PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا واقعاً ورودی های 86 با دیپلم سه ساله دیگه نیازی به پیش دانشگاهی و واحد اضافه ندارند؟

88741530
01-15-2014, 12:30 PM
با سلام
من ورودی 86 هستم با دیپلم کارودانش کامپیوتر وارد دانشگاه شدم تمام واحد های کارشناسی رو پاس کردم و مدرک پیش دانشگاهی ندارم بیست و چهار واحد اضافی رو هم نگذروندم و در ترم اول فقط شش واحد یعنی سه تا درس دو واحدی فارسی و ریاضی و زبان انگلیسی پیش دانشگاهی رو گذروندم - یعنی میتونم الان مدرک کارشناسیم رو بگیرم ؟ و دیگه نیازی به واحد اضافی و مدرک پیش نیست؟من کارشناسی حسابداری مرکز تهران غرب(دانشگاه شهرک شهید باقری)خوندم لطفاً راهنماییم کنید
با تشکر

88741530
01-25-2014, 04:26 PM
تاريخ انتشار روزنامه رسمي: 21/12/1391 - تاريختصويب: 7/12/1391 شماره ثبت روزنامهرسمي : 19815 رأي شماره ۸۴۳ هيأت عمومي ديوان عدالتاداري با موضوع ابطال مصوبه سيصد و هفتاد و سومين جلسه مورخ ۲۷/۱۰/۱۳۸۸ شوراي مديران حوزه معاونت آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري موضوع نامه شماره ۵۱۸۱/۲ـ ۴/۱۲/۱۳۸۸ معاونت آموزشي وزارت علوم،تحقيقات و فناوري و همچنين ابطال بخشنامه شماره ۸۱۹۴۲/۳ـ ۱۸/۲/۱۳۸۸ معاون آموزشي و سنجش دانشگاهپيام نور
این خبر صحت داره اما دانشکده های پیام نور و سازمان مرکزی از قبول اون سرباز می زنند و اصلاً قبول ندارند و هنوز یا مدرک پیش دانشگاهی میخوان یا گذروندن 24 واحد ارزشی مهارتی آخرین بخشنامه ای که دادن در تاریخ05/06/92 به شماره 22530/3/د هنوز به این قانون استناد ندارند.