PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاندارد نبودن سوالات پایان ترم و نبودن معیاری برای درجه سختی

mostafa-pnu
12-22-2013, 02:28 PM
مشکلی که همیشه ما با ان دست به گریبان بودیم سلیقه ای عمل کردن در طرح سوالات پایان ترم میباشد.از جمله امتحان ارزیابی کار وزمان نمیسال اول 93 که از ان میتوان به عنوان یکی از سخت ترین سوالات کل ادوار نام برد.که اگر سوالات ترم های پیش را داشته باشید با کمی مقایسه به اختلاف فاحش سطح سوالات پی خواهید برد.و این قصه سر دراز دارد.ما دانشجویان پیام نور معمولا سوالات سال های گذشته رو مرور میکنیم تا با نحوه طرح سوالات اشنا شویم و گاهی این اشنایی کاملا غلط از اب درمیاید[بزاریم یک مثال برا ی شما بزنم:همین درس ارزیابی کار و زمان مهندسی صنایع در ترم پیش 80 درصد سوالات تستی مربوط به سوالات متنی بود حال انکه در سوالات امسال با چرخش 180 درجه ای 80 درصد سوالات مربوط به حل از طریق فرمول های ارائه شده در کتاب بود].از انجا که سوالات این دانشگاه بطور سراسری طرح میشود بنابراین تمام کشور از یک سطح علمی و دسترسی به اساتید برجسته برخوردار نیستند واین گونه سنگ اندازی ها در راه دانشجویان چیزی جز یاس و ناامیدی برای این قشر جویای علم گرفتار در پیام نور ندارد. شایسته است تا مدیران ارشد با برنامه ریزی درست و بجا یک بار برای همیشه یه این موضوع خاتمه دهند.خدایــــــــــــــــ سرانجام کار چنان کن تو خشنود باشی ما رستگار

jervis
01-08-2014, 11:07 PM
با سلام

موافقم
متاسفانه درجه ی سختی سوالات نیمسال به نیمسال زیاد می شه و این خیلی آزار دهنده ست.

azade1990
01-08-2014, 11:17 PM
درود ...

البته رشته ام با دوستان فرق داره ، اما کلا به نظرم سطح سوالات سخت نیست .. الان چند ترمه با سوالات امتحان سر و کار دارم دیگه ...شایدم برای رشته من اینطوره !!!
با این حال منکر این قضیه نمیشه شد که احساس می کنم ، همیشه طراح سوال چند تا سوال هم از پرت ترین جاهای کتاب لطف می کنن .....
برای مثال امتحان همین امروز که من چند دفعه توی کتاب دنبال جواب یه سوال گشتم و هنوز پیدا نکردم !!!:169:

sunyboy
01-08-2014, 11:59 PM
از زمانی که تاثر نداشتن پاسخ غلط به سوالات را پیام نور حذف کرد کمی سختی سوالات بالا رفت در کل ورود به پیام نور راحت درس خوندن و گرفتن مدرک سخت است:36: