PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد ترم تابستان

wolfman
12-27-2014, 03:13 AM
سلا من کلا 16 واحدم میمونه واسه ترم تابستان تا فارغ الاتحصیل شم.حالا سوال من اینه ک میشه ترم تابستان کلا این 16 واحد رو بردارم ؟راهی هست!خیلی مهمه برام.ممنون.

demah
12-27-2014, 09:06 AM
سلا من کلا 16 واحدم میمونه واسه ترم تابستان تا فارغ الاتحصیل شم.حالا سوال من اینه ک میشه ترم تابستان کلا این 16 واحد رو بردارم ؟راهی هست!خیلی مهمه برام.ممنون.

سلام دوست عزیز
نه نمیتونید ترم تابستان 16 واحد رو بردارید ولی می تونید دو تادرس 4 واحدی ( یعنی هر کدام 4 واحد و جمعاً 8 .احد ) رو بذاری برای تکدرس .واضحتر بگم شما میتونید تابستان 8 واحد بردارید و دو درس دیگر هر چند واحد باشد را بصورت معرفی به استاد بگذرانید.ولی اگه درس 4 واحدی ندارید .هیچ راهی نیست جز ثبت نام ترمی.
با احترام

سارا یاری
12-28-2014, 08:05 PM
سلام.ببخشید برا این راهی که شما گفتین یعنی باید حداقل یه درس چهار واحدی باشه؟
میشه واضح تر یه توضیح دیگه بدین

demah
12-29-2014, 01:18 AM
سلام
نه هر درسی با هر تعداد واحدی باشه فرقی نمیکنه برای این دوستمون گفتم اگر تو تعداد واحد های باقی مانده دو تا درس 4 واحدی داره اونا رو رو ترم تابستون برنداره و 8 واحد بعدی رو برای ترم تابستون برداره تا بتونه بصورت معرفی به استاد 8 واحد باقی مانده رو برداره.
با احترام

محمدی13
01-08-2015, 11:39 PM
دوستان حقوقی کسی آیین دادرسی مدنی 2 رو این ترم داشته؟