PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد حذف و اضافه

nimа
10-06-2014, 10:19 AM
سلام.
من میخوام یه درس رو حذف و درس دیگه ای رو تو سیستم گلستان اضافه کنم.اما الان افتادم تو شک.میترسم ثبت کنم و درسم حذف نشه.
حالا چرا؟
برای اینکه وقتی از تب کناری حذف رو برای درس مورد نظر انتخاب می کنم و از لیست دروس که پایین هست درسامو اضافه میکنم،بعد از فشردن بررسی تغییرات اون درسایی که اضافه کردم تو لیست میاد اما درسی که باید حذف بشه هنوز تو لیست هست و کنارش نوشته حذف!
یعنی اینکه درس پس از فشردن کلید "اعمال تغییرات" حذف میشه؟اگه اینجوریه پس چرا وقتی "بررسی تفییرات" رو کلیک میکنیم ئرسایی که اضافه کردیم با لیبل "بی اثر" اضافه میشه اما درسایی که قراره حذف کنیم رو از لیست حذف نمیکنه؟؟
و اینکه "پایان ثبت نام" چیه؟اونم کلید مخصوص داره؟یعنی بعد از "اعمال تغییرات" باید "پایان ثبت نام" رو کلیک کنیم که حذف و اضافه تایید بشه؟یا فقط با فشردن "اعمال تغییرات" حذف و اضافه تایید میشه؟
امیدوارم متوجه شده باشین.
بازم تشکر میکنم.

demah
10-06-2014, 10:31 AM
سلام.
من میخوام یه درس رو حذف و درس دیگه ای رو تو سیستم گلستان اضافه کنم.اما الان افتادم تو شک.میترسم ثبت کنم و درسم حذف نشه.
حالا چرا؟
برای اینکه وقتی از تب کناری حذف رو برای درس مورد نظر انتخاب می کنم و از لیست دروس که پایین هست درسامو اضافه میکنم،بعد از فشردن بررسی تغییرات اون درسایی که اضافه کردم تو لیست میاد اما درسی که باید حذف بشه هنوز تو لیست هست و کنارش نوشته حذف!
یعنی اینکه درس پس از فشردن کلید "اعمال تغییرات" حذف میشه؟اگه اینجوریه پس چرا وقتی "بررسی تفییرات" رو کلیک میکنیم ئرسایی که اضافه کردیم با لیبل "بی اثر" اضافه میشه اما درسایی که قراره حذف کنیم رو از لیست حذف نمیکنه؟؟
و اینکه "پایان ثبت نام" چیه؟اونم کلید مخصوص داره؟یعنی بعد از "اعمال تغییرات" باید "پایان ثبت نام" رو کلیک کنیم که حذف و اضافه تایید بشه؟یا فقط با فشردن "اعمال تغییرات" حذف و اضافه تایید میشه؟
امیدوارم متوجه شده باشین.
اینم عکس:

http://pnu-club.com/imported/2014/10/12.png

بازم تشکر میکنم.

با سلام و عرض ادب
ضمن تبریک عید سعید قربان به شما کاربر گرامی
شما در سمت راست منوی کشویی رو پایین کشیده و حذف رو انتخاب کرده و از جدول پایینی درس مربوط رو انتخاب و بعد از بررسی تغییرات اعمال تغییرات رو بزنید مشکل حل میشه . بازم سوالی بود در خدمتم.
موفق باشید.:72:

nimа
10-06-2014, 10:42 AM
تشکر میکنم.
ممنون.عید شما هم مبارک باشه.
من همین کار رو کردم.از عکسی که گذاشتم اگه ببینید من از قسمت درخواست حذف رو انتخاب کردم.ولی وقتی "بررسی تغییرات" رو کلیک میکنم درسایی که باید اضافه بشن،اضافه میشن ولی درسی که باید حذف بشه،از لیست حذف نمیشه.
یعنی با فشردن کلید "اعمال تغییرات" درس که الان جلوش نوشته حذف(تو قسمت درخواست ها)، حذف میشه؟
و ایا بعد از کلیک اعمال تغییرات باز هم میشه ویرایش و تصحیح کرد حذف و اضافه رو؟
ممنون میشم جواب بدین.

demah
10-06-2014, 10:50 AM
تشکر میکنم.
ممنون.عید شما هم مبارک باشه.
من همین کار رو کردم.از عکسی که گذاشتم اگه ببینید من از قسمت درخواست حذف رو انتخاب کردم.ولی وقتی "بررسی تغییرات" رو کلیک میکنم درسایی که باید اضافه بشن،اضافه میشن ولی درسی که باید حذف بشه،از لیست حذف نمیشه.
یعنی با فشردن کلید "اعمال تغییرات" درس که الان جلوش نوشته حذف(تو قسمت درخواست ها)، حذف میشه؟
و ایا بعد از کلیک اعمال تغییرات باز هم میشه ویرایش و تصحیح کرد حذف و اضافه رو؟
ممنون میشم جواب بدین.

اره باید اعمال تغییرات رو بزنی تا تغییرات ثبت بشه دوست من .اره تا اتمام حذف و اضافه میتونی تغییرش بدی.:72:

nimа
10-06-2014, 10:55 AM
سپاس مدیر گرامی.
خدا حفظتون کنه.:72:

demah
10-06-2014, 10:56 AM
سپاس مدیر گرامی.
خدا حفظتون کنه.:72:

ممنون متشکر درست شد؟؟؟؟؟

nimа
10-06-2014, 11:04 AM
الان میرم امتحان کنم:79:
اگه بعدش بشه انتخاب واحد رو باز تغییر داد که اشکال نداره،مشکلی پیش بیاد باز تصحیحش میکنم

nimа
10-06-2014, 11:15 AM
حل شد.
سپاس فراوان.:72: