PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود ۱۰ نرم افزار پرکاربرد، پرتابل و رایگان

TAHA
06-21-2009, 01:17 PM
برنامه های portable یا قابل حمل یا بدون نیاز به نصب، به سرعت در حال محبوب و پر استفاده شدن میباشند. ویژگی این نرم افزارها آن است که هر جائی میتوانید آنها را استفاده کنید بدون آنکه کوچکترین برنامه ای را روی سیستم مورد استفاده نصب نمائید. از دیگر علل محبوبیت این نرم افزارها اینکه میتوانید آنها را در یو اس بی درایوهای جیبی و کوچک خود قرار داده و بر روی هر سیستمی استفاده نمائید. شخصا روی فلش مموری خودم تعدادی برنامه پرتیبل دارم که در زیر لیست آنها را به همراه لینک دانلودشان خواهید یافت:

موزیلا فایرفاکس پرتیبل: مرورگر وب محبوب و منبع باز | دریافت
پیام رسان پرتیبل Pidgin: پیام رسان پرکاربرد و حرفه ای با امکان مدیریت چندین ایمیل و آی دی در سرویسهای مختلف به صورت همزمان | دریافت
آنتی ویروس پرتیبل و قدرتمند ClamWin: یو اس بی دریاوتان را با این نرم افزار ایمن کنید | دریافت
ویرایشگر فایلهای صوتی، Audacity، پرتیبل | دریافت
نرم افزار پرتیبل ImgBurn: رایت انواع سی دی، دی وی دی، دیسک Blu-ray و… با پشتیبانی از فرمتها مختلف | دریافت
ویرایشگر متنی Notepad++ برای کد نویسان حرفه ای | دریافت
GIMP پرتیبل: ویرایشگر تصویر با قابلیتهای فراوان | دریافت
VLC Media Player پرتیبل: مدیا پلیر بهتر از این پیدا کردید به من هم خبر بدید! | دریافت
گوگل کروم پرتیبل: مرورگر وب گوگل | دریافت
KeePass Password Safe پرتیبل: رمزهای عبورتان را هر چه ایمنتر نگهداری کنید | دریافت

دانلود تمام ابزارها (http://sourceforge.net/project/downloading.php?groupname=portableapps&filename=Audacity_Portable_1.2.6_Rev_3.paf.exe&use_mirror=nchc)

ali.sezar
02-01-2010, 10:55 PM
برنامه های portable یا قابل حمل یا بدون نیاز به نصب، به سرعت در حال محبوب و پر استفاده شدن میباشند. ویژگی این نرم افزارها آن است که هر جائی میتوانید آنها را استفاده کنید بدون آنکه کوچکترین برنامه ای را روی سیستم مورد استفاده نصب نمائید. از دیگر علل محبوبیت این نرم افزارها اینکه میتوانید آنها را در یو اس بی درایوهای جیبی و کوچک خود قرار داده و بر روی هر سیستمی استفاده نمائید. شخصا روی فلش مموری خودم تعدادی برنامه پرتیبل دارم که در زیر لیست آنها را به همراه لینک دانلودشان خواهید یافت:

موزیلا فایرفاکس پرتیبل: مرورگر وب محبوب و منبع باز | دریافت
پیام رسان پرتیبل Pidgin: پیام رسان پرکاربرد و حرفه ای با امکان مدیریت چندین ایمیل و آی دی در سرویسهای مختلف به صورت همزمان | دریافت
آنتی ویروس پرتیبل و قدرتمند ClamWin: یو اس بی دریاوتان را با این نرم افزار ایمن کنید | دریافت
ویرایشگر فایلهای صوتی، Audacity، پرتیبل | دریافت
نرم افزار پرتیبل ImgBurn: رایت انواع سی دی، دی وی دی، دیسک Blu-ray و… با پشتیبانی از فرمتها مختلف | دریافت
ویرایشگر متنی Notepad++ برای کد نویسان حرفه ای | دریافت
GIMP پرتیبل: ویرایشگر تصویر با قابلیتهای فراوان | دریافت
VLC Media Player پرتیبل: مدیا پلیر بهتر از این پیدا کردید به من هم خبر بدید! | دریافت
گوگل کروم پرتیبل: مرورگر وب گوگل | دریافت
KeePass Password Safe پرتیبل: رمزهای عبورتان را هر چه ایمنتر نگهداری کنید | دریافت

دانلود تمام ابزارها (http://pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fsourceforge.net%2F project%2Fdownloading.php%3Fgroupname%3Dportableap ps%26filename%3DAudacity_Portable_1.2.6_Rev_3.paf. exe%26use_mirror%3Dnchc)

لینک دانلود خراب