PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیگ برای ما تمام شده است/ باید با داوران برخورد شود

sunyboy
02-12-2015, 11:30 PM
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل پیکان در خصوص مسابقه گفت: نتیجه بازی مساوی شد. من بابت بازی خوبی که حریف انجام داد، به آنها تبریک می‌گویم. آنها امروز توانستند نتیجه بازی را دربیاورند. ما می‌خواستیم امتیاز بگیریم که اینگونه نشد.
وی افزود: روی اصلی صحبت‌های من با آقای تاج است زیرا من هر جور پازل‌ها را کنار هم می‌چینم، جور درنمی‌آید. وقتی پازلی کنار هم چیده می‌شود و اتفاقات قابل پیش‌بینی رخ می‌دهد، خطرناک است. امیدوار بودم داستان بازی استقلال مقابل ما تکرار نشود. نباید حق تضییع شده پیکان مقابل استقلال در بازی با تیم ما جبران می شد.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران تصریح کرد: ما ساختار داریم و ساختار ما کاملا حرفه‌ای است. تیم ما حامی زیادی ندارد. باید دیدی که در فوتبال ما وجود دارد، وسیع‌تر شود زیرا تیم من جوان است و نگران بازیکنان تیمم هستم.
منصوریان در خصوص داوری مسابقه، گفت: وقتی کنار زمین هستم و صحنه‌ها را مرور می‌کنم، در صحنه فول پیکان، بازیکن آنها توپ را به بیرون زده بود، اما داور کرنر اعلام کرد. گلی که ما به ثمر رساندیم، از دید من 100 درصد درست بود. همچنین در صحنه‌ای توپ با دست مدافع حریف برخورد داشت که پنالتی بود و آن هم اعلام نشد.
وی در خصوص صحنه اخراج بازیکنش، گفت: من قبول دارم که داور به درستی بازیکن ما را اخراج کرد و او نباید به داور معترض می‌شد. اما بیشتر روی صحبت من به آقای تاج است. لیگ باید پاک بماند و اگر این اتفاق نیفتد، فوتبال ما به نابودی کشیده می‌شود. ما باید پاک بمانیم که خدای ناکرده احساسی روی ما تاثیر نگذارد و با بی‌اطلاع در رابطه با چیزی، نظر ندهیم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران افزود: تیم حریف ما را آزار داد و فوتبال خوبی بازی کرد و به صمد مرفاوی بابت این تیم تبریک می‌گویم.
منصوریان ادامه داد: ساختار فوتبال باید بنا به قوانین باقی بماند و اگر داوران اشتباهی را مرتکب می‌شوند، آخر فصل با آنها برخورد شود.
وی در خصوص ممنوع المصاحبه کردن بازیکنانش، گفت: بازیکنان ما جوان و ساده هستند و زمانی که دوربین می‌بینند شاید چیزی بگویند که محروم شوند.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با اشاره به بازی این تیم با الجیش قطر در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در پایان افزود: لیگ برای ما تمام شده و ما باید تمام حواسمان را به بازی‌های لیگ قهرمانان معطوف کنیم. من از همین جا از هواداران پرسپولیس و استقلال می‌خواهم که ما را در بازی‌های آسیایی تنها نگذارند. من هم باید فضا را برای این مسابقات مدیریت کنم.

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif