اون طور نخواهد بود که شما فکرش رو میکنید.به قول سمیرا هیچوقت اینطور نخواهد بود که بین دو طرف از جنس مخالف هیچ احساسی(هوس) نباشه. من معلم دینی نیستم ولی شما می تونید به کتابای مذهبی مراجعه کنید. ممنون میشم.

فریبا
10-21-2008, 05:09 PM
از اینکه جواب های شما رو بدم دوست دارم نکته ای رو متذکر بشم . همه ی ما اینجا جمع شدیم تا در محیطی کاملا دوستانه و منطقی با هم به تبادل نظر بنشینیم قطعا مواردی پیش میاد که ما با نظر دیگری موافق نیستیم و دوست داریم که نظر مخالفمون رو ابراز کنیم . اما یادمون نره که خدایی نکرده از توهین یا تند گویی نسبت به هم جدا پرهیز کنیم . هر کسی برای خودش عقایدی داره و هیچ کس در هیچ جا حق نداره عقاید اون فرد رو زیر سوال ببره . اگر قرار باشه توی این سایت و توی این تالار خدایی ناکرده چنین اتفاقاتی بیفته مجبور میشیم که قوانینی بگذاریم و اقداماتی رو انجام بدیم . اگر تا به حال برای این قسمت سایت قانون خاصی گذاشته نشده فقط و فقط به خاطر آزاد بودن و راحت بودن اعضا توی تالار دخنران و پسران بوده . امیدوارم که همه ی اعضا به خودشون و به اعضا و مدیران سایت این احترام رو بگذارن .
با سپاس

فریبا
10-21-2008, 05:18 PM
سلام دوستان
من هم پری هستم تهران هستم لطفا من را هم بپذیرید :100:
خیلی خوش امدین پری خانوم .

سلام دوستان.
عزیزم شما درست میفرمایین که اسلام مخالفه . اما اگر کمی تامل کنین میبینین که این دستور رو زمانی اسلام گفته که زناه و مردها هیچگونه ارتباطی با هم نداشتنو حتی عروس و داماد تا شب عروسی هم هم رو نمیدیدن . اما تو جامعه امروز که زن و مرد دوش به دوش هم حضور دارن فکر نمیکنی که حتی اگه پیامبر هم الان حضور داشت این قانون کلی رو به شکلی متفاوت باین میکرد؟ مگه نه اینکه ما میگیم تفاوت در دین انبیا به خاطر شرایط زمانی و مکانی بوده ؟؟؟؟؟؟

من مخالف دوستی پسر با دختر نیستم چون گاهی مواقع خیلی هم مفید است چون به هم کمک می کنند که اولا تنها نباشند دوما توی کارشون هم فکری می کنند گاهی هم توی درسها بهم کمک می کنند
البته من موافق دوستی سالم هستم

حالا تو بگو نظرت چی هست

عزیزان به نظر من که میکین هیچ احساساتی توش نباشه، این شدنی نسیت.چون ممکن نیست بین دو نفر از جنس مخالف کاملا بدون احساس باشه!!!
چرا عزیزم شدنی هست . ببخشین قصد اهانت ندارم فقط برای واضح بودن منظورم مثال میزنم . شما توی کلاس دانشگاه اگر با چند تا از همکلاسی هات صمیمی باشی یعنی اینکه بهشون احساس خاصی داری؟؟؟؟؟ نه دیگه . پس شدنیه .

pdfstore.ir
10-21-2008, 07:10 PM
خواهرای گلم زندگی همیشه اون طور نخواهد بود که شما فکرش رو میکنید.به قول سمیرا هیچوقت اینطور نخواهد بود که بین دو طرف از جنس مخالف هیچ احساسی(هوس) نباشه. من معلم دینی نیستم ولی شما می تونید به کتابای مذهبی مراجعه کنید. ممنون میشم.

می توانم بپرسم شما چند سالتان هست؟

hiddenboy
10-21-2008, 11:11 PM
به به ، چشم و دلمان روشن ! اینجا چه خبر هاست! دو از چشم پسرا این جا رو ترکوندین که!:98:

pdfstore.ir
10-22-2008, 02:20 AM
قرعه به نام شما افتاد امدی جاسوسی :218:

خوب میبینم که کار و بارتون نگرفته اومدین مال ما را هم کساد کنید.
:246::246::246:

hiddenboy
10-22-2008, 01:03 PM
این جا دیگه کجاست!!! انقدر میگن دخترانه اینه!!!! پس چی شد اون همه دبدبه و کبکبه؟

Fahime.M
10-22-2008, 03:50 PM
ببخشید سحر خانم ولی شما با من بد حرف زدین من واقعن ازتون رنجیده بودم من فقط خواستم بیشتر در مورد مطلبی که بیان کردین بدونم همین.
کسی نخواست عقایدتون رو زیر سوال ببره
فک کنید کسی در این مورد ازتون سوالی پرسید شما هم اگه میتونید در حدی که اطلاعات دارید راهنماییش کنید نه اینکه برنجید
اگه ناراحتتون کردم بازم ببخشید:281:

فریبا
10-22-2008, 04:09 PM
به به ، چشم و دلمان روشن ! اینجا چه خبر هاست! دو از چشم پسرا این جا رو ترکوندین که!:98:
از این به بعد بیا به شهر زنان ببین دنیا دسته کیه :243:

samira
10-22-2008, 08:24 PM
فریبا جون منظور من از ارتباط دو جنس مخالف این برخوردای عادی روزمره نبود.منظورم ارتباط های دوستانه دیگه هست که نمیشه بدون هیچ احساسی باشه........

hiddenboy
10-22-2008, 08:49 PM
شهر زناتونم دیدیم!!!:112:

pnugirl
10-23-2008, 06:33 PM

این جا دیگه کجاست!!! انقدر میگن دخترانه اینه!!!! پس چی شد اون همه دبدبه و کبکبه؟
فقط خواستم همه دوستان شاهد تناقض باشند وگرنه عرض دیگه ای نیست:59:

pnugirl
10-23-2008, 06:34 PM
خوب میبینم که کار و بارتون نگرفته اومدین مال ما را هم کساد کنید.
:246::246::246:مال شما که همینجوری کساد هست:246:

pnugirl
10-23-2008, 06:43 PM
سلام دوستان.
خوب ببینین سحر خانم. من اعتقادم اینه که توی دین ما همه چیز به مقتضیه زمانه. البته نه همه چیزا. یه چیزایی هست که همیشه صادقه. مثلا نماز همیشه واجبه. یا دروغ همیشه گناه داره. اما مثلا اینکه می گفتن انگشتر برای دستای زن زینته و باید از دید نامحرم دور بمونه مال اون زمانه. الان دیگه انگشتر زینت نیست. حالا من می گم شرایط جامعه و اینکه دخترای ما توی جامعه فعال شدن اقتضاش داشتن یه روابط سالم با پسراست. به نظر من پسرا هم اینقدر دختر دیدن که با دیدن یه دختر سریع عنان از کف ندن. گمون می کنم یه رابطه سالم همونطور که دوستان گفتن توی محیط کار یا تحصیل ممکنه

pnugirl
10-23-2008, 06:44 PM
بازم بیان عقاید بود لطفا ناراحت نشید.اینجوری نشدا!!!! قرارمون این بود که فقط توی یه محیط دوستانه با هم تبادل نظر کنیم نه اینکه عقاید هم رو زیر سوال ببریم

pnugirl
10-23-2008, 06:46 PM
اصلا اینجوری نیست. کی گفته همیشه هوس هست؟ اتفاقا رابطه پاک زیاده. خیلی زیاد. پسرا اونقدر دختر دور و ورشون می بینن که نخوان هوسی شن، دخترا هم که کنترل روی غرایز جنسیشون زیاده. دلیلی نداره ما فکر کنیم هر دوتا دختر و پسری حتما نسبت به هم اون هوس و شهوت رو دارن. توی اسلام هم داریم نگاه اگر بدون قصد ریبه باشه ایرادی نداره، پس مطمئنا اینجور نگاهی وجود داره

sunyboy
10-23-2008, 08:31 PM
سلام عرض و طول شد:242:

pdfstore.ir
10-24-2008, 12:23 AM
آقای محترم لطفا تشریف ببرید بیرون یکمی از دست شما نباید آسایش داشته باشیم :182:

pnugirl
10-24-2008, 04:38 PM
سلام عرض و طول شد:242:به، این پسرا چقدر فعالن. جاسوساشون همین جوری در رفت و آمدن

pnugirl
10-24-2008, 04:39 PM
آقای محترم لطفا تشریف ببرید بیرون یکمی از دست شما نباید آسایش داشته باشیم :182:بابا پری جون! یکمی با آرامش باهاشون برخورد کن، زهره ترک شدن

sunyboy
10-25-2008, 12:32 AM
به، این پسرا چقدر فعالن. جاسوساشون همین جوری در رفت و آمدن

خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااا ببین به جوون مردم چه تهمتایی مزنن:291:

sunyboy
10-25-2008, 12:33 AM
بابا پری جون! یکمی با آرامش باهاشون برخورد کن، زهره ترک شدن

نخیر وقتی برای گرفتن مجوز شهر زنان شتریف آوردین معلوم میشه خانماااااااااااا:78:

hiddenboy
10-25-2008, 11:48 AM
بابا پری جون! یکمی با آرامش باهاشون برخورد کن، زهره ترک شدن
بابا کم اوردین که بنده خدا این حرف و زده

داریوش
10-25-2008, 12:55 PM
ما اومدیم حقمونو ازتون بگیریم. چرا اومدین خونه ی ما پس بچرخین تا بچرخیم.
بازی اشکنک داره سر شکستنک داره.

pnugirl
10-25-2008, 07:06 PM
خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااا ببین به جوون مردم چه تهمتایی مزنن:291:
آخی!!!!!!!

pnugirl
10-25-2008, 07:07 PM
ما؟ ما دیدیم شما بدون ما روزتون شب نمی شه به همین خاطر اومدیم. همین!:244:

pnugirl
10-25-2008, 07:10 PM
نخیر وقتی برای گرفتن مجوز شهر زنان شتریف آوردین معلوم میشه خانماااااااااااا:78:
نشدا! شما دارین از قدرت و مقامتون سوء استفاده می کنین:244:

pdfstore.ir
10-26-2008, 12:38 AM

همینه مردا اینجوری هستند :199:

pdfstore.ir
10-26-2008, 12:41 AM

چه حقی :95: ما باید از شما ها مراقبت کنیم چون ممکنه کارهای ناجوری انجام بدهید و برای خودتان دردسر ایجاد کنید :219:

pdfstore.ir
10-26-2008, 01:55 AM
ما؟ ما دیدیم شما بدون ما روزتون شب نمی شه به همین خاطر اومدیم. همین!:244:

مردها بدون زنها می میرن :199:

sunyboy
10-26-2008, 11:52 AM
نخیر ما تابع قوانین هستیم:272:

sunyboy
10-26-2008, 11:53 AM

برعکسش صادقه:107::107::107::107::107:

hiddenboy
10-26-2008, 11:58 AM
نه خیر خیالتان تخت که این طوری نیست. کاملا بر عکسه

Fahime.M
10-26-2008, 01:00 PM
نه خیر خیالتان تخت که این طوری نیست. کاملا بر عکسه
فک کنم شما تاپیکو اشتباهی اومدی خوبه رو سر درش نوشته ورود اقایون ممنوع نکنه شما اقا نیستی ها:24:
زود باش جنسیتتو رو کن:111:

hiddenboy
10-26-2008, 08:49 PM
از جنسیت من کسی با خبر نیست!!1 من hiddenboy هستم!:243:

pnugirl
10-26-2008, 10:01 PM
آره. خصوصا اون قسمت boy کاملا جنسیتتون رو پنهون کرده علی آقا :)

pnugirl
10-26-2008, 10:03 PM
برعکسش صادقه:107::107::107::107::107:جدا؟؟؟ امتحانش مجانیه ها! :50:

pnugirl
10-26-2008, 10:05 PM
نخیر ما تابع قوانین هستیم:272:کدوم قوانین اونوقت؟:1:

hiddenboy
10-26-2008, 10:34 PM
آره. خصوصا اون قسمت boy کاملا جنسیتتون رو پنهون کرده علی آقا :)
من نمیدانم چرا 2 زاری دختران اینقدر کج می باشد!!!؟

sunyboy
10-26-2008, 10:59 PM
کدوم قوانین اونوقت؟:1:

قوانین مخصوص!!:112:

sunyboy
10-26-2008, 11:00 PM
جدا؟؟؟ امتحانش مجانیه ها! :50:

صداتون قطع و وصل میشه....:213:

به به می بینم که تا مرا دور دیدید اینجا گرد و خاک کردین ...
:287:

SIS
10-27-2008, 01:11 AM
دوستان یه مدیرارشد انیجا هست این تایپیک مخصوص خانوما هست آقایون برن بیرو با زبون خوش:284:

pdfstore.ir
10-27-2008, 01:51 AM
برعکسش صادقه:107::107::107::107::107:

برعکس چی؟ :38:

pdfstore.ir
10-27-2008, 01:56 AM
دوستان یه مدیرارشد انیجا هست این تایپیک مخصوص خانوما هست آقایون برن بیرو با زبون خوش:284:

ممنون از اینکه از ما حمایت کردید
می شه یک کاری کرد که دیگه توی اینترنت هم نیایند :89:

sunyboy
10-27-2008, 02:19 AM
برعکس چی؟ :38:

همون
:189:

sunyboy
10-27-2008, 02:23 AM
:105: چرا اینقدر خشن؟:291:

pdfstore.ir
10-27-2008, 02:57 AM
همون
:189:

یک سئوال اگر مامانت برایت شام و ناهار درست نکنه از گرسنه گی نمی میری ؟؟؟؟ بخاطر همین هم هست می گن اگر خانم ها نباشند آقایون می میرند :50:

SIS
10-27-2008, 03:26 AM
شما چقدر به فکر شیکم هستید. حتما آدم شکمویی هم هستی:245:

sunyboy
10-27-2008, 11:34 AM
یک سئوال اگر مامانت برایت شام و ناهار درست نکنه از گرسنه گی نمی میری ؟؟؟؟ بخاطر همین هم هست می گن اگر خانم ها نباشند آقایون می میرند :50:

همبرگر خیلی حال میده!!:59:

فریبا
10-27-2008, 01:11 PM
همبرگر خیلی حال میده!!:59:
اگه همبرگر خیلی حال میده چرا تو صندلیت گفتی خوشمزه ترین دستپخت رو مادرت داره؟؟؟؟ اگه اینجوریه که میشد فست فودیه سر خیابون ..
تیکه رو حال کردی ؟؟؟؟؟:227:

sunyboy
10-27-2008, 01:16 PM
اگه همبرگر خیلی حال میده چرا تو صندلیت گفتی خوشمزه ترین دستپخت رو مادرت داره؟؟؟؟ اگه اینجوریه که میشد فست فودیه سر خیابون ..
تیکه رو حال کردی ؟؟؟؟؟:227:

مادرم خیلی فرق داره!!! دخترای امروزی حتی نمیتونن یک نیمرو درست کنن چه برسه به غذای خوب درست کردن!!:244:

pnugirl
10-27-2008, 11:17 PM
مادرم خیلی فرق داره!!! دخترای امروزی حتی نمیتونن یک نیمرو درست کنن چه برسه به غذای خوب درست کردن!!:244:جدا؟ از کجا اینقدر مطمئنید؟ تاحالا دیدید زن ایرونی بلد نباشه غذا بپزه؟

pnugirl
10-27-2008, 11:21 PM
صداتون قطع و وصل میشه....:213:نترس، الان درست می شه:242:

pnugirl
10-27-2008, 11:22 PM
:105: چرا اینقدر خشن؟:291:خشن نیست که خیلی هم مهربونانه برخورد کرده:244:

pnugirl
10-27-2008, 11:30 PM
به به می بینم که تا مرا دور دیدید اینجا گرد و خاک کردین ...
:287:کو گردو خاک؟؟؟ اینا همه جوجن، گردو خاکی نمیشه که:59::59:

pnugirl
10-27-2008, 11:34 PM
دوستان یه مدیرارشد انیجا هست این تایپیک مخصوص خانوما هست آقایون برن بیرو با زبون خوش:284:ایول. به این می گن مدیر! یکی طلبت آقای مدیر:226::226::226:

sunyboy
10-27-2008, 11:44 PM
جدا؟ از کجا اینقدر مطمئنید؟ تاحالا دیدید زن ایرونی بلد نباشه غذا بپزه؟

خب امروزه دخترای ایرونی تن به کار خونه نمیدن دیگه قبول کنین دیگه:21:

sunyboy
10-27-2008, 11:44 PM
نترس، الان درست می شه:242:
کی ترسیده؟:272:

sunyboy
10-27-2008, 11:45 PM
خشن نیست که خیلی هم مهربونانه برخورد کرده:244:

بله کاملا قابل فهم یود:180:

pnugirl
10-27-2008, 11:56 PM
خب امروزه دخترای ایرونی تن به کار خونه نمیدن دیگه قبول کنین دیگه:21:بله، چون تاحالا مردا از زناشون بیگاری می کشیدن، حالا دیگه دوران استبداد به سر اومده:199:

pnugirl
10-27-2008, 11:57 PM
کی ترسیده؟:272:نمی دونم:12:

pnugirl
10-27-2008, 11:57 PM
بله کاملا قابل فهم یود:180:منظورم این بود که حقتون بود باهاتون بدتر برخورد می کرد، باید همین حالاشم ممنونش باشین

sunyboy
10-28-2008, 08:49 PM
منظورم این بود که حقتون بود باهاتون بدتر برخورد می کرد، باید همین حالاشم ممنونش باشین

دیگه؟؟؟:111::111::111::111::111::111::111:

من از طرف سازمان صلح حهانی میام بیایین صلح کنیم .
:72::72::72::72::72:

مسافر
10-29-2008, 01:08 AM
خوبه والله
همگی تو جنگین. تو این بین کارما خان چقدر از خودش ماشالله مایه میذاره .
بیاین تورو خدا دست رد به سینش نزنین.
گناه داره

pdfstore.ir
10-29-2008, 01:57 AM
:72::72::72::72::72:

چرا موضعت را تغییر دادی :89:

بهتر نیست یکمی باهم دعوا کنیم :114::244::279:

Fahime.M
10-29-2008, 03:17 PM
چرا موضعت را تغییر دادی :89:

بهتر نیست یکمی باهم دعوا کنیم :114::244::279:

پری جون ترسیدن می خوان صلح کنن....:227:

صنم
10-29-2008, 07:03 PM
:279:

pdfstore.ir
10-29-2008, 07:28 PM
پری جون ترسیدن می خوان صلح کنن....:227:

یعنی دیگه مزاحم نمی شن :297:

sunyboy
10-29-2008, 07:34 PM
:279:

سلام خوش اومدین:209:

pnugirl
10-29-2008, 07:43 PM
دیگه؟؟؟:111::111::111::111::111::111::111: مین، دیگه عرضی نیست:167::167::167:

pnugirl
10-29-2008, 07:44 PM
:72::72::72::72::72:این بار فقط چون شمایی ها!!! اگر این سازمان صلح کس دیگه ای رو فرستاده بود عمرا کوتاه می یومدیم:238:

1-ترسو نیستیم
2-دعوا خوبیت نداره
3-از اول هم قصدمون مزاحمت نبود اول شما وارد اتاق ما شدید
بابا یه کم کوتاه بیایید ما تا اینقدر امدیم جلو خودمونو به آب و آتیش زدیم در عوض چی نصیبمون شد .هیچ چی تهمت خیانت و ترسویی و دو دری و...................

pdfstore.ir
11-01-2008, 03:40 AM
آخ جون ما پیروز شدیم :59:

sunyboy
11-01-2008, 12:35 PM
من که کوتاه نمیام این کارا از طرف خودش حرف زد!!:160:

فریبا
11-01-2008, 02:16 PM
:73:

sunyboy
11-01-2008, 05:50 PM
:263:

اره اومدیم سایت تا اگه بشه از دوستان چیز یاد بگیریم واسه دعوا و جنگ نیومدیم .هدف تبادل اطلاعاته ...

sunyboy
11-01-2008, 07:07 PM
خب اینجا تالار تفریح و سرگرمیه دیگه تالار های چیز یاد گرفتن در تالار های دیگه است!!

pdfstore.ir
11-01-2008, 07:55 PM
من که کوتاه نمیام این کارا از طرف خودش حرف زد!!:160:

می بخشیدا بهتر نبود قبلا حرفتانو باهم یکی می کردید :246:

sunyboy
11-02-2008, 12:22 AM
می بخشیدا بهتر نبود قبلا حرفتانو باهم یکی می کردید :246:

این بحث مردانه بودا!! تابلو رو ندیدن؟؟:282:

خب اینجا تالار تفریح و سرگرمیه دیگه تالار های چیز یاد گرفتن در تالار های دیگه است!!

تو تالار تفریح و سرگمی باید دعوا کرد.

sunyboy
11-02-2008, 01:20 AM
تو تالار تفریح و سرگمی باید دعوا کرد.

ای بابا چرا نمیگیری!!! اعوا نیست کل کله!!!:1:

pdfstore.ir
11-02-2008, 02:53 AM
کل کل یعنی چی ؟ ما داریم دعوا می کنیم :263:

sunyboy
11-02-2008, 01:07 PM
کل کل یعنی چی ؟ ما داریم دعوا می کنیم :263:

حتما شما شکست میخورید!!:111:

pdfstore.ir
11-02-2008, 04:02 PM
معمولا خانم ها شکست نمی خورن . همیشه پیروز می شن :109:

ما حرف هامونو زدیم حالا خود دانید.

صنم
11-02-2008, 06:15 PM
منم دخملم:228:

sunyboy
11-03-2008, 01:21 AM
معمولا خانم ها شکست نمی خورن . همیشه پیروز می شن :109:

اینبار شماها رو شانس نیستین:111:

samira
11-03-2008, 03:23 AM
شب دراز است و قلندر بیدار...

خواهیم دید!

pnugirl
11-03-2008, 03:32 PM
توی بردن ما که شکی نیست
راستی دخملی های جیگر! این ها با خودشون هم درگیرندا!!!:309:

sunyboy
11-03-2008, 06:20 PM
توی بردن ما که شکی نیست
راستی دخملی های جیگر! این ها با خودشون هم درگیرندا!!!:309:

آرزو بر جوانان عیب نیست:269:

sunyboy
11-03-2008, 06:20 PM
شب دراز است و قلندر بیدار...

خواهیم دید!

اگرجون سالم از این جنگ بردین:247:

samira
11-04-2008, 10:49 AM
اگرجون سالم از این جنگ بردین:247:

خودتونو میگین دیگه:177:

sunyboy
11-04-2008, 07:13 PM
خودتونو میگین دیگه:177:

توی آینه نکن کن اون میگم:163:

pdfstore.ir
11-05-2008, 01:36 AM
اینبار شماها رو شانس نیستین:111:

آخه انقدر امیدوار نباش . خدا رحم به جوانیتان بکنه:26: . مراقب باش اینجوری نشی :216: