PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش کامل تنظیمات آنتی ویروس قدرتمند Bitdefender

Borna66
06-28-2009, 06:50 PM
سلام خدمت دوستان عزیز

امروز میخوام براتون آموزش کامل آنتی ویروس Bitdefender را قرار بدم

به خاطر اینکه دیدم دوستان از این آنتی ویروس استفاده میکنند و تنظیماتی در مورد این

آنتی ویروس در بخش نبود تصمیم گرفتم این آموزش را قرار بدم

آموزش در 2 فایل PDF هستش که میتونید از فایل پیوست دانلود کنید http://pnu-club.com/Yahoo_smilies/113.gif

روزگار خوش

Borna66
06-28-2009, 06:51 PM
نحوه آپديت دستى محصولات بيت ديفندر

تا پيش از سال 2008 محصولات بيت ديفندر به راحتى بصورت دستى آپديت ميشدند

از سال 2008 امکان آپديت دستى حذف شد و صرفا امکان استفاده از آپديت هاى هفتگى در حالت آفلاين قرار داده شد

با ارائه محصولات 2009 براى افزايش قابليت Self Defense محصولات ، تمامى امکانات آپديت دستى حذف شده

با اين حال ترفندى براى محصولات 2009 و 2008 وجود دارد که امکان آپدیت دستی را فراهم میسازد

با اين کار 70% ديتابيس پيشين به محصول منتقل ميشود و حجم آپديت اوليه به ميزان قابل توجهى کاهش مى يابد

(يعنى اگر آپديت اوليه 26 مگ باشد با اين ترفند به 7 مگ کاهش مى يابد)

الف - جمع آوری آپدیت های بیت دیفندر

1- ابتدا وارد رجيسترى شويد (در Run عبارت Regedit را تايپ کرده و Enter را بزنيد) و به مسير زير برويد

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \BitDefender \ BitDefender Threat Scanner

با کليک راست بر روى اين پوشه و انتخاب گزينه Export ، از اين قسمت بکاپ بگيريد (که اين بکاپ پس از نصب مجدد به کار مى آيد)

http://www.pnu-club.com/imported/2008/10/2.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 813x401. http://pnu-club.com/imported/mising.jpg این عکس تغییر سایز داده شده است. روی این جایگاه کلیک کنید برای دیدن عکس کامل. تصویر اصلی دارای اندازه 813x401 یا سنگینی میباشد 25کیلو بایت.http://pnu-club.com/imported/2009/06/1482.jpg

2 - در همان مسير در سمت راست دو عبارت يافت ميشه که مسير دو پوشه را مشخص ميکنند

شما بايد در مسير زير ، آن دو پوشه مشخص شده را کپى کرده و در جاى مناسبى پيست کنيد

C:\ Program Files \ Common Files \ BitDefender \ BitDefender Threat Scanner

ب - انتقال آپدیت های بیت دیفندر

1- پس از نصب مجدد ويندوز ، بيت ديفندر را نصب کرده و پس از کرک کردن آن ، قبل از هرگونه آپديتى وارد Safe Mode شويد

2- به مسير زير رفته و تمام پوشه هاى داخل آن را پاک کنيد

(داخل پوشه BitDefender Threat Scanner صرفا پوشه ها را پاک کنيد و به فايلها کارى نداشته باشيد)

C:\ Program Files \ Common Files \ BitDefender \ BitDefender Threat Scanner

حال آن دو پوشه اى که قبلا ذخيره کرده بوديد ، در مسير فوق منتقل کنيد

3- برروى فايل رجيسترى که قبلا تهيه کرده بوديد ، دبل کليک کنيد و Yes را انتخاب کرده و Ok کنيد

4- در آخر سيستم را ريست کرده و بيت ديفندر را آپدیت نمایید

با این کار حجم قابل توجهی از دیتابیس وارد بیت دیفندر شده و آپدیت اولیه آن به 1/3 کاهش می یابد

البته این روش 100% تضمین نمیشود ... با اینحال تنها راه موجود برای انتقال دیتابیس بیت دیفندر می باشد

امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیرهhttp://pnu-club.com/Yahoo_smilies/53.gif

Hossein_560
11-17-2010, 07:20 PM
با سلام بنده عضو جدید هستم .نمی توانم فایل اموزشی ویروس کش بیت دیفیندر بالایی رادانلود کنم لطفآ راهنمائی نمائید. با تشکر

Hossein_560
11-19-2010, 02:36 PM
با سلام لطفآ راهنمائی کنید منتظرم.با تشکر Hossein_560

Borna66
11-19-2010, 06:49 PM
با سلام بنده عضو جدید هستم .نمی توانم فایل اموزشی ویروس کش بیت دیفیندر بالایی رادانلود کنم لطفآ راهنمائی نمائید. با تشکر

با سلام لطفآ راهنمائی کنید منتظرم.با تشکر hossein_560
با سلام
فايل هاي آموزشي ترميم شده و قابل دانلود مي باشد

موفق باشيد

روزگار خوش

Hossein_560
11-20-2010, 02:46 AM
با سلام دوست عزیز حل شد خیلی از شما متشکرم.Hossein_560

Borna66
11-20-2010, 12:23 PM
با سلام دوست عزیز حل شد خیلی از شما متشکرم.hossein_560
با سلام
خواهش و خوشحاليم كه مشكلتون حل شد:109:

روزگار خوش

alilopez
02-04-2011, 02:29 PM
سلام آقا سپاسگذارم از سایت خوبتون:72:

zireshabnam
03-05-2011, 01:07 PM
سلام از برنامه هی خوب سایتتون متشکرم.من بیت دیفندر 2010 نصب کردم نمیدانم آنلاین چرا آبدیت نمیشه؟ لطفا را هنمایی کنید

Borna66
04-14-2011, 11:25 PM
سلام آقا سپاسگذارم از سایت خوبتون:72:

با سلام

خواهش و خوشحالیم که شما دوست گرامی از باشگاه و امکاناتش راضی و خشنود هستید.:36:

روزگار خوش:72:

Borna66
04-14-2011, 11:27 PM
سلام از برنامه هی خوب سایتتون متشکرم.من بیت دیفندر 2010 نصب کردم نمیدانم آنلاین چرا آبدیت نمیشه؟ لطفا را هنمایی کنید

دوست عزیز اگر کد سریال یا رجیستر و یا کی درستی را وارد این برنامه کنید قطعا درست اپدیت میشود.
بنابراین باید بدنیال کی کد درست و معتبر باشید که با کمی جستجو در گوگل براحتی پیدا می کنید.

موفق باشید

روزگار خوش

transporter
08-23-2013, 09:02 PM
با سلام و خسته نباشید
من ورژن توتال سکوریتی 2013 این انتی ویروس رو نصب کردم بعد نرم افزار pro-xi-fier (قند شکن)از کار افتاد به هیچ عنوان دیگه کار نمیکنه با هیچ مرورگری تنظیمات فایروال رو با استفاده از راهنما تنظیم کردم ولی وصل نمیشه . نرم افزار تو یه سیستم دیگه که انتی ویروس دیگه داره مثل نود32 به راحتی کار میکنه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید

sunyboy
08-23-2013, 09:14 PM
با سلام و خسته نباشید
من ورژن توتال سکوریتی 2013 این انتی ویروس رو نصب کردم بعد نرم افزار pro-xi-fier (قند شکن)از کار افتاد به هیچ عنوان دیگه کار نمیکنه با هیچ مرورگری تنظیمات فایروال رو با استفاده از راهنما تنظیم کردم ولی وصل نمیشه . نرم افزار تو یه سیستم دیگه که انتی ویروس دیگه داره مثل نود32 به راحتی کار میکنه مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید
قبل از اجرای قند شکن انتی ویروس رو غیرفعال کنید. احتمال انتی ویروس اجازه اجرا ی درست برنامه قند شکن رو نمیده