PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک ! واحد های باقی مانده و ترم اخر

شهر ساز
01-24-2015, 11:07 AM
سلام دوستان
من ترم 8 فراگیر هستم و تعداد واحد های باقی مانده من 24 واحد میباشید
چند تا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان مطلع راهنمایی کنن

1. من درس طرح 5 و پروژه نهایی ام دو درس تخصصی باقیمانده هستن که طرح 5 پیش نیاز پروژه نهایی میباشد و پروژه نهایی طبق چارت باید در ترم 9 ارائه شود امکان اینکه طرح 5 و پروژه نهایی هم نیاز بشه هست؟

2. کل واحد های باقی مانده من ب جز 11 واحد بالا (طرح و پروژه) دروس پایه و عمومی هستن مثلا زبان عمومی و تخصصی .جمعیت .فرهنگ و تمدن و معادلات
که تنها زبان و معادلات ارائه شده ایا امکان اینکه دانشگاه سایر دروس هم ارائه بده تا من بردارم و این ترم تموم کنم درسم هست ؟

باید برم پیش مدیر گروه درخواست کتبی بدم ایا؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

demah
01-24-2015, 12:31 PM
با سلام و عرض ادب و احترام حضور همکار گرامی
برای اینکه بتونی 24 واحد رو کلاً برداری باید معدل ترم و کل از 12 کمتر نباشه . اگه خطای عدم رعایت پیش نیاز رو میزنه باید بری پیش مدیر گروه و کاردکس فارغ التحصیلی رو پر کنی تا مدیر متوجه بشه که واقعاً همون 24 واحدتون مونده و بعد کنترل رعایت پیش نیاز رو برداره ( تا اینجا مشکل پیش نیاز حل شد ) برای ارائه دروس هم وقتی رفتی پیش مدیر گروه بهش بگی درست میشه .جای نگرانی نیست. سؤال دیگری بود در خدمتم.
با احترام :72:

شهر ساز
01-25-2015, 12:39 PM
با سلام و عرض ادب و احترام حضور همکار گرامی
برای اینکه بتونی 24 واحد رو کلاً برداری باید معدل ترم و کل از 12 کمتر نباشه . اگه خطای عدم رعایت پیش نیاز رو میزنه باید بری پیش مدیر گروه و کاردکس فارغ التحصیلی رو پر کنی تا مدیر متوجه بشه که واقعاً همون 24 واحدتون مونده و بعد کنترل رعایت پیش نیاز رو برداره ( تا اینجا مشکل پیش نیاز حل شد ) برای ارائه دروس هم وقتی رفتی پیش مدیر گروه بهش بگی درست میشه .جای نگرانی نیست. سؤال دیگری بود در خدمتم.
با احترام :72:

تشکر میکنم ازتون ممنونم
فقط یک سوال باید برای دروسی عمومی پایه ای که ارائه نشده هم برم درخواست کتبی بدم ب مدیر گروه؟
و یه مشکل دیگه اینکه من این ترم مهمان گرفتم واحد تهران شرق ایا رعایت خطا ها رو باید با واحد مبدا ام هماهنگ کنم یا با واحد مهمانم که در حال حاضر هستم؟

demah
01-25-2015, 12:42 PM
سلام مجدد
مهمان دائم بودی یا موقت ؟ الان ترم آخری؟ این ترم دانشگاه اصلی خودتون بودین؟

شهر ساز
01-25-2015, 02:39 PM
سلام مجدد
مهمان دائم بودی یا موقت ؟ الان ترم آخری؟ این ترم دانشگاه اصلی خودتون بودین؟
من فقط این ترم مهمان گرفتم برای واحد تهران شرق که ترم اخرم هم هست نیمسال دوم منظورمه
متاسفانه الان با مشکل جدیدی با سیستم روبرو شدم
دروس انتخابی من ارائه شده ولی ارور میده که ثبت نام شما تکمیل نشده با مسئول ثبت نام صحبت کنید:164:
حاال من چه کنم ؟

demah
01-25-2015, 02:45 PM
من فقط این ترم مهمان گرفتم برای واحد تهران شرق که ترم اخرم هم هست نیمسال دوم منظورمه
متاسفانه الان با مشکل جدیدی با سیستم روبرو شدم
دروس انتخابی من ارائه شده ولی ارور میده که ثبت نام شما تکمیل نشده با مسئول ثبت نام صحبت کنید:164:
حاال من چه کنم ؟
سلام اینکه ترم اخر هستین و مهمان هم گرفتین رو من توش موندم که چجوری بهت دادن ؟!!!!!!!!!!!! احتمالاً یه خطای دیگری هم داشته باشه میتونی از صفحه انتخاب واحدت عکس بگیری ببینم چی نوشته ؟

شهر ساز
01-25-2015, 02:49 PM
عه کاک حامد شمایی
نشناختم:39::39:
سلام خوبی:39::59:
اره ترم اخر دادن نه تنها ب من بلکه به تمام دانشجویان متقاضی
خودم حس میکنم مکل از سیستم گلستان باشه چون اصلا ب سختی بالا میاد
نمیدونم چ کنم
بنظرت برم اموزش اینجا یا دانشگاه مبدا؟

demah
01-25-2015, 02:54 PM
عه کاک حامد شمایی
نشناختم:39::39:
سلام خوبی:39::59:
اره ترم اخر دادن نه تنها ب من بلکه به تمام دانشجویان متقاضی
خودم حس میکنم مکل از سیستم گلستان باشه چون اصلا ب سختی بالا میاد
نمیدونم چ کنم
بنظرت برم اموزش اینجا یا دانشگاه مبدا؟
سلام مجدد
اره خودمم ممنون منم خوبم یعنی میگذره ، خوب شناختی؟ ولی من اسمتون رو یادم نمیاد؟ یه عکس بزارین ببینم چیه ؟ اگرم اعتماد میکنی نام کاربری و کلمه عبور رو بدین تا نیگاش کنم .بالاخره هر جور راحتین من در خدمت هستم .:281:

شهر ساز
01-25-2015, 03:02 PM
سلام مجدد
اره خودمم ممنون منم خوبم یعنی میگذره ، خوب شناختی؟ ولی من اسمتون رو یادم نمیاد؟ یه عکس بزارین ببینم چیه ؟ اگرم اعتماد میکنی نام کاربری و کلمه عبور رو بدین تا نیگاش کنم .بالاخره هر جور راحتین من در خدمت هستم .:281:

زهرا هستم امید عمومه :39:
تو گروه لاین و واتس..
مشکلم حل شد ممنون مشکل اصلی خود سایت گلستان بود
فقط ی سوال دیگه حتما باید برای برداشتن 24 تا واحد که تنها واحدهای باقی مانده است برم پیش مدیرگروه کارتکس پر کنم؟
من با مدیر گروه دانشگاه قبلی صحبت کردم گفت که مشکل مربوط به اموزش هستش و ب اون ربطی نداره
الان نمیدونم باید پیش کی برم؟

demah
01-25-2015, 03:06 PM
زهرا هستم امید عمومه :39:
تو گروه لاین و واتس..
مشکلم حل شد ممنون مشکل اصلی خود سایت گلستان بود
فقط ی سوال دیگه حتما باید برای برداشتن 24 تا واحد که تنها واحدهای باقی مانده است برم پیش مدیرگروه کارتکس پر کنم؟
من با مدیر گروه دانشگاه قبلی صحبت کردم گفت که مشکل مربوط به اموزش هستش و ب اون ربطی نداره
الان نمیدونم باید پیش کی برم؟

جدی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب هستی ؟ واقعاً خوشحال شدم.اره باید کارتکس پر کنی نه دیگه به دانشگاهی که مهمون گرفتی مربوطه .باید بری پیش مسئول آموزش.البته تو دانشگاه ما اینجوریه.
متأسفانه گوشیم فرمت شده و برنامه های رفت که رفت.نصبشم کنم باید یکی ادم کنه تا برگردم تو گروه.:168::168:

شهر ساز
01-25-2015, 03:21 PM
جدی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوب هستی ؟ واقعاً خوشحال شدم.اره باید کارتکس پر کنی نه دیگه به دانشگاهی که مهمون گرفتی مربوطه .باید بری پیش مسئول آموزش.البته تو دانشگاه ما اینجوریه.
متأسفانه گوشیم فرمت شده و برنامه های رفت که رفت.نصبشم کنم باید یکی ادم کنه تا برگردم تو گروه.:168::168:

امید که تو برقه فعلا مشغول
منم لفت دادم
خبر خاصی نیست چیزی از دست ندادی:39:
گروه لاین هم اون خانم بداخلاقه بود هعی دعوامون میکردم منم از اونجا اومدم بیرون نرفتم
نصب کردی بیا دوباره میریم پی اتش سوزوندن
قربونت سر راه این جوادم بیار:39:

در ضمن مرسی بابت رسیدگیت به سوالم خیلی لطف کردی
دس و خوش بی کاک گیان

demah
01-25-2015, 05:20 PM
باشه بهت خبر میدم.خواهش می کنم وظیفه ست.ببینم تو الان کردی حرف زدی دیگه ؟:77::77:

شهر ساز
01-25-2015, 06:51 PM
.ببینم تو الان کردی حرف زدی دیگه ؟:77::77:

فلبداهه بود :39::39: