PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهمترین خصوصیت همسر آیند ه ت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

demah
06-19-2014, 12:41 PM
http://pnu-club.com/imported/2014/06/771.jpg

Isooda
06-19-2014, 01:33 PM
تحصیلات -ایمان-خانواده

SHaDLiN
06-19-2014, 02:23 PM
تحصیلات.خانواده.موقعیت اجتماعی.ایمان

simin71
06-19-2014, 03:36 PM
خانواده-ایمان یا عمل
اهل دود و دم و مشروب نباشه و صادق و وفادار باشه اینا خیلی برام مهم هستن
چشم و دلشم پاک یاشه

omid27
06-20-2014, 03:34 AM
خانواده دار باشه
باشخصیت باشه
با وقار باشه
دیندار باشه
واز همه مهمتر به همسرش وفادار باشه:36:

javad jan
06-22-2014, 04:16 PM
الان من موندم چند نفر ازز خانوماي گل باشگاه و چند نفر از آقايون اومدن و نظر دادن ولي هيچ کدوم پول و ثروت رو نگفتن
اما نميدونم چرا وقتي پسر ببيچاره ميره خواستگاري يا با يکي دوست ميشه اولين چيزي که ازش ميپرسن اينه که چي داري؟؟
کارت و درآمدت چقدره ؟؟
بعد ميرن سراغ بقيه چيزا
تروخدا تروخدا و بازم تروخدا
بيايد حداقل اينجا و تو اين فضاي مجازي که هيچکدوم همديگرو نميشناسيم ( البته بجز تعداد محدودي) صادق باشيد

مخصو تروخدا بيايد و مردونه ( چه دختر باشيد و چه پسر ) بگيد که چقددددددددددددر ثروت براتون مهمه
بگيد چقدر پول و درآمد و خونه داشتن طرفتون برات مهمه
ن
بگيد چقدر وضعيت مالي پدر عروس برات مهمه آقاي داماد عزيز
ن
حيفه بخدا ، حداقل اينجا ديگه شعار نديد و راستشو بگيد

simin71
07-03-2014, 02:13 AM
بخدا آقا جواد واسه من یکی هیچ وقت پول مهم نبوده اخه مثل چرک کف دسته میاد و پاک میشه میره ولی عشق_علاقه و محبت و اینا آیا با پول قابله مقایسست؟
آیا با پول میشه همه این معیارایی و که مد نظر ماهاست و خرید ؟
شما بگید میشه؟:42:

Invisible2
07-03-2014, 09:31 PM
همه موارد :39: فقط عشق کافی نیست:39:

javad jan
07-05-2014, 03:18 PM
بخدا آقا جواد واسه من یکی هیچ وقت پول مهم نبوده اخه مثل چرک کف دسته میاد و پاک میشه میره ولی عشق_علاقه و محبت و اینا آیا با پول قابله مقایسست؟
آیا با پول میشه همه این معیارایی و که مد نظر ماهاست و خرید ؟
شما بگید میشه؟:42:
از اين شعارها رو زبون همه هست آبجي خوبم
وقتي يه پسر همه چي تموم ( ايمان ، خانواده ، شغل ) بياد سر راهت و خونوادت بخاطر اينکه چيزي نداره ردش کنن و خودتم برات مهم نباشه چون پاي کار که ميرسه پول ته دلت حرف اول رو ميزنه
اونوقته که بايد بيايم و حالتو بپرسيم آبجي
اينکه بصورت دوم شخص جمله هامو نوشتم ، منظورم شخص شما نيستيا
خانوما رو بصورت کلي منظورمه

paksersht
07-05-2014, 03:28 PM
به نظر من پول از همهشون مهم تره چرا چون اساسا مردا عین همن با ایمان بی ایمان با خونواده بی خونواده
خلاصه اینکه حداقل از اون سه سال ازدواج ابلحانی که میکنی طعم گدایی رو نچشی رو خیللی بهتره والله
همش سه سال ازدواج میکنیی تازه با گداییش هم باید کنار بیایی
هیچ کدوم از دخترا هم هیچوقت شک نکن که مرداشون یه روزی بهشون خیانت نمیکن
هیچوقت شک نکن پس اصلا نگران نباشن

javad jan
07-05-2014, 04:03 PM
به نظر من پول از همهشون مهم تره چرا چون اساسا مردا عین همن با ایمان بی ایمان با خونواده بی خونواده
خلاصه اینکه حداقل از اون سه سال ازدواج ابلحانی که میکنی طعم گدایی رو نچشی رو خیللی بهتره والله
همش سه سال ازدواج میکنیی تازه با گداییش هم باید کنار بیایی
هیچ کدوم از دخترا هم هیچوقت شک نکن که مرداشون یه روزی بهشون خیانت نمیکن
هیچوقت شک نکن پس اصلا نگران نباشن

چرا 3 سال فقط؟؟

paksersht
07-05-2014, 04:09 PM
چون مردا خیلللی تخمل کنن میشه سه سال بعدش خیانت میکنن
پس سه سال ازدواج کن با پولش هم حال کن اصلا بهش دل نبدی آ چون اگه دل ببندی فقط تو میکشنی اون هیچش نمیشه
پس فقط سنگدل باش فقط بی رحم باش هرچی ظالم تر هم بهتر اصلا دلت نسوزه

simin71
07-06-2014, 01:13 AM
از اين شعارها رو زبون همه هست آبجي خوبم
وقتي يه پسر همه چي تموم ( ايمان ، خانواده ، شغل ) بياد سر راهت و خونوادت بخاطر اينکه چيزي نداره ردش کنن و خودتم برات مهم نباشه چون پاي کار که ميرسه پول ته دلت حرف اول رو ميزنه
اونوقته که بايد بيايم و حالتو بپرسيم آبجي
اينکه بصورت دوم شخص جمله هامو نوشتم ، منظورم شخص شما نيستيا
خانوما رو بصورت کلي منظورمه
ولی شعارم این با عشق و محبت و مهربونی و ایثار و صبرکه میشه به همه چی رسید
البته بستگی به طرز فکر خانواده ها و خود آدمم داره
من بهم یاد دادن هرجی که یخوای باید خودت و با تلاش خودت بدستش بیاری تا قدر بدونی... همه پدر مادرای ماها که از اولش مامان وبابای پولدار یا ارثیه کلون که نداشتن.
اونچیزی که ادم در کنار طرفش بهش میرسه 1طعم دیگه ای داره .....
ولی ببخشیدا بعضی خانواده ها متوجه نمیشن با این زندگی و سخت گرفتن به بچه هاشون چه ظلمی بهشون میکنن!
بعضیام که عذر میخوام سطح و درک و تفکرشون خیلی پایین......یا خودشون چون 1 سختیایی و کشیدن دوست ندارن بچه هاشون بکشن با این که نمیدونن اگه این سختبا رو نکشن بچه هاشون مرد و زن واقعی زندگی واسه ی هم نمیشن.... از آب و گل در نمیان.
زندگی هم که از رو چشم و هم چشمی باشه و تشکیل بشه آخرش یا نابوده یا این که به طرف فشارمیاد و میره زیر 1000 تا قرض و قوله و اخرشم بچه اوناست که سختی میکشه

تو خانواده ما که خیلی وضعشون خویه اینجور ازدواجایی که من شعارشو میدم هست .... ااولویت خانواده ما تو انتخاب طرف زندگیمون اونچیزایی بوده که بقول شما شعارشو دادم..... و بعد از ازدواجم از مامان و باباهامون پول جیبی مثل قبلش نگرفتیم همه هم زندگیمون خوبه
نمیشه همه آدما رو به 1 چشم دید و گناهشون و یکی دونست.....

simin71
07-06-2014, 01:17 AM
آدمای ساده هم پیدا میشن که زندگی و ساده و آسون بگیرن بخاطر خوشبختی بچه هاشون و این که دعا بچه هاشون پشت سرشون باشه بخاطر این دید قشنگشون به زندگی.

fereshte7
07-07-2014, 02:21 AM
شعور شخصیت صداقت قیافه وپول

زیباممقانی
07-08-2014, 02:59 PM
من با همه چیزایی که گفتین موافقم همش لازمه یه زندگی ایده ال که نمیشه گفت ولی برا شروع کافیه ولی به نظر من درک طرف مقابلم مهمه اگه درک کنه میشه با بقیه کمبودا سر کرد درضمن قرار به خیانت کردن باشه فرق نداره مرد باشی یا زن یا چن سال تحملش کنی :72: