PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم/ انتقاد از اخطارهای بازیکنان

sunyboy
02-13-2015, 05:21 PM
به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی دقایقی پیش در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال خوزستان در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: تصور اینکه ما فردا بازی راحتی داریم، اشتباه است و من نگران هستم که بازیکنان تیم این بازی را ساده فرض کنند زیرا این بازی برای ما بسیار دشوار است و استقلال خوزستان تیم خوبی است و در ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر می‌شود و باید بازی فردا را جدی بگیریم.
وی افزود: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و در حال حاضر شرایط ما بسیار مناسب است و امیدوار هستم که با یک بازی خوب، وضعیتمان در جدول را بهتر کنیم.
سرمربی ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: از هواداران می‌خواهم که در بازی به ورزشگاه فولادشهر اصفهان حضور پیدا کنند زیرا جای آنها در ورزشگاه فولادشهر خالی است
وی درباره برنامه‌های ذوب‌آهن با نبود دو بازیکن استقلال خوزستان تصریح کرد: بدون شک با نبودن دو بازیکن کار ما سخت‌تر می‌شود زیرا تیم حریف، با نبود این دو بازیکن، به دفاع لایه‌ای روی می‌آورد و برنامه ما این است که با شوت زدن و عبور از این لایه‌های دفاعی به گل برسیم اما امیدوار هستم که بازیکنان من به این درک و شعور رسیده باشند که همه بازی‌ها سخت است.
گل‌محمدی درباره اینکه بازیکنان ذوب‌آهن راحت کارت زرد دریافت می‌کنند، خاطرنشان کرد: دوست ندارم که بازیکنان من راحت بازی کنند و باید سعی کنند که بهترین تصمیم را اتخاذ کنند زیرا مهم این است که بازیکنی که سه اخطاره می‌شود، جایگزینی برایش وجود دارد.
وی افزود: خوشبختانه همه شاخصه‌های یک تیم موفق را داریم ولی ما جای پیشرفت بیشتری داریم و در هر بازی می‌توانیم خطرات زیادی را برای حریفان داشته باشیم و امیدوار هستم بازیکنان بدانند همه بازیکنان سخت است و از همه نظر ارتقا پیدا کنیم.
سرمربی ذوب‌‌آهن اضافه کرد: بازیکنان من باید بر موفقیت اصرار داشته باشند و همیشه تشنه پیروزی باشند.

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif