PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل آپدیت آنتی ویروس کاسپر اسکای??

sunyboy
01-22-2009, 01:03 PM
یکی از دوستان گفته بودن که آنتی ویروس کسپر اسکای ایشون بعد از چند روز در Black List قرار گرفته و آپدیت نمیشه چرا؟
با در پاسخ به ایشون عرض کنم که سایت کسپر اسکای در هنگام آپدیت کردن شما تشخیص داده کد شما تقلبی یا به صورت عامیانه دزدی می باشد و برای همین اون رو از کار انداخته و در لیست سیاه قرار داده شما برای رفع این مشکل باید دوباره این آنتی ویروس رو نصب کنید و با یک کد یا کرک جدید اون رو رجستری کنید بنده در تالار آنتی ویروس تعداد زیادی کد برای کاسپر اسکای قرار دادم میتونید از اونا استفاده کنید!!

salibsatan
06-06-2009, 12:03 PM
بین بیت دیفندر و نود و کسپراسکی کدوم بهتره؟

Borna66
06-21-2009, 01:30 AM

با سلام
به نظر من بهترين انتي ويروس از هر نظر مثل اپديت شدن و ويروس كشي و امنيت در حال حاضر nod32 هست. به بنده كه اين اثبات شده.
روزگار خوش

sunyboy
06-21-2009, 08:32 AM

بهترین آنتی ویروس از هر نظر در جهان بیت دیفندر هست!! بعدش کسپراسکای و بعدش نود32 هست!!

البته توی ایران که ما میخوایم مفتی دستمون بیاد و کرک شده باشه بهترین نود32 هست! که در عین سادگی و کمترین اشغال رم بهترین کارایی رو داره!

HeshaM
06-21-2009, 11:19 AM
آنتی ویروس کاسپرسکی 2009 به مدت یک ساله قیمتش بیشتر از 32 هزار تومن نیست. اگه آپدیتش کنی اونقدر قوی میشه که اگه هیولا هم وارد کامپیوترت بشه هم زورش به آنتی ویروست نمی رسه :10: :111:

به نظر من کاسپرسکی به همه این آنتی ویروس هایی که اشاره شد می ارزه.......... من دارمش که میگم

amin2640
10-04-2009, 07:01 PM
سلام
کسپر خوبه ولی کلید پیدا کردن براش سخته
ولی معمولا فایل هایی که داخلشان تعداد بسیاری کلید هست
داخلش کلید های بلاک نشده هم پیدا میشود
من الان یک کی پیدا کردم برای 3 کامپیوتر و 31 روز قابل آپدیت است
پس شانست باید مثل من خوب باشد

you4ever
05-20-2011, 06:05 PM
سلام
کسپر خوبه ولی کلید پیدا کردن براش سخته
ولی معمولا فایل هایی که داخلشان تعداد بسیاری کلید هست
داخلش کلید های بلاک نشده هم پیدا میشود
من الان یک کی پیدا کردم برای 3 کامپیوتر و 31 روز قابل آپدیت است
پس شانست باید مثل من خوب باشد

این که شانس نیست خود سایت کسپرسکی آنتی ویروس یک ماهه تستی میده عملا شما یک لایسنس آزمایشی را گرفتی که بعد از یک ماه غیر فعال میشود، برای اینکه بتونی ازش استفاده کنی باید یا از نرم افزارهای کرکی استفاده کنی که هر ماه دوباره آنتی ویروس را ریست می کنند و در حالت آزمایش قرار می دهند در واقع شمارنده رو صفر می کنند، راه دومش اینه که بری و هر ماه دنبال لایسنس کرک جدید بگردی تا یه مدت برات کار کنه تا جزو Blacklist بشه راه سوم و راحت ترش اینه که بری بازار یا irkaspersky.com (http://www.irkaspersky.com) یه دونه آنتی ویروس اوژینال بخری خودت رو برای یک سال راحت کنی. بنظر من آنتی ویروس چیزی نیست که با قفل شکسته اش بشه کار کرد.

saeidking
05-20-2011, 07:20 PM
به نظر من کاسپر بهترین آنتی ویروس دنیا هست,درسته سیستم رو کند میکنه,اما کارش درسته

البته خب کلید داره,اما ارزش به درد سر افتادنش رو داره

من توی xp کاسپر دارم الان 2 سال میشه که پاک نکردمش,فقط آپگریت کردم/الان فایل های پایه ایش نزدیک 900 مگ شده!!!

بدیش اینه آپدیتاش سنگینه,در برابر نود هیچی نگم بهتره:39:

برای دوستم یه لایسنس یک ساله گرفتم 35 تومن!!!,هیچ مشکلی هم نداره

اگه از من میشنوی avg نصب کن,که دیگه دنبال کلید و کرک و اینا نگردی,یه مدت طولانی راحت باشی

قدرتش هم نسبتا خوبه/من دارم که این رو میگم

amir26arak
05-22-2011, 04:54 PM
از نظر من هم کاسپر بهتر فقط مشکلش اینه تو بلک لیست قرار بگیری کلا من از انتی ویروس استفاد نمکنم سریع ویندوز رو عوض میکنم بخوام ویروس یابی کنم یه هارد دو ترا خیلی طول می کشه
تا حالا به مشکلی بر نخوردم وینوز عوض کردن بهترین راه