PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا راهنمایی فرمایید (خرید جزوات مکاتبه ایی موسسات معتبر پیام نور)

r.mola
10-08-2013, 09:19 AM
سلام به دوستان لطفا و خواهشنا موسسه معتبری که میشناسید جهت خرید جزوات مکاتبه ایی علوم اقتصادی راهنمایی فرمایید
اجرتون با سید الشهد

hami2020
10-08-2013, 11:56 PM
سلام به دوستان لطفا و خواهشنا موسسه معتبری که میشناسید جهت خرید جزوات مکاتبه ایی علوم اقتصادی راهنمایی فرمایید
اجرتون با سید الشهد

عزيزم بهتره كه دنبال موسسه معتبر نباشي. من هم خيلي گشتم و از توي سايت ها اسامي 20 مركز معتبر را در اوردم و يكيشو انتخاب كردم. شهريور ماه تو موسسه مجاز ثبت نام كردم و 250 هزار تومان هزينه ثبت نام بابت كارشناسي ارشد فراگير دادم. قرار بود هفته اول مهر كتاب و جزوه و تست رو در اختيار من بزارن. هفته اول تماس گرفتم گفتن كتاب ها حاضره بيايد ببريد. من هم با خوشحالي رفتم. اما نه از جزوه خبري بود و نه از تست و نمونه سوال! صرفا رفته بودن يه سري كتاب درسي از انقلاب خريده بودن آورده بودن اونجا مي چپوندن به مردم. گفتم عيب نداره باز از هيچ چي بهتره. بعد پرسيدم مگه قرار نبود جزوه و تست هم بديد گفتند ما پرسنل مون كلا عوض شده. ما هم تست و اينجور چيزا نميديم خودتون بايد تهيه كنيد! انگار مثلاً شما وقتي ميري ثبت نام مي كني تو يه موسسه بايد ازشون ضمانت بگيري كه حتما تا زمان قبول شدن تو دانشگاه تو اون موسسه بمونن و كار كنن! حالا خوبه انكار نكرد كه من پول دادم بهش!
سرت رو درد نيارم ما اومديم و اين كتاب ها رو شروع كرديم به خوندن. تا روز يه شنبه كه شنيدم دفترچه ها اومده. رفتم دانلود كردم و در كمال تعجب ديدم تمام منابع من با اون كتاب هايي كه موسسه مجاز به من داده فرق مي كنه! تماس گرفتم گفتم اينظوريه اول با ادب گفت باشه من پيگيري مي كنم. بار دوم كه زنگ زدم گفت سرم شلوغه يه شماره مي دم خودت پيگيري كن! معلوم شد شماره ماله يه كتابفروشي كه ازش كتاب خريدن حالا كتابفروشي كتاب ها رو ازشون پس نميگيره. اين خانم هم بار سوم كه بهش تل زدم كه كتاب هاي منو عوض كنين با بي ادبي به من گفت كه اينقد وقتش رو نگيرم و خيلي سرش شلوغه!!!!!
خلاصه كه هم پولم رفت هم يه مشت كتاب به درد نخور نصيبم شد. جالا هم نمي تونم تو آزمون شركت كنم. چون هم بايد پول كتاب بدم هم پول ثبت نام و اينجوري اگه رفتم بودم پرديس خصوصي برام ارزون تر در اومده بود. حالا به هرجا مراجعه مي كنم كسي جواب نمي ده! به كي شكايت كنم

r.mola
10-09-2013, 11:18 AM
ممنون از شما که راهنمایی کردین