PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال درباره ورود به دانشگاه پیام نور

yunespc
09-24-2014, 01:15 PM
سلام و خسته نباشید خدمت شما چند سوال داشتم درباره نحوه ورود به دانشگاه پیام نور ممنون میشم راهنماییم کنید

1-بنده دارای دیپلم کارودانش هستم و میخواهم در دانشگاه پیام نور رشته حقوق رو بخونم ولی پیش دانشگاهی ندارم حالا چکار کنم ایا با گرفتن پیش دانشگاهی اموزشگاههای از راه دور مشکل حل میشود؟و دیگر به دیپلم من ایرادی نیست؟
2-جدیدترین زمان گزینش فراگیر دانشگاه پیام نور کارشناسی امسال یعنی 93 چه زمانی است؟
3-اگر قبل از پذیرش دانشگاه پیام نور مدرک پیش دانشگاهی من اماده نباشد امکان ثبت نام در دانشگاه را ندارم؟چه کار کنم؟
4-چون بنده شاغل هستم فقط از ساعت 4 به بعد امکان حضور در کلاسها را دارم ایا میتوانم ساعت و روز کلاس ها را بعد از ساعت 4 و 5 بعد از ظهر تعیین کنم؟

demah
09-24-2014, 05:37 PM
سلام و خسته نباشید خدمت شما چند سوال داشتم درباره نحوه ورود به دانشگاه پیام نور ممنون میشم راهنماییم کنید

1-بنده دارای دیپلم کارودانش هستم و میخواهم در دانشگاه پیام نور رشته حقوق رو بخونم ولی پیش دانشگاهی ندارم حالا چکار کنم ایا با گرفتن پیش دانشگاهی اموزشگاههای از راه دور مشکل حل میشود؟و دیگر به دیپلم من ایرادی نیست؟
2-جدیدترین زمان گزینش فراگیر دانشگاه پیام نور کارشناسی امسال یعنی 93 چه زمانی است؟
3-اگر قبل از پذیرش دانشگاه پیام نور مدرک پیش دانشگاهی من اماده نباشد امکان ثبت نام در دانشگاه را ندارم؟چه کار کنم؟
4-چون بنده شاغل هستم فقط از ساعت 4 به بعد امکان حضور در کلاسها را دارم ایا میتوانم ساعت و روز کلاس ها را بعد از ساعت 4 و 5 بعد از ظهر تعیین کنم؟
با سلام دوست عزیز
1 - شما می توانید با گرفتن مدرک پیش دانشگاهی در یکی از رشته های نظری در آموزشگاههای از راه دور در مرحله دوم بدون آزمون که در دی ماه 93 ثبت نام و در رشته مورد نظر ثبت نام کنید.
2 - دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی بصورت فراگیر و دانشپذیری پذیرش ندارد.
3 - اگر شما در مرحله اول بدون ازمون ثبت نام کرده باشین و در دانشگاه مورد نظر پذیرفته شده باشین می تونین ثبت نام غیر حضوری رو انجام و تا اول نیمسال دوم فرصت اخذ مدرک پیش رو دارید.
4 - متاسفانه برنامه زمانبندی کلاس ها رو واحد آموزش دانشگاه برنامه ریزی میکنه شاید کلاس ها در همون بازه زمانی باشه .
با تشکر موفق و موید باشید.:72:

yunespc
09-25-2014, 11:47 AM
با تشکر از شما بنده مهرماه امسال دوره پیش دانشگاهی ام شروع و خرداد ماه 94 به پایان میرسد و من اگه در دی ماه 93 پذیرش و قبول بشم امکان دارم یک ترم مرخصی بگیرم تا خرداد پیش دانشگاهی را ارائه کنم تا امکان دارد یک ترک یعنی از دی 93 تا خرداد 94 پیش دانشگاهی را ندم لطفا کمکم کنید تا دی ماه 93 قبول بشم و به سال بعد موکول نشه سپاس