PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد رنگ و شكل آيکون هاي كنار هر تالار باشگاه چيه؟

Borna66
07-01-2009, 02:20 PM
با سلام
دوستان اگر لطف كنند نظرشون رو در مورد آيكن هاي كه در كنار هر تالار هست بگند خيلي ممنون ميشم و حتما در نظر سنجي هم شركت كنند كه؟

1 - آيكن ها رنگي و متنوع باشد-مثل حالت قبلي باشگاه
2- آيكن ها يك رنگ مات باشد-مثل حالت فعلي باشگاه

روزگار خوش

Borna66
07-01-2009, 02:27 PM
با سلام
من گزينه ي اول يعني - آيكن ها رنگي و متنوع باشد-مثل حالت قبلي باشگاه انتحاب كردم چون به تالار يك جزابيت و حالت جوه ي نمايشي خاصي ميده.كه كاربر رو جذب خود و محتوياتش مي كنه.
ابتداعا كه من وارد تالار شدم اين گرافيك و رنگ قشنگ قبلي آيكن هاي تالار مرا مجزوب خود كرد و بعدش عنوان و محتويات و اهداف باشگاه.
نمي دانم چرا حالا آن ايكن ها عوض شده و يك رنگ مات شده؟ احتمالا به خاطر افرايش سرعت بارگزاري باشگاه اين طور شده.خداميدونه؟

بقيه دوستان هم نظره شون رو بدند .ما منتظريم؟
روزگار خوش

sunyboy
07-01-2009, 02:30 PM
به دو دلیل ایکون های کنار تالارهای باشگاه به این حالت تغییر یافتند!!

1- در حات رنگی بیشتر بصورت یک سایت فان و سرگرمی باشگاه را نشان میداد!! در حالت تک رنگ چون قالب باشگاه آبی هست و ایکون های فعلی هم بصورت تک رنگ آبی شدند و در این حالت باشگاه بصورت کلاسیک نشون داده میشه!!

2- با تک رنگ شدن ایکون ها حجم انها نیز کاهش یافته (حدود 90 کیلو بایت!) در نتیجه سرعت لود باشگاه افزایش یافته است! بدلیل اینکه بیشتر اعضای محترم با نت کم سرعت میان باشگاه این بیشتر بخاطر این دوستان اعمال شده است!!

با احترام مدیریت باشگاه

memol
07-01-2009, 02:38 PM
رنگی قشنگتره ولی با این اوصاف منم ترجیح میدم همین طور بمونه

Borna66
07-01-2009, 08:35 PM
به دو دلیل ایکون های کنار تالارهای باشگاه به این حالت تغییر یافتند!!

1- در حات رنگی بیشتر بصورت یک سایت فان و سرگرمی باشگاه را نشان میداد!! در حالت تک رنگ چون قالب باشگاه آبی هست و ایکون های فعلی هم بصورت تک رنگ آبی شدند و در این حالت باشگاه بصورت کلاسیک نشون داده میشه!!

2- با تک رنگ شدن ایکون ها حجم انها نیز کاهش یافته (حدود 90 کیلو بایت!) در نتیجه سرعت لود باشگاه افزایش یافته است! بدلیل اینکه بیشتر اعضای محترم با نت کم سرعت میان باشگاه این بیشتر بخاطر این دوستان اعمال شده است!!

با احترام مدیریت باشگاه

با سلام

من دليل اول جناب مدير كل براي اين كار رو قبول ندارم:251:

چون اگر آيكن هاي رنگي باشگاه رو فان يا سرگرمي نشون ميده پس وجود تالار پاتوق و زير بخش هاي ان كه ماهيت سرگرمي دارد در باشگاه چه ضروري دارد ؟ انها هم نشانده دهندي سرگرمي بودن باشگاه مي باشد؟.(جسارت نباشه خدمت فريبا خانوم بخاطر تالار مديرتشون):208:
در مورد ست نبودن رنگ آيكن هاي رنگي با رنگ قالب ،قرار نيست همه چيز ست باشد و هر كسي سليقه دارد :208:
و در اخر اگر اين آيكن ها رنگي براي باشگاه مناسب نبود اصلا براي چي در باشگاه يك مدتي قرار گرفته شده؟:208:

اما در مورد دليل دوم اين كارشون

اگر واقعا اين طور باشد قبول دارم و اين دليل رو مي پذيرم.:40:

براي همين نظر سنجي رو گذاشتم تا همه در مورد اين موضوع نظر خودشون رو بدهند؟ البته اگر اين كار رو بكنند ! خدا داند!؟:71:

و در اخر شرمنده رك و راست نظرمون گفتم اميدوارم به كساني بر نخورد !

روزگار خوش:72:

مريم
07-03-2009, 12:28 PM
سلام به نظر من حالت تك رنگ ايكن ها خيلي بهتره و فرم باشگاه هم يكم علمي تر و با كلاس تر شده

azad1362
07-03-2009, 02:09 PM
با توجه به اينكه من تا الان تو حدود بيشتر از ده باشگاه عضو بودم لازم دونستم تا نظر بدم

اصلا بحث نوع و سبك قالب نيست

قالب فعلي حالت خاصي داره كه حتي پس از چند ساعت هم ادم زياد خسته نميشه

اگه بخوام نمره بدم از صد بيش از نود رو به قالب فعلي ميدم ( با در نظر گرفتن و مقايسه باشگاههاي ديگه)

اميدوارم اقاي مدير مرتكب اشتباه نشن و قالب رو عوض نكنن

(ببخشين اگه رك گفتم)

با تشكر :34:

فریبا
07-03-2009, 06:10 PM
رنگ رنگی خوبه ..اما بعد از یه مدتی خسته کننده میشه ...
ترجیح میدم مات بمونه

MIN@MAN
07-13-2009, 02:02 PM
به نظره من هم همين حالت و قالب فعلي باشگاه بهتره.
رنگ ثابت و يك رنگ بودن بهتر از هرچيزي هست:172:

ttrasn
12-13-2011, 11:00 AM
با سلام نظرسنجی خیلی خوبیه.نمیدونم چرا متروکه مونده.:42:نظر من هم روی قالب رنگیه.اگه به خاطر. سرعت لود باشگاهه که خوب میشه یه کار دیگه ای کرد ، مثلا منوی صفحه اول سایت رو کوچکتر کرد.مثل نمونه سوالات.نشون دادن بعضی از قسمتها لزومی نداره و فقط باعث سنگینی باشگاه میشه.باتشکر :72::281: