PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقاضامند راهنمایی جهت رشته ی عکاسی

amirmisagh
12-08-2013, 03:39 PM
با سلام و عرض خسته نباشید
بنده سه روز است به طرق مختلف حضوری و غیر حضوری نتوانسته ام پاسخ درستی برای سوالاتم پیدا کنم و این باعث سردرگمی است .
سالها پیش دیپلم گرفته ام و امسال تصمیم گرفتم در رشته ی عکاسی پیام نور ( تهران ) تحصیل کنم . همانطور که میدانید این رشته از ابتدا جزو رشته های این دانشگاه نبوده و حدودا دو سه سال پیش متوجه شدم که به لیست رشته ها اضافه شده است ولی به دلایلی امکان شرکت در فراگیر ، برایم میسر نشد .
امسال خبر رسید که دیگر برای کارشناسی ، فراگیر حذف شده است و پذیرش بصورت بدون آزمون صورت میگیرد اما من هر چه جستجو کردم نام این رشته را در واحدهای تهران و حومه ی تهران ندیدم !
دفترچه ی دور اول پذیرش بدون آزمون ( مرداد ماه 92 ) را که دیدم ، در واحد تهران شرق ، تنها چند رشته ی کم مخاطب هنری درج شده و با این اوصاف بعید است که در دور دوم ( که احتمالا در دی 92 ) برگزار میشود تغییر چندانی صورت گیرد .
همچنین در اطلاعیه ای اخیر سازمان سنجش راجع به اعلام فهرست‌ رشته‌ هاي آزمون سراسري سال 1393 كه پذيرش دانشجو در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي صورت مي‌پذيرد :
http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=1276
هم خبری از عکاسی تهران نیست .
و همینطور در دفترچه ی آزمون سراسری 92 هم از عکاسی تهران یا حومه اسمی درج نشده !
لطفا در صورت اطلاع بنده را راهنمایی بفرمایید

amirmisagh
12-10-2013, 03:40 PM
یاری رسانی نیست ؟