PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فضای اختصاص داده شده به هیات های ورزشی گلستان مناسب نیست

sunyboy
03-07-2015, 02:50 PM
علی اصغر منصوری در گفتگو خبرنگار مهر، درباره رشته های ورزش های رزمی گفت: در حال حاضر ۲۵ سبک و بیش از دو هزار ورزشکار در شهرستان های استان فعالیت می کنند و دارای کارت بیمه ورزشی هستند.
منصوری افزود: باوجود اینکه در بسیاری از سبک ها در سطوح آسیا و کشور دارای قهرمان هستیم اما هنوز جای کار زیادی داریم و باید تعداد ورزشکاران قهرمان خود را افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه در این ورزش هر دو بُعد قهرمانی و همگانی مورد توجه بوده است گفت: ما باید ورزش را به عنوان پناهگاه برای جوانان در نظر داشته باشیم و هدف از ورزش تنها قهرمانی نیست و باید در کنار آن به فعالیت همگانی نیز بپردازیم.
وی درباره تعداد بالای سبک های رزمی اظهار کرد: برخی سبک ها وارداتی هستند و در بسیاری از کشورهای دنیا انجام می شود و به تبع آن ما نیز در کشور به آن سبک ها می پردازیم.
رییس هیات ورزش های رزمی استان در ادامه سخنان خود به موضوع جالبی اشاره کرد و گفت: متوجه شدیم در جریان سفر رئیس جمهور به استان گلستان، یکی از ورزشکاران به وی نامه نوشته و عنوان کرده است پول برای پرداخت شهریه باشگاه ندارد!
منصوری ادامه داد: این نامه به هیات ورزش های رزمی ارجاع داده شده و من پس از مشاهده به وی گفتم در هر باشگاهی که می خواهد می تواند به طور رایگان فعالیت کند.
وی درباره فعالیت مربیان بدون مدرک تصریح کرد: اگر اطلاع پیدا کنیم که مربی بدون مدرک رسمی در باشگاه خصوصی فعالیت می کند، با وی به شدت برخورد می کنیم.
وی همچنین به کوچکی مکان هیات اشاره کرد و گفت: مکان هیاتی که برای استان در نظر گرفته اند در شان ورزش ما نیست و در مکان حدود ۱۵۰ متری، ۱۷ هیات استانی حضور دارند. ما اگر بخواهیم میهمانی از هیات استان های دیگر دعوت کنیم روی‌مان نمی شود در هیات پذیرایی کنیم و آنها را به منزل خود می بریم!
علی اصغر منصوری درباره فعالیت بخش بانوان نیز گفت: بخش بانوان ما هم فعال است و من در ۷ سالی که حضور دارم همواره سبک های بانوان را ملزم به فعالیت کرده ام.
منصوری ادامه داد: ۱۰ سبک و حدود ۳۰۰ نفر در بخش بانوان حضور دارند و باتوجه به امکانات ناچیزی که داریم از عملکرد بانوان راضی هستیم.
وی در پایان سخنان خود به میزان کمک به سبک ها پرداخت و گفت: ما وظیفه ای نداریم به سبک ها کمک مالی کنیم زیرا سبک ها غیرانتفاعی هستند اما همه ساله در حد توان خود کمک کرده ایم.

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif