PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هدف اصلی‌مان رقابتهای جهانی و المپیک است/ این شکست را بزرگ‌ نکنید

sunyboy
02-21-2015, 09:10 AM
حسن بابک در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص کسب عنوان سومی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در جام جهانی تهران، ضمن بیان این مطلب اظهارکرد: در وهله اول باید برای خود هدف‌گذاری کرده و مسائل را شفاف‌سازی کنیم. مسابقات ما طبقه‌بندی و برنامه‌ریزی شده است و در رأس آن هدف اصلی موفقیت در رقابت‌های جهانی و المپیک است.
وی افزود: اگر قرار باشد باخت‌های این‌چنینی در میادینی مثل جام جهانی بیش از حد بزرگ و آن را ناکامی بزرگی بخوانیم، دیگر نمی‌توانیم از هم‌اکنون برای میادین مهم‌تر چون المپیک آماده شویم. ضمن اینکه خطاب به تمامی مردم کشتی‌دوست باید عرض کنم، این شکست‌ها راهی است برای پیروزی، موفقیت و تکرار قهرمانی در رقابت‌های جهانی و المپیک.
مدیرفنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی ایران خاطرنشان کرد: با توجه به تغییر قوانین در کشتی فرنگی، کشتی‌های ما از این پس بسیار سخت‌تر خواهد شد و مطمئنا هر مربی دیگری هم جای ما بود، با نفراتی که در اختیار داشتیم، همین نتیجه را می‌گرفت.
وی همچنین تاکید کرد: ضمنا باید یادآور شوم همین تیمی که امروز در جام جهانی به میدان رفت، همان ترکیب اعزامی به رقابتهای قهرمانی آسیا در قزاقستان بود که در آن مسابقات، سوم شد و ما با همان تیم در جام جهانی سوم شدیم.
بابک اضافه کرد: البته ما با کادر فنی قبلی مشکلی نداریم و در مجموع تمامی مربیان کشتی با هم دوست و همکار هستند، ولی متاسفانه برخی کارشناسان و منتقدان بدون برخورداری از اطلاعات کافی خواسته یا ناخواسته باعث برخی کدورت‌ها بین مربیان کشتی می‌شوند.
وی در ادامه یادآور شد: من از تمام این کارشناسان و منتقدان خواهش می‌کنم حاشیه‌سازی نکنند و اجازه دهند ما در کنار تمامی مربیان زحمتکش به آماده‌سازی و تجهیز خودمان تا رقابت‌های جهانی و المپیک بپردازیم.
مدیر فنی تیم‌های ملی در پایان گفت: مطمئنا اگر ما در کشتی اول به تیم آذربایجان نخورده بودیم، نتایج بسیار بهتری کسب می‌کردیم، اما قسمت این بود و باید تلاش و کوشش بیشتری برای آینده کرد. در نهایت جام جهانی را نباید در حد مسابقات آن‌چنانی و مهم دانست و نباید کسب سومی در این رقابت‌ها را ناکامی و شکستی جبران‌ناپذیر برای کشتی ایران تلقی کرد.

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif