PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ۱۰ میلیون دلاری هکر برای پس دادن اطلاعات پزشکی

azad1362
06-30-2009, 06:54 PM
درخواست ۱۰ میلیون دلاری هکر برای پس دادن اطلاعات پزشکی

اطلاعات پزشکي مربوط به بيش از ۸/۳ ميليون بيمار از سايت اينترنتي دولتي ويرجينياي آمريکا که استفاده غيرقانوني از داروها را نيز دنبال مي‌کند، سرقت شد و سارق اين اطلاعات اعلام کرد که حاضر است در قبال دريافت ۱۰ ميليون دلار اين اطلاعات را برگرداند.

يادداشتي که از جانب اين هکر در Wikileaks منتشر شده، به قرار زير است: «اطلاعات شما در اختيار من است. هم‌اکنون اطلاعات مربوط به سابقه پزشکي هشت ميليون و ۲۵۷ هزار و ۳۷۸ بيمار و در مجموع، ۳۵ ميليون و ۴۵۸ هزار و ۸۷ نسخه نيز به تصرف من درآمده است. من يک نسخه پشتيبان از اين اطلاعات براي خود تهيه کرده و نسخه اصلي آن‌ها را پاک کرده‌ام. متاسفانه براي ويرجينيايي‌ها نسخه پشتيبان هم از بين خواهد رفت».

در اين پيام اعلام شده است، اگر مقامات و مسؤولان ويرجينيا طي ۷ روز به درخواست وي پاسخ ندهند، تمامي اين اطلاعات در اختيار کساني قرار خواهد گرفت که بيشترين پيشنهاد را به وي بدهند. اين جريان براي نخستين بار در وبلاگ “برايان کريبس”(Brian Krebs) با نام Security Fix منتشر شد. :59: