PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل معادله تک متغیره مدل دچو در حسابداری

dalirian2500
12-27-2013, 07:48 PM
باسلام به دوستان عزیز من دانشجوی ارشد حسابداری هستم برای پایان نامه متغیر وابسته به صورت معادله زیر است
Hide message history
پايداري سود : پايداري سود يكي از معيارهاي كيفيت سود است. پايداري سود به معني تكرار(استمرار) سود جاري است. هر چه پايداري سود بيشتر باشد، فرض مي شود كيفيت سودهاي گزارش شده بالاتر است. براي اندازه گيري پايداري سود، در تحقيق حاضر از معادلة معرفي شده توسط دچو و دیچو (2002) استفاده شده است : الگو در سال 2002 توسط دچو و ديچو طراحی و ارائه شده است.
EARN i,t = α0 + α1 EARN i,t-1 + ε i,t
كه در آن :
EARN i,t : سود خالص عملیات در حال تداوم
:EARN i,t-1 سود دوره پيشين عملیات در حال تداوم
ε i,t : با قيمانده مدل رگرسيوني
α1 (ضريب متغير مستقل) درجه پايداري سود در طول دوره تحقیق می باشد.
سلام برای حل این معادله سود خالص عملیات در حال تداوم وسود دوره پيشين عملیات در حال تداوم رادارم
از چه نرم افزار و به چه صورت ان را بدست میاورم
درضمن فایل نمونه خدمتان ارسال کردهام بزرگواری میکنید راهنمایی نمایید

O M I D
01-18-2014, 03:16 PM
باسلام به دوستان عزیز من دانشجوی ارشد حسابداری هستم برای پایان نامه متغیر وابسته به صورت معادله زیر است
Hide message history
پايداري سود : پايداري سود يكي از معيارهاي كيفيت سود است. پايداري سود به معني تكرار(استمرار) سود جاري است. هر چه پايداري سود بيشتر باشد، فرض مي شود كيفيت سودهاي گزارش شده بالاتر است. براي اندازه گيري پايداري سود، در تحقيق حاضر از معادلة معرفي شده توسط دچو و دیچو (2002) استفاده شده است : الگو در سال 2002 توسط دچو و ديچو طراحی و ارائه شده است.
EARN i,t = α0 + α1 EARN i,t-1 + ε i,t
كه در آن :
EARN i,t : سود خالص عملیات در حال تداوم
:EARN i,t-1 سود دوره پيشين عملیات در حال تداوم
ε i,t : با قيمانده مدل رگرسيوني
α1 (ضريب متغير مستقل) درجه پايداري سود در طول دوره تحقیق می باشد.
سلام برای حل این معادله سود خالص عملیات در حال تداوم وسود دوره پيشين عملیات در حال تداوم رادارم
از چه نرم افزار و به چه صورت ان را بدست میاورم
درضمن فایل نمونه خدمتان ارسال کردهام بزرگواری میکنید راهنمایی نمایید

سلام
کاش حداقل دقت میکردید سوالتون مربوط به بخش باشه شما سوال حسابداری رو تو بخش پایان نامه های حقوق قرار دادید
و الان بنده منتقلش میکنم به بخش حسابداری