PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب واحد ترم دوم 1392

zahra1980
01-18-2014, 10:24 PM
سلام . از هم باشگاهیای عزیز اونایی که انتخاب واحدشون رو کردن ایا شهریه ثابت رو اول باید پرداخت کنیم دوباره؟

sunyboy
01-18-2014, 11:12 PM
سلام . از هم باشگاهیای عزیز اونایی که انتخاب واحدشون رو کردن ایا شهریه ثابت رو اول باید پرداخت کنیم دوباره؟

بله باید پرداخت کنید تا بتوانید انتخاب واحد کنید

shima_glk
01-19-2014, 12:11 AM

سلام دوست عزیز
بله من هم به صورت الکترونیکی(اینترنتی) مبلغ 96000 تومان را پرداخت کردم و همان لحظه هم سیستم ثبت نام باز شد.

zahra1980
01-19-2014, 02:41 PM
روش پرداخت حضوری را برداشتند.فقط از روشهای زیر توی سیستم گلستان من نوشته پرداخت کنید ............روش 1: پرداخت از طريق خودپرداز و ساير سامانه هاي بانک صادرات (غير حضوري)
توجه: اطلاعات مربوط به شناسه قبض و شناسه پرداخت در ساير بانک ها معتبر نيست...............روش 2: پرداخت الکترونيکي
در اين روش مي توانيد با مراجعه به منوي زير در سيستم، نسبت به پرداخت شهريه خود اقدام نماييد.
آموزش-> شهريه-> پرداختهاي الکترونيکي دانشجو...................چجوری باید انجام بدیم ..ایا کارت پرداخت خاصی میخاد