PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا بفهمم

zahra1980
09-23-2013, 08:57 PM
ببخشید من شهریه ثابت را دادم ..امروز انتخاب واحد کردم واسه ارشد..حالا از کجا بدونم انتخاب واحدمو درست انجام دادم وثبت نهایی شده!!!!!!!!!!!!!!سیستم کدوم گزارش را باید تحویلم بده که بدونم ثبت نامم کامله ...در ضمن مبلغ شهریه متغیر را کی باید بدیم!!!!!!!!!! مرسی

O M I D
09-23-2013, 09:06 PM
ببخشید من شهریه ثابت را دادم ..امروز انتخاب واحد کردم واسه ارشد..حالا از کجا بدونم انتخاب واحدمو درست انجام دادم وثبت نهایی شده!!!!!!!!!!!!!!سیستم کدوم گزارش را باید تحویلم بده که بدونم ثبت نامم کامله ...در ضمن مبلغ شهریه متغیر را کی باید بدیم!!!!!!!!!! مرسی

بسلامتی
چند تا راه داره یکیش ورود به اطلاعات جامع دانشجو و کلیک روی ترم جاریه که واحدهای انتخابیتون رو نشون میده
بعد از انتخاب واحد زمانی که کلید اعمال تغیرات رو میزنید اگر مشکلی باشه پایین صفحه اعلام میشه و اگرنه پیغام اعمال تغییرات موفقیت امیز براتون نمایش داده میشه
معمولا شهریه رو تا نزدیک زمان چاپ گرفتن کارت ازمون میتونید پرداخت کنید

zahra1980
09-23-2013, 11:17 PM
سلام .ممنون. ورود به اطلاعات جامع دانشجو و کلیک روی ترم جاریه که واحدهای انتخابیتون رو نشون میده...اینو انجام دادم........ نوشته ..وقتی روش کلیک کردم درسام اومد که انتخاب کرده بودم ..درسته!!!!!!!!!!!!!!!

1
3921
در حال ثبت نام _ عادي

sunyboy
09-23-2013, 11:47 PM
سلام .ممنون. ورود به اطلاعات جامع دانشجو و کلیک روی ترم جاریه که واحدهای انتخابیتون رو نشون میده...اینو انجام دادم........ نوشته ..وقتی روش کلیک کردم درسام اومد که انتخاب کرده بودم ..درسته!!!!!!!!!!!!!!!

1
3921
در حال ثبت نام _ عادي

بله