PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه چیز در مورد آنتی ویروس avast (آموزش و تنظيمات و ...)

Borna66
06-28-2009, 07:42 PM
با درود و سلام
در اين تاپيك در مورد همه چیز در مورد آنتی ویروسَavast اطلاعاتي ارايه مي شود
اميدوارم مورد قبول شما عزيزان قرار بگيرد

Borna66
06-28-2009, 07:44 PM
فايل آموزشي معرفي آنتي ويروس avast به همراه آمورش مراحل نصب بصورت كاملا جامع و تصويري و مرحله به مرحله

Borna66
06-28-2009, 07:49 PM
بصورت جامع و تصيويري avastاين هم فايل هاي آموزشي شرح تنظيمان انتي ويروس در دو قسمت

STARRED
08-05-2010, 03:42 PM
سلام.
این دانلود هایی که گذاشتین که فقط یه صفحه خالیه!!!!!!!

Borna66
08-05-2010, 04:06 PM
سلام.
این دانلود هایی که گذاشتین که فقط یه صفحه خالیه!!!!!!!
با سلام
حق با شما بود دوست عزيز و ممنون خبر داديد.:104:
لينك ها تصحيح شد و هم اكنون قابل دانلود و استفاده هست.:26:
موفق باشيد.روزگار خوش:72:

mahmood698
08-13-2010, 11:05 AM
از زحمات تشكر

babi1356
03-05-2012, 11:08 PM
دوست خوبم بسیار سپاسگذارم . خیلی جالب بود و بسیار مفید . یه سوال هم دارم . چندی قبل یه کمی آنتی ویروسم را دست کاری کردم و یه موردی پیش آمده که فقط در اکسپلورر وجود دارد . شرح ماجرا از این قرار است : بعد از باز کردن هر صفحه اکسپلورر در حالت آنلاین یا آفلاین در کنار تسکبار ( کنار ساعت ) یک پیغام تصویری نمایش میدهد مبنی بر اسکن کامل سایت و تمامی مراحل اسکن را به صورت پیغام متنی اما تصویری نمایش میدهد . این حالت را چگونه غیر فعال کنم ؟

Borna66
07-09-2012, 12:16 AM
دوست خوبم بسیار سپاسگذارم . خیلی جالب بود و بسیار مفید . یه سوال هم دارم . چندی قبل یه کمی آنتی ویروسم را دست کاری کردم و یه موردی پیش آمده که فقط در اکسپلورر وجود دارد . شرح ماجرا از این قرار است : بعد از باز کردن هر صفحه اکسپلورر در حالت آنلاین یا آفلاین در کنار تسکبار ( کنار ساعت ) یک پیغام تصویری نمایش میدهد مبنی بر اسکن کامل سایت و تمامی مراحل اسکن را به صورت پیغام متنی اما تصویری نمایش میدهد . این حالت را چگونه غیر فعال کنم ؟

از قسمت تنظیمات برنامه این امکان براحتی انجام پذیر هست

روزگار خوش

mohammad2020
01-03-2014, 07:42 PM
من یه مشکلی دارم وقتی انتی ویروس اواست رو نصب میکنم و میخام به اینترنت وصل شم وقتی کانکت میکنم اون علامت تعجب زرد رنگ روی ایکون لان یکسره ظاهر میشه و نمیره در صورتی که به اینترنت وصل هستم و مشکلی ایجاد نمیکنه و فقط این ایکون یکسره ثابت میمونه وقتی انتی ویروس رو حذف میکنم اون مثلث زرد رنگ که علامت تعجبه میره و دیگه ظاهر نمیشه و مشکلم برطرف میشه.چکار باید بکنم؟ از تنظیمات اواست میشه کاری کرد؟