PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز پخش مجموعه «آسمان من» از فردا

shima_glk
03-21-2015, 10:40 PM
پخش مجموعه تلویزیونی «آسمان من» به کارگردانی محمدرضا آهنج از 2 فروردین در شبکه افق آغاز می‌شود.

سريال پليسي «آسمان من» از روز يكشنبه 2 فروردين ماه يك روز در ميان ساعت 18:30 روي آنتن شبكه افق مي‌رود .
«آسمان من» روايت دغدغه هايي است كه گروهي به نام "امنيت پرواز " براي ايجاد پروازي آرام در دل دارند .به عبارتي اين سريال، داستان زندگي اشخاصي بي‌ادعاست كه سفري خوش را براي مسافران هواپيما تدارك مي بينند .
تصويربرداري اين مجموعه در شهرهاي اروميه، بندرعباس، خوزستان، بوشهر، اصفهان و كشورهاي هلند، فرانسه و اوكراين انجام شده است.
موضوع اصلي داستان ، با تاريخ نگاري سال 63 آغاز مي‌شود و پنج تا شش قسمت اول آن وقايع آن سال‌ها را كه كشور درگير جنگ بود در فضايي به دور از شعار زدگي به نمايش در مي‌آورد .
در سال 63 چند هواپيما ربوده مي شود كه اين وقايع بر اساس اسناد و مدارك به تصوير كشيده شده است و بعد از آن با جهش 25 ساله تلاش‌هاي نيروهاي امنيت پرواز (سپاه پاسداران انقلاب اسلامي) براي تكرار نشدن هواپيماربايي نشان داده مي‌شود.
آهنج كارگردان اين مجموعه مي گويد بيش از 50 درصد داستان اين مجموعه واقعي است و 50 درصد ديگر آن فضايي نمايشي دارد . در اين مجموعه ماجراهاي خانوادگي و كاري سه شخصيت اصلي داستان روايت مي شود .

دانيال حكيمي، حسن پورشيرازي، آتيلا پسياني، حميد عطايي، امين حيايي، حامد بهداد، پژمان بازغي، سروش صحت، رحيم نوروزي، عمار تفتي، افشين زي نوري، ويدا جوان، سودابه بيضايي، الهام چرخنده، شهرام عبدلي، صالح ميرزاآقايي و چكامه چمن ماه از جمله بازيگران سريال «آسمان من» هستند و نويسندگي اين مجموعه بر عهده هومان فاضل بوده است .
"آسمان من" از دوم فروردين در 28 قسمت 45 دقيقه‌اي تدوين شده و روزهاي يكشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعت 18:30 و تكرار آن ساعت 24 و روز بعد ساعت 13.30 از شبكه افق روي آنتن خواهد رفت .

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif