PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیبت در امتحان

azade1990
12-20-2013, 08:37 PM
سلام به همه دوستان عزیز
راستش من فردا امتحان دارم که یک واحد عملی و یک واحد نظری دارد ..بنا به دلایلی نمی توانم در امتحان فردا شرکت کنم ...
این رو هم میدونم که غیبت در امتحانات پیام نور مثل حذف اضطاری میمونه و تاثیری نداره ..
حالا سوال من اینه که این درس که یک واحد عملی هم داره،آیا اون قانون شالش میشه یا نه ؟؟یعنی من فردا نرم سر جلسه و کار عملی هم تحویل استاد ندم،استاد میتونه نمره عملی منو صفر بده و در این صورت من این درسو بیفتم .؟
خیلی بهم لطف می کنید که سریع جوابمو بدید ..پیشاپیش ازتون ممنونم ...

sunyboy
12-20-2013, 09:00 PM
سلام به همه دوستان عزیز
راستش من فردا امتحان دارم که یک واحد عملی و یک واحد نظری دارد ..بنا به دلایلی نمی توانم در امتحان فردا شرکت کنم ...
این رو هم میدونم که غیبت در امتحانات پیام نور مثل حذف اضطاری میمونه و تاثیری نداره ..
حالا سوال من اینه که این درس که یک واحد عملی هم داره،آیا اون قانون شالش میشه یا نه ؟؟یعنی من فردا نرم سر جلسه و کار عملی هم تحویل استاد ندم،استاد میتونه نمره عملی منو صفر بده و در این صورت من این درسو بیفتم .؟
خیلی بهم لطف می کنید که سریع جوابمو بدید ..پیشاپیش ازتون ممنونم ...

غیبت در امتحان تئوری یک درس عملی حذف اظطراری محسوب میشود و نمره عملی ان هم تاثیر نداره و پس اگر در امتحان شرکت نکنید حذف اظطراری میشه

موفق باشید

azade1990
12-20-2013, 09:03 PM
خیلی بهم لطف کردید ... دکمه تشکر کم بود .. ممنونم:72: