PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چندسوال مفید و مهم - خواهش!

yealame
05-27-2014, 12:12 AM
سلام و خداقوت بر بزرگواران پیام نوری!
میخوام در فراگیر(ارشد) امسال شرکت کنم - دفترچه پارسال رو کامل خوندم و یه نگاه کلی هم به پرسش ها و پاسخ های دیگران انداختم- اما پاسخ چندسوالم رو نگرفتم- اگر ممکنه پاسخ بفرمایید:

1- یکی از دوستانم میگفت شهریه ارشد پیام نور از ارشد آزاد بیشتر درمیاد. درسته؟
2-من ترم آخر کارشناسی ناپیوسته رشته مدیریت هستم- برای شرکت در فراگیر از بنده کارت پایان خدمت نمیخوان؟ و از این جهت برام مشکلی پیش نمیاد؟
3- خب اول ثبت نام میکنم- آزمون میدم-قبول میشم- میرم مرکز شهر خودم(مشهد) ثبت نام میکنم- دانشپذیر میشم- بعد تا ده واحد بهم معرفی میکنن - میخونم و قبول میشم و تازه میشم دانشجو. حالا اون ده واحدی که خوندم رو لحاظ میکنن در کل واحدهام؟ اون ده واحد دروس جبرانین؟
4- دوره دانش پذیری هم باید شهریه پرداخت کرد؟
5-اگر درزمان مقرر نتونیم توی ازمونهاش شرکت کنیم(موقع دانشجویی) شرکت کنیم آیا زمان دیگه هم دوباره برامون آزمون میذارن؟
6- کلا بادانشپذیری چندواحد را باید پاس کنیم؟
7 - میگن مشروطی نداره! یعنی هرچی بخونیم بالاخره قبول میشیم و فقط پولمون رفته دیگه؟

sunyboy
05-27-2014, 12:37 AM
سلام و خداقوت بر بزرگواران پیام نوری!
میخوام در فراگیر(ارشد) امسال شرکت کنم - دفترچه پارسال رو کامل خوندم و یه نگاه کلی هم به پرسش ها و پاسخ های دیگران انداختم- اما پاسخ چندسوالم رو نگرفتم- اگر ممکنه پاسخ بفرمایید:

1- یکی از دوستانم میگفت شهریه ارشد پیام نور از ارشد آزاد بیشتر درمیاد. درسته؟
2-من ترم آخر کارشناسی ناپیوسته رشته مدیریت هستم- برای شرکت در فراگیر از بنده کارت پایان خدمت نمیخوان؟ و از این جهت برام مشکلی پیش نمیاد؟
3- خب اول ثبت نام میکنم- آزمون میدم-قبول میشم- میرم مرکز شهر خودم(مشهد) ثبت نام میکنم- دانشپذیر میشم- بعد تا ده واحد بهم معرفی میکنن - میخونم و قبول میشم و تازه میشم دانشجو. حالا اون ده واحدی که خوندم رو لحاظ میکنن در کل واحدهام؟ اون ده واحد دروس جبرانین؟
4- دوره دانش پذیری هم باید شهریه پرداخت کرد؟
5-اگر درزمان مقرر نتونیم توی ازمونهاش شرکت کنیم(موقع دانشجویی) شرکت کنیم آیا زمان دیگه هم دوباره برامون آزمون میذارن؟
6- کلا بادانشپذیری چندواحد را باید پاس کنیم؟
7 - میگن مشروطی نداره! یعنی هرچی بخونیم بالاخره قبول میشیم و فقط پولمون رفته دیگه؟

1- فکر نمیکنم!! (باید منتظر انتشار دفترچه فراگیر93 باشید)
2-خیر
3- همه دروس اعمال میشوند
4- بله در تمام مراحل تحصیل شهریه باید بدین
5- خیر
6- هر رشته باهم فرق داره دفترچه ازمون ارشد رو مطالعه کنید
7- مشروطی داره ولی اخراجی فعلا نیست!! مگر اینکه در اینده قانون جدید پیام نور وضع کنه برای مشروطی و اخراجی