PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمای محترم

بهجو
09-03-2013, 09:47 AM
آضمن عرض سلام وخسته نباشید ، من در امتحان 03/06/92 ادبیات معاصر که مکانیزه انجام شد ، نمره 19.53 را دریافت کرده ام ، اما بعداز بررسی سوالات متوجه شدم سوال 13 اشکال دارد وجوابش ازسیستم اشتباه است ومن درست انتخاب کرده بودم اعلام اشکال هم روز09/06/92 انجام داده ام اما هنوز جواب نگرفته ام ، آیا بعداز ثبت نمرات درسیستم و رویت درکارنامه ، امکان بررسی و اصلاح سوال وجود دارد یا امیدوار نباشم.باتشکر

O M I D
09-03-2013, 02:51 PM
آضمن عرض سلام وخسته نباشید ، من در امتحان 03/06/92 ادبیات معاصر که مکانیزه انجام شد ، نمره 19.53 را دریافت کرده ام ، اما بعداز بررسی سوالات متوجه شدم سوال 13 اشکال دارد وجوابش ازسیستم اشتباه است ومن درست انتخاب کرده بودم اعلام اشکال هم روز09/06/92 انجام داده ام اما هنوز جواب نگرفته ام ، آیا بعداز ثبت نمرات درسیستم و رویت درکارنامه ، امکان بررسی و اصلاح سوال وجود دارد یا امیدوار نباشم.باتشکر
سلام و تشکر
معمولا اگر خودشون متوجه اشتباه خودشون نشن و دانشجو اعلام اشکال کنه من کمتر دیدم تاثیری رو کارشون داشته باشه و اگر تا الان اقدامی نشده احتمالا بعد از این هم نمیشه چون ما همازاین اعلام اشکالها کردیم ولی دریغ از پاسخ:112:

سید مرتضی
09-03-2013, 11:36 PM

سلام
یه سوال فقط اشتباه شده معمولا در امتحانات 30 سوالی هر سوال 67 صدم داره به روایتی باید می شدین 19.33 مطمئنی اشتباه نمی کنی