PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : icdl?

فریبا
12-14-2008, 11:37 AM
سلام .
میخواستم بدونم کسی راجع به خبر زبر که تو پورتال دانشگاه زده بود چیزی میدونه ؟
من درجه 2 رو رفتم اما درجه 1 مونده هنوز .. چکار باید کنم ؟
1387/8/15 چهارشنبه قابل توجه كليه دانشجوياني كه در درس icdl با مشكل مواجه شده‌اند.با توجه به مشكلاتي كه در ارزشيابي مدارك icdl صادره از برخي مؤسسات آموزشي واصل شده است، موضوع در جلسه شوراي تخصصي گروه علمي فناوري اطلاعات و ارتباطات مورخ 6/8/87 مطرح و مقرر گرديد از آغاز نيمسال دوم 88-87 هيچ مدرك icdl ي پذيرفته نخواهد شد و از درس icdl همچون ساير دروس، آزمون كتبي پايان‌ترم به عمل خواهد آمد. لازم به ذكر است كليه دانشجوياني كه مدارك icdl آنها تا پايان نيمسال اول 88-87 مورد تاييد قرار گرفته است نياز به شركت در اين آزمون ندارند.

sunyboy
12-14-2008, 11:56 AM
من چیزی در این مورد نشنیدم!!

فریبا
01-14-2009, 12:37 AM
سلام به همه . من راجع به icdl پرسیدم . گفتن که فعلا نیازی به گرفتن مدرکش نیست ..

آرماندیس
01-15-2009, 11:57 PM
کی گفت بهتون نیاز به گرفتن مدرکش نیست ؟؟

مدیر گروه ما گفته اجباریه و باید تا پایان ترم چهارتون هر دوشو ارائه بدین . من درس برنامه سازی رایانه داشتم که گفتن قبل امتحانش حتماً باید icdl مقدماتی رو بدیم و بچه هایی که تا آخر ترم ندن درسشون حذف میشه .

اگه اجباری باشه که واسه همه اجباریه . یعنی مدیر گروه ما همینجوری یه چی پرونده ؟؟؟

pdfstore.ir
01-20-2009, 01:17 AM
سلام به همه . من راجع به icdl پرسیدم . گفتن که فعلا نیازی به گرفتن مدرکش نیست ..

فریبا جونم من هم این موضوع را شنیدم ... نمی دونم چی می شه من خودم با توجه به اینکه توی دروس icdl تبحر داشتم مجبور شدم جهت گرفتن مدرک اش اقدام کردم حدود 4 ماه هم کلاس رفتم و مدرکش را گرفتم ولی ....
حالا معلوم نیست ولی بازم خوبه مدرکش را دارم راضی هستم :107:

فریبا
01-27-2009, 04:05 PM
کی گفت بهتون نیاز به گرفتن مدرکش نیست ؟؟

مدیر گروه ما گفته اجباریه و باید تا پایان ترم چهارتون هر دوشو ارائه بدین . من درس برنامه سازی رایانه داشتم که گفتن قبل امتحانش حتماً باید icdl مقدماتی رو بدیم و بچه هایی که تا آخر ترم ندن درسشون حذف میشه .

اگه اجباری باشه که واسه همه اجباریه . یعنی مدیر گروه ما همینجوری یه چی پرونده ؟؟؟
عزیزم من این خبر رو تو پورتال پیام نور دیدم . از مسئول آمزش دانشگاه هم پرسیدم اون هم اینطور گفت .باز هم پیگیرش هستم اگر خبر جدیدی بود حتما اطلاع میدم .

pnugirl
02-01-2009, 10:59 AM
چيزي كه فريبا جون گفت صحت داره، ما هم مسئول آموزشمون همين رو گفت