PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک فوری :انصراف از پیام نور بدون حضور دانشجو

milad_2014
01-23-2014, 10:41 AM
سلام دوستان من دانشجوی سال سوم پیام نورم و قصد انصراف از دانشگاه رو داشتم اما به علت یه بیماری که دارم نمی تونم حضوری به دانشگاه مراجعه کنم و درخواست انصراف بدم آیا امکانش هست که به یک وکیل وکالت بدم تا به جای من این کار رو انجام دهد؟

sunyboy
01-23-2014, 12:06 PM
سلام دوستان من دانشجوی سال سوم پیام نورم و قصد انصراف از دانشگاه رو داشتم اما به علت یه بیماری که دارم نمی تونم حضوری به دانشگاه مراجعه کنم و درخواست انصراف بدم آیا امکانش هست که به یک وکیل وکالت بدم تا به جای من این کار رو انجام دهد؟

انصراف از دانشگاه کاری نداره! میرین دانشگاه فرم انصراف رو پرد میکنید و بعدش تسویه حساب و امضا گرفتن از بخش های مالی و غیره تمام. و تا دوماه مهلت لغو انصراف رو هم دارین اگر پشیمون شدین لغو کنین. فکر میکنم میتوانید با گرفتن وکیل یا یک نفر را به عنوان وکیل قرار دادن از طریق ثبت دفتری اسناد اینکارو بهش واگذار کنید بجای شما اینکارو بکنه! باید از دانشگاهتون سوال کنید. فکر کنم از اعضای خانواده مثل برادر یا پدر هم بتواند اینکارو بکنه باید از دانشگاه سوال کنید