PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب محل آزمون مقطع كارشناسي ارشد

demah
11-29-2014, 12:04 PM
قابل توجه كليه دانشحويان محترم مقطع كارشناسي ارشد

دانشجويان مي توانند جهت انتخاب محل آزمون خود از تاربخ 93/09/08 الي 93/09/14در سيستم گلستان ازمسير زير اقدام نمايند:

ورود به منوي1- آموزش 2- دانشجو 3 -درخواست ها 4- انتخاب محل آزمون
توجه1:لازم به ذكر است دانشجويان بدهكار پس از 24 ساعت از زمان پرداخت شهريه قادربه انتخاب محل آزمون خود مي باشند .
توجه 2: در مراكز تهران جنوب ، تهران شمال، تهران غرب و تهران شرق دانشجو هر رشته صرفاً مجاز به انتخاب رشته هاي همنام خود در هريك از اين مراكز مي باشد.
توجه 3: دانشجويان برون مرزي مجاز به انتخاب محل آزمون نمي باشند.

paksersht
11-29-2014, 01:15 PM
سلام آقا حامد خسته نباشین این چیزی که اینجا نوشتین اصلا سازمان سنجش در رابطه با انتخاب محل آزمون ننوشته ؟؟
من الان سازمان سنجشو دیدم

demah
11-29-2014, 03:41 PM
سلام آقا حامد خسته نباشین این چیزی که اینجا نوشتین اصلا سازمان سنجش در رابطه با انتخاب محل آزمون ننوشته ؟؟
من الان سازمان سنجشو دیدم

سلام ممنون از دقتت .این مربوط به پیام نوره .:72:

آندریا
11-29-2014, 05:16 PM
سلام حامد نمیدونی ثبت نام کنکور سراسری کی هست؟یا وقتش گذشته من خبر ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:72:ممنون میشم پاسخ بدی

demah
05-27-2015, 07:22 PM
سلام و عرض ادب و احترام
لطفا ببخشید که نتونستم سر وقت جواب سوالاتون رو بدم بنا به دلیل مشغله کاری چند روز یک بار به سایت میام و پاسخگوی سوالات عزیزان هستم .بازم معذرت
با احترام:72: