PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاشمی:جامعه ورزش حامی انقلاب است/حمایت ازتیم مذاکره‌کننده هسته‌ای

sunyboy
02-11-2015, 07:40 PM
به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث هاشمی پس از حضور در مراسم ۲۲ بهمن، گفت: من به مردم عزیزمان که با حضور بسیار پررنگ‌شان در جشن پیروزی شکوهمند انقلاب که ۳۶ سال پیش در سال ۵۷ با انقلاب مردمی و با رهبری امام راحل انجام شد، تبریک می‌گویم.
وی افزود: بیشتر جوانانی که امروز در این جشن بزرگ حضور دارند، سال ۱۳۵۷ هنوز به دنیا نیامده بودند اما امروز به صحنه آمده‌اند تا در خط مقام معظم رهبری و ولایت باشند و ثابت کنند با وجود تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد همچنان پشت نظام و آرمان های امام هستند.
رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: مردم همیشه قدردان خون شهدا و زحمات رهبری هستند. امیدواریم که این حضور همچنان در سال‌های آتی ادامه داشته باشد. این روزها تیم هسته‌ای ما روزهای سختی را سپری می‌کند و مذاکرات سختی را سپری می کند. امیدوارم این حضور پشتوانه بسیار خوبی برای مذاکرات هسته‌ای باشد و مسئولین قدر این حضور پرشور را بدانند.
هاشمی در خصوص حضور ورزشکاران در این مراسم، تصریح کرد: ورزشکاران در همه جا همگام مردم هستند و در این مراسم هم تمام فدراسیون‌ها و هیات‌های ورزشی، قهرمانان، ورزشکاران، پیشکسوتان، بزرگان ورزش آمده‌اند و من هم به سهم خودم این حضور را تبریک می‌گویم.

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif