PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تلاش می‌کنم به سپاهان گل بزنم

sunyboy
02-19-2015, 04:40 PM
کاوه رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حضور در ذوب‌آهن و انتخاب این تیم اصفهانی اظهار داشت: انتخاب خوبی کردم و ذوب‌آهن باشگاه خوب و حرفه‌ای است که از انتخاب این باشگاه خوشحال هستم زیرا این باشگاه جوانان خوب و با استعدادی دارد و در حال حاضر در شرایط خوبی قرار گرفته است.
وی افزود: خوشحال هستم که در بازی‌های گذشته در ترکیب قرار گرفته‌ام زیرا تیم ما بازیکنان جوان و باتجربه خوبی دارد و می‌توانیم با تمرینات خوبی که داریم، با تاکتیک خوب بازیکنان به صدر جدول نزدیک‌تر شویم.
مهاجم تیم ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه امیدوار هستم در بازی‌های آینده هم شرایط خوبی داشته باشیم و امیدوار هستم که به تیم ذوب‌آهن در راهی که دارد، کمک کنم، تصریح کرد: من برای فصل آینده نیز با ذوب‌آهن قرارداد دارم و تیم ما در حال حاضر شرایط خوبی دارد و باید روند خود را ادامه دهیم.
وی افزود: تیم‌هایی که بخواهند نتیجه بگیرند، باید در همه بازی‌ها نتیجه بگیرند و حق اشتباه نداریم و باید در نیم‌فصل دوم کمترین اشتباه را داشته باشیم و چند بازی بیشتر نمونده و بازی‌های آینده 6 امتیازی است زیرا با تیم‌های بالای جدول رده‌بندی مسابقه داریم.
رضایی با اشاره به شرایط تیم ذوب‌آهن اصفهان در آستانه شهرآورد اصفهان ادامه داد: این بازی نیز برای راه آینده ما به تیم کمک می‌کند و باید تلاش کنیم که در این بازی حساس امتیاز بگیریم زیرا اگر در این بازی پیروز شویم، در آینده بهتر از قبل می‌شویم و همه تیم تلاش می‌کنند که در این بازی موفق‌تر از قبل ظاهر می‌شوند.
وی درباره اینکه آیا به سپاهان گل می‌زند یا خیر، گفت: موضوع گلزنی من نیست، بلکه موضوع این است که ما بتوانیم به پیروزی برسیم و سه امتیاز مسابقه را ازآن خود کنیم و من نیز تلاش می‌کنم که گلزنی کنم اما در درجه نخست، تیم باید به پیروزی برسد تا تلاش بازیکنان به خوبی نتیجه‌بخش باشد.
مهاجم تیم ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: من خیلی دوست دارم گلزن باشم و علاقه بسیاری به گلزنی دارم اما در سایپا سیستم بازی متفاوت بود اما در ذوب‌آهن به پست اصلی خود باز گشته‌ام و تلاش می‌کنم که گلزنی داشته باشم.
وی اضافه کرد: ذوب‌آهن در حال حاضر اختلاف قابل جبرانی با صدر جدول دارد و می‌تواند به صدر جدول نزدیک‌تر شود و هدف ما این است که سهمیه کسب کنیم اما با توجه به امتیازات از دست رفته در نیم‌فصل نخست، این کار بسیار سخت است و باید با تلاش و تمرکز در آینده در این مسابقه نتیجه بگیریم.

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif